Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoły na Kościelnej

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Paczkowie

ul. Kościelna 24, 48-370 Paczków
tel. (77) 431-63-03
www:   http://www.snk24.ple-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3990 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM STOWARZYSZENIOWE W PACZKOWIE

STOWARZYSZENIOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PACZKOWIE

STOWARZYSZENIOWE TECHNIKUM W PACZKOWIE

O nas

Naszym nadrzędnym celem jest nie tylko rozwijanie umysłów za pomocą nauk i umiejętności, lecz także uszlachetnianie serc i dusz.

WIZERUNEK SZKOŁY

Jesteśmy szkołą, która opiera swoje działanie na takich wartościach jak: mądrość, uczciwość i szczęście, dzięki którym pomagamy każdemu uczniowi odnaleźć tkwiący w nim "skarb" i rozwinąć go na miarę swoich możliwości. Budujemy w naszych uczniach poczucie wartości, bezpieczeństwa i dumy z własnej szkoły. Z pasją i entuzjazmem przekazujemy naszym uczniom wiedzę, jesteśmy dla nich przykładem postępowania opartego na wartościach.

Proponujemy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych i wiele ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu, w tym także rozwijania swoich zainteresowań. Wspólnie z rodzicami przygotowujemy uczniów do pełnienia ważnych ról społecznych i zawodowych. Zapewniamy im dobry start. W szkole aktywnie działa Samorząd Uczniowski, który opiera swe działania na takich wartościach jak; przedsiębiorczość i kreatywność, uczciwość, rzetelna praca, odpowiedzialność, samodoskonalenie i samorealizacja, samodzielność i solidarność międzyludzka.

Dzięki działającej w szkole pracowni komputerowej uczniowie mogą korzystać z programów multimedialnych z poszczególnych przedmiotów, nie tylko na lekcjach informatyki. Wszyscy uczniowie mają możliwość wykorzystania komputerów do tworzenia prac (projektów) i ich prezentacji na zajęciach dodatkowych. Szkoła posiada serwis informacyjny w Internecie, w którym na bieżąco ukazują się informacje dotyczące życia szkoły.

Szkoła promuje zdrowy tryb życia. Wykorzystując lokalne warunki organizujemy rajdy po okolicy, biwaki. Staramy się jak najczęściej organizować lekcje wychowania fizycznego na boisku. Dbamy o prawidłową postawę naszych uczniów organizując zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, wyjazdy na basen. Zapewniamy także najlepszym sportowcom udział w zawodach sportowych, umożliwiając im sprawdzenie się z innymi rówieśnikami.

Promujemy uczniów najzdolniejszych. Zapewniamy im pomoc merytoryczną nauczycieli, nieograniczony dostęp do informacji. Najlepsi uczniowie są nominowani do nagrody dla najwybitniejszego ucznia szkoły. Wyróżniony uczeń klasy trzeciej otrzymuje statuetkę „FENIKS” wraz z nagrodą pieniężną.

Mamy rozwinięty system pomocy dla uczniów mających trudności w nauce. Każdy nauczyciel prowadzi raz w tygodniu bezpłatnie zajęcia konsultacyjne. Obok nauczycieli także nasi uczniowie pomagają w nauce słabszym. Cała społeczność szkolna bardzo aktywnie podejmuje się wszelkich działań na rzecz biednych i samotnych w naszym środowisku.

Nasza szkoła jest elastyczna, otwarta na potrzeby uczniów i ich rodziców, środowiska, a jej działania są zgodne z działaniami podejmowanymi przez rodzinę, kościół, samorządy lokalne. Niepubliczne Gimnazjum Stowarzyszeniowe w Paczkowie tworzy nową jakość w edukacji i mamy nadzieję, że stanie się liderem wśród innych szkół.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie