Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Fountain of Knowledge - Nauka Języków Obcych

ul. Pazińskiego 1/3, 04-643 Warszawa
tel. kom. 728-950-141, 660-890-222
www:   http://www.fountainofknowledge.pl
e-mail:   mario.gomula@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1706 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

FOUNTAIN OF KNOWLEDGE - NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

- kurs języka angielskiego
- kursy dla dorosłych
- kursy dla młodzieży
- kurs general english
- kurs business english
- kursy specjalistyczne
- kursy konwersacyjne
- program nauczania VIP English

Fountain of Knowledge - to szkoła, która powstała z myślą o kształceniu świadomych użytkowników języka angielskiego. Nasi słuchacze to ambitni i wymagający ludzie, którzy nie zadowalają się półśrodkami. To właśnie w trosce o takich ludzi uczniów pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę.

"Tworzenie nowej jakości w nauczaniu języka angielskiego" - inicjatywa ta opiera się na połączeniu praktycznej nauki języka angielskiego ze stymulowaniem rozwoju intelektualnego uczniów.
Dlatego też, w Fountain of Knowledge uczniowie zdobywają umiejętności i narzędzia językowe wraz z poszerzaniem wiedzy o kulturze, literaturze czy historii krajów anglojęzycznych.

Naszym celem i zarazem wyzwaniem jest kształtowanie nawyków językowych poprzez świadomą integrację uczniów ze współczesnymi użytkownikami języka angielskiego i kulturą angielską.

Kursy językowe:
- Kursy ogólnego języka angielskiego przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i dla kontynuujących naukę.
- Doskonalenie wszystkich umiejętności językowych (czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu, szczególny nacisk na mówienie).
- Praktyczne wykorzystywanie języka w sytuacjach z życia codziennego.
- Zajęcia dyskusyjne z różnych obszarów wiedzy.
- Skuteczne sposoby wykorzystywania struktur gramatycznych w mówieniu i pisaniu.

KURSY DLA DOROSŁYCH

W trakcie szkolenia będą Państwo mieli okazję rozwijać wszystkie umiejętności niezbędne do prawidłowego posługiwania się językiem: mówienie, pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu. Zajęcia w Fountain of Knowledge są zawsze efektywnie przeprowadzane. Sposób, w jaki nauczyciel prowadzi zajęcia, jest efektem jego wcześniejszych, starannych przygotowań do każdej lekcji.

Wykorzystujemy ciekawe techniki nauczania, korzystamy wyłącznie z renomowanych podręczników i własnych, ciekawych materiałów dydaktycznych.

Metodyka nauczania opiera się na najnowocześniejszych założeniach metodyczno-dydaktycznych. Studenci uczeni są metodą komunikatywną, której celem jest rozwinięcie umiejętności osiągania przez uczniów kompetencji komunikacyjnej, a więc skutecznej wymiany informacji, wyrażania uczuć i emocji w kontaktach ze światem zewnętrznym.
W Fountain of Knowledge łatwo przełamią Państwo barierę językową.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie (face to face) albo w niewielkich grupach (2-4 lub 4-8 osób) w atmosferze przyjaznej, twórczej i skupionej na celu edukacyjnym. O przydzieleniu do grupy decyduje poziom zaawansowania i wiek. Zdajemy sobie sprawę, że rozbieżności w tej dziedzinie mogą "zrujnować" najlepsze zajęcia.

Poziom znajomości języka określany jest przy pomocy testów diagnostycznych. Testy te są bezpłatne.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasze programy nauczania i system poziomów są zgodne z Common European Framework of Reference Rady Europy.

Realizacja pełnego stopnia zaawansowania obejmuje 120 godzin lekcyjnych - 2 semestry po 60 godzin każdy. W każdym semestrze uczniowie piszą testy sprawdzające poziom opanowania materiału. Dodatkowo w czerwcu uczniowie przystępują do egzaminu końcowego. Zdanie egzaminu końcowego na min. 60% jest równoznaczne z ukończeniem kursu na danym poziomie.

Fountain of Knowledge oferuje Państwu bezpłatnie: test kwalifikacyjny, spotkania tematyczne, dodatkowe materiały dydaktyczne (opracowania lektorów, testy, ćwiczenia, prace autorskie, kopie materiałów gramatycznych), rabat na określone podręczniki i słowniki, indywidualne konsultacje z lektorem, egzaminy próbne, okresowe testy kontrolne, monitoring postępów w nauce.

KURSY DLA MŁODZIEŻY

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla młodzieży gimnazjalnej i licealistów.

Młodzieży gimnazjalnej kurs angielskiego pomaga kompleksowo przygotować się do egzaminu z języka obcego po gimnazjum - powtórzyć i utrwalić struktury gramatyczne oraz wzbogacić słownictwo.

Dla młodzieży licealnej mamy specjalną ofertę - kursy angielskiego przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Metodyka nauczania opiera się na najnowocześniejszych założeniach metodyczno-dydaktycznych. Młodzież gimnazjalna i licealiści uczeni są metodą komunikatywną, której celem jest rozwinięcie umiejętności osiągania przez uczniów kompetencji komunikacyjnej, a więc skutecznej wymiany informacji, wyrażania uczuć i emocji w kontaktach ze światem zewnętrznym.

W FOUNTAIN OF KNOWLEDGE uczniowie zdobywają umiejętności i narzędzia językowe wraz z poszerzaniem wiedzy o kulturze, literaturze czy historii krajów anglosaskich. Naszym celem i zarazem wyzwaniem jest kształtowanie nawyków językowych poprzez świadomą integrację uczniów ze współczesnymi użytkownikami języka angielskiego i kulturą anglosaską.

Nasi nauczyciele i lektorzy stosują również metodę kognitywną za pomocą, której pobudzane są wszystkie procesy percepcyjne. Nieodłącznym elementem nauczania jest wykorzystanie materiałów audio i video: obrazków (wzrokowcy), piosenek i muzyki oraz dialogów (słuchowcy), metody "dramy" (kinestetycy).

Ich zadaniem jest przybliżenie studentom realiów językowych charakterystycznych dla określonych państw, kultur i narodowości. Ponadto, wiele materiałów dydaktycznych stanowią "dokumenty autentyczne" (artykuły prasowe, audycje radiowe i programy telewizyjne) pozwalające na rzeczywistą konfrontację studentów FOUNTAIN OF KNOWLEDGE z językiem pisanym i mówionym, związanym z kulturą i tradycją danego kraju.

Nasi kursanci uczestniczą w zajęciach indywidualnie lub w małych grupach. Zaletą takich zajęć jest możliwość poświęcenia każdemu uczniowi większej uwagi, stworzenie możliwości do konwersacji i zwiększenie aktywności studentów.

W czasie trwania kursu nauczyciel kontroluje indywidualne postępy młodzieży i pomaga wybrać najodpowiedniejszą metodę uczenia się.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie