Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych "Kids Fun"

ul. Miętowa 1e/3, 81-589 Gdynia
tel. 797-184-968, tel. / fax (58) 698-81-73
www:   http://www.kids-fun.pl
e-mail:   kids-fun@kids-fun.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1587 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA KIDS`FUN

- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz 7-10 lat
- nauka od podstaw
- egzamin gimnazjalny
- kursy maturalne

- "Fun and games in English"
- konwersacje
- kurs business english

O Nas
Szkoła Językowa Kids'Fun działa na trójmiejskim rynku edukacyjnym. Placówka posiada własną siedzibę w pięknej okolicy Gdyni Dąbrowa przy Ulicy Miętowej 1e/3. Wnętrze szkoły łączy przytulna atmosfera z praktyczną nowoczesnością. Mała i kameralna stwarza doskonałe warunki do nauki. Nikt tu nie jest anonimowy. Szkoła nastawiona jest na indywidualne podejście do każdego swojego Słuchacza. Jeden lektor prowadzi grupę przez cały czas trwania kursu. Taka organizacja zajęć zapewnia dokładne rozpoznanie potrzeb grupy i każdego słuchacza. Małe grupy pozwalają na indywidualny kontakt lektora z uczniem.

W ofercie edukacyjnej szkoły znajdują się kursy języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. Szkoła oferuje zajęcia grupowe oraz indywidualne na wszystkich poziomach nauczania w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych. Dobór grup warunkowany jest wiekiem oraz poziomem znajomości języka. Dla dzieci w wieku 3-8 lat prowadzone są zajęcia na specjalnych kursach w Akademii Małego Poligloty "Fun and Games in English". Akademia to nauka połączona z zabawą - dobry start do dalszej przygody z językiem w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym począwszy od 3-go roku życia.

Nauczanie jest dla nas pasją, przyjemnością oraz misją, ponieważ to niezbędne narzędzie komunikacji a nasze kochane dzieci są dla nas nieustającym źródłem wzruszeń i radości. Dzięki nim praca nauczyciela nigdy nie pozostaje niezauważona. Dzieci uwielbiają muzykę, ruch i taniec. Muzyka jest nieodzownym elementem naszego życia. Nauka poprzez piosenki idealnie zapada dzieciom w pamięć. Dzieci poznają piosenki i słownictwo poprzez wykonywane czynności oraz poprzez rekwizyty. Piosenki oraz rymowanki są długo pamiętane przez dzieci. Dzieci uczą się najwięcej i najszybciej gdy są najmłodsze. Dlatego warto rozpocząć naukę języka angielskiego jak najszybciej wykorzystując naturalną ciekawość dzieci i chęć poznawania świata.

W Szkole Językowej Kids'Fun korzystamy z najnowocześniejszych technik edukacyjnych jakimi są tablice interaktywne. Dzięki zastosowaniu takiej tablicy lektor ma możliwość wykorzystania wszelkich dostępnych materiałów edukacyjnych, takich jak dowolne aplikacje komputerowe, filmy, skanowane zdjęcia, wszelkie dokumenty znajdujące się w komputerze oraz korzystać z nieograniczonych możliwości jakie daje Internet (np.: przeprowadzać tele-i video-konferencje z uczniami innych szkół na całym świecie). Dzięki innowacyjnej technologii istnieje możliwość zastosowania urządzeń stymulujących aktywność uczniów. Badania wykazują, iż wykorzystanie wszelkich dostępnych prac z tablicą interaktywną pozwala uzyskać dużo lepsze wyniki w kształceniu w porównaniu do wyników grup nauczanych w pracowniach komputerowych czy kształconych metodą tradycyjną. Uczniowie szybciej przyswajają przedstawiony materiał, ponieważ tablica interaktywna zaspokaja wymagania związane zarówno z wizualnym jak i kinestetycznym wariantem procesu uczenia się. Uczniowie nie tylko widzą duże, kolorowe i dynamiczne obrazy, ale także mogą wchodzić w fizyczne interakcje z materiałem, a co za tym idzie, tablica interaktywna pomaga w szybszym i dokładniejszym nabyciu wiedzy. Tablica interaktywna to idealne narzędzie motywujące uczniów do nauki, co jest szczególnie ważne wśród uczniów z dużymi problemami edukacyjnymi.

Nauczyciele, rodzice oraz same dzieci i młodzież cenią naszą skuteczność i efektywność nauki naszymi metodami. Nasi lektorzy to fachowa kadra z przygotowaniem metodyczno-pedagogicznym. Zespół pełen pasji, uśmiechu i zaangażowania.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie