Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Pracownia "SztukaPuka"

ul. Matejki 44/2, 60-676 Poznań
tel. kom. 604-592-367
www:   http://sztukapuka.pl
e-mail:   info@sztukapuka.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1577 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- warsztaty twórcze
- rozwój zainteresowań, umiejętności, talentów
- rozwój emocjonalny i społeczny dzieci

O Nas

Kim jesteśmy? Pracownią. A w pracowni się pracuje. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, raz lekka, raz cięższa, ale zawsze PRZYJEMNA. Przyjemność znajdujemy w tworzeniu pięknych przedmiotów, w dotyku miękkiej wełny, szorstkiego papieru, jedwabistej tkaniny, naturalnego drewna, gładkości szkła i gliny. Przyjemne jest poczucie, że stworzyliśmy coś sami, własnymi rękami. Przyjemny jest proces okrywania własnej kreatywności i doświadczania mocy tworzenia, odkrycie, że twórczość nie jest zarezerwowana dla dyplomowanych projektantów i profesjonalnych artystów.

Co Robimy

Organizujemy warsztaty, na których uczymy wykorzystać swoje ręce i serce, aby stworzyć konkretne przedmioty i odkrywać piękno.Wbrew dzisiejszemu pędowi do informacji, zdobywania wiedzy i przyspieszaniu edukacji stawiamy na pierwszym miejscu rozwój zainteresowań, umiejętności i talentów z uwagą i ze swobodą. Jednocześnie dbamy o to, aby uczestnicy warsztatów nie tylko mile spędzili czas, ale zdobyli konkretną wiedzę i nauczyli się wybranych technik tak, aby nabyte umiejętności korzystnie wykorzystać.


Dla Kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, poszerzać horyzonty i próbować nowych twórczych aktywności,

Dla dzieci, aby pobudzać zdolności twórczego myślenia, wskazać na różne możliwości wyrażania własnej indywidualności i rozwijania swojego potencjału.

Dla rodziców, którzy mają na uwadze rozwój emocjonalny i społeczny swoich pociech, którzy wiedzą, że uczyć można bez presji, poprzez zabawę, wcale nie zaniżając poprzeczki.

Dla przyszłych i początkujących mam, które chcą się dzielić swoimi doświadczeniami wchodzenia w macierzyństwo, szukają przestrzeni dla siebie i swojego osobistego rozwoju.


Co Zyskasz Pracując z Nami?

Niepowtarzalne przedmioty - bo Twojego projektu i wykonania - jedwabny szal z filcową dekoracją, torebkę z filcu, oryginalny abażur, dywan, designerski mebel, rzeźbę lub naczynie z gliny, kolorowy witraż, ulubioną filiżankę i co tylko sobie zamarzysz. Odważysz się zmieniać swoje otoczenie: mieszkanie, dom, ogród, abyś czuł, że jest to Twoje otoczenie. Rozpoznasz zdolności, uwierzysz w swoje nieograniczone możliwości i doświadczysz czystej radości tworzenia.


Co Zyska Twoje Dziecko?

Poczucie że wszystko jest możliwe, że ręce mogą zrobić niesamowite rzeczy, że najlepszą na świecie zabawka jest ta wymyślona i zrobiona własnoręcznie z pomocą mamą/tatą, że w świecie fioletowych krów można samemu upiec chleb, doświadczy, że oprócz głowy ma serce i zmysły, że są krasnoludki i nie wszystko jest takie jak się wydaje.

Zatrudniamy profesjonalistów: artystów i osoby zajmujące się zawodowo daną dziedziną, aby od najlepszych uczyć się warsztatu i czerpać inspirację.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie