Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Baza Kolonijna "Bryzka"

ul. Klifowa 17, 72-344 Rewal
tel. (91) 886-90-48 fax (91) 886-90-49 tel. kom. 516-986-500
www:   http://www.bryzka.ple-mail:   bazakolonijna3@bryzka.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3971 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

BAZA KOLONIJNA "BRYZKA"

- obiekt kolonijny na bazie internatu
- pokoje 3 - 6 osobowe
- stołówka
- domki campingowe
- świetlica
- sala gimnastyczna
- boiska do piłki siatkowej i nożnej
- parking

O Nas
Zapraszamy wszystkich organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży do skorzystania z oferty naszej bazy wakacyjnej w Rewalu. Baza Kolonijna "Bryzka" zorganizowana jest na bazie Internatu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. Posiada własną salę gimnastyczną (10x18m, parkiet). Położona jest nad samym morzem, we wschodniej części Rewala - dzielnica Śliwin.

Położenie: wschodnia część Rewala - dzielnica Śliwin (ulica Klifowa), na skraju miejscowości, blisko terenów leśnych, baza położona jest nad brzegiem morza, 50 metrów od morza, bezpośrednie zejście na plażę - 200 m. Teren ogrodzony.

Drugą część bazy stanowią domki campingowe. Położone są na oddzielnym terenie. Domki są proste, jednak ze względu na bliskość do morza stanowią doskonałą bazę do organizacji tanich pobytów nad morzem dzieci młodzieży.

Budynek główny - Sezonowy obiekt kolonijny grupy obiektów POLTUR prowadzony na bazie internatu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. Budynek 3-kondygnacyjny, murowany, składa się z dwóch skrzydeł - posiada łącznie 200 miejsc noclegowych - standard turystyczny. Pokoje 3 - 6 osobowe wyposażone w tapczany, szafki, stolik, krzesła i szafę. Wszystkie pokoje zgrupowane są w 5 samodzielnych modułów. Węzły sanitarne na piętrach. Pokoje w nowszym skrzydle z umywalkami. Stołówka - 180 miejsc konsumpcyjnych.

Domki - kompleks domków campingowych, który jest częścią Bazy Kolonijnej "Bryzka". Umiejscowiony jest na samodzielnym (znajdują się na nim tylko domki), ogrodzonym terenie. Znajduje się na nim 14 drewnianych domków campingowych w układzie bliźniaczym (dwie osobne części).
Każdy domek składa się z dwóch części: pokoju 4 osobowego (jedno pomieszczenie) i pokoju 2 + 1 osobowego (dwa pomieszczenia: 1 pokój 2 osobowy i drugi pokój 1 osobowy - wersalka). W każdym pokoju w domku znajduje się węzeł sanitarny (umywalka, WC). W pokojach: tapczany, szafa, szafki, stolik, pufy. Do każdego pokoju w domku jest osobne wejście z zewnątrz. Natryski znajdują się w osobnym pawilonie sanitarnym. Domki bardzo proste, standard turystyczny.

Do dyspozycji: świetlica z TV, stół do tenisa, tereny rekreacyjne: boiska ziemne: piłka siatkowa i piłka nożna, parking.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie