Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne Dobry Brat

os. Dobry Brat 12, 83-221 Osiek
tel./fax (58) 582-12-21
www:   http://dobrybrat.pl
Dobry Brat na Facebooku
e-mail:   osrodek@dobrybrat.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7297 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieSpecjalnością Ośrodka są wczasy rehabilitacyjne i turnusy odchudzające!

 

OFERUJEMY:

- sale konferencyjne
- imprezy integracyjne
- wczasy rehabilitacyjne
- turnusy ochudzające
- doskonałą bazę noclegową - 120 miejsc
- wyśmienitą kuchnię
- miłą i fachową obsługę
- serdeczną i rodzinną atmosferę
- szereg atrakcji
- bazę sprzętu rekreacyjnego i wodnego

BAZA SZKOLENIOWA

- 3 sale szkoleniowo-biznesowe o wysokim
  standardzie

- dostęp do Internetu
- nowoczesne wyposażenie
- zapraszamy na kursy, szkolenia
  i warsztaty

Naturalne piękno i spokojne otoczenie sprzyjają zarówno rozmowom, intensywnym szkoleniom jak i relaksowi podczas firmowej integracji. Malownicze jezioro Kałębie w sercu Borów Tucholskich, jest jednym z najczystszych, najzdrowszych i najspokojniejszych zakątków Polski. Warunki lokalizacyjne niewątpliwie zachęcają do współpracy z Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnym „Dobry Brat” w Osieku. Dodatkowymi zaletami są warunki noclegowe, propozycje kulinarne i inne atrakcje naszego Centrum.

Szkolenia, warsztaty, kursy

Proponujemy współpracę w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych oraz pobytów rehabilitacyjnych i rekreacyjnych. Na Państwa życzenie chętnie stawimy się na spotkanie w odpowiadającym Wam miejscu i czasie, równie chętnie będziemy Państwa gościć w naszym Centrum. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz elastyczni, jeżeli chodzi o warunki współpracy.

Baza dydaktyczna

Jeśli szukają Państwo ciszy oraz spokoju niezbędnego do twórczego wysiłku i umysłowej koncentracji, a przy okazji również udanego wypoczynku – serdecznie zapraszamy. Dysponujemy 3 salami biznesowo - szkoleniowymi o wysokim standardzie, z pełnym dostępem do Internetu oraz światła dziennego. Wszystkie sale są doskonale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt przeznaczony do prowadzenia prezentacji. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za: projektor multimedialny, flipchart (z blokiem czystego papieru), kawę powitalną, 2 lub 3 przerwy kawowe, dostęp do Internetu, usługę ksero (do 20 stron, obsługę recepcyjną.

Poza tym do dyspozycja Gości są:
 • bilard
 • tenis stołowy
 • możliwość korzystania ze skuterów dla osób niepełnosprawnych
 • boisko do gier zbiorowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, badminton)
 • boule
 • przystań wodna ze sprzętem pływającym (kajaki, rowery wodne, żaglówki)
 • biblioteka
 • plac zabaw dla dzieci w lesie i na plaży
 • sala cichych gier
 • wycieczka do azylu dla zwierząt
 • wycieczka piesza po okolicy
 • kuchnia polowa do smażenia np. złowionych ryb, zebranych grzybów
 • zajęcia z arteterapi
 • rowery terenowe
 • kijki vordic walking
 • suszarnia grzybów


Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług

Przyjazna i pomocna obsługa to podstawa udanego spotkania, czy szkolenia. Dlatego pracownicy Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjnego „Dobry Brat” dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfort i pomoc. W czasie przerw uczestnicy mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, wody i ciastek. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z usługi ksero (do 20 stron), a po zakończeniu dnia szkoleń można pozostawić wszystkie materiały w zamykanej sali.

Elastyczna oferta

Propozycje skorzystania z naszych usług zostały przygotowane w taki sposób, aby to Państwo mogli z łatwością dopasować ją do swych potrzeb. Istnieje wiele możliwości skorzystania z usług Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjnego „Dobry Brat” np.: wynajęcie sali na 8 godzin, na czas krótszy lub dłuższy, wieczorami czy przedpołudniem – w tygodniu lub w weekend. Na kilka dni z noclegiem lub posiłkami, ponieważ posiadamy dobrze przygotowaną bazą hotelową oraz wspaniałą regionalną kuchnią.

Współpraca stała – przenieś do nas swoje szkolenia

Dla klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z naszych usług posiadamy dodatkowe pakiety związane z organizacją szkoleń:
 • przechowanie przedmiotów związanych ze szkoleniem - aby nie musieli Państwo transportować ich za każdym razem na szkolenie, w naszym magazynie możemy przechować Państwa przedmioty związane ze szkoleniami (bannery, pomoce naukowe, plakaty itp.)
 • drukowanie i przygotowanie materiałów szkoleniowych - możemy zająć się przygotowaniem technicznym i wydrukowaniem materiałów szkoleniowych na Państwa szkolenie
 • miejsce dla reprezentantów Państwa firmy - często poza wykładowcą nasi klienci chcą mieć swojego przedstawiciela w centrum szkoleniowym, aby załatwiał z uczestnikami szkoleń kwestie administracyjne, dlatego oferujemy w pełni wyposażone stanowiska biurowe (biurko, telefon, dostęp do Internetu, komputer) na recepcji lub w części biurowej
 • miejsce parkingowe - dla prowadzącego oraz gości oferujemy możliwość skorzystania z miejsca parkingowego bezpłatnie z monitoringiem


Imprezy integracyjne

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem spotkań i imprez integracyjnych takich jak: wieczory tematyczne, zajęcia – team buildingu, warsztaty oraz pikniki. Zawsze dbamy o detale i dopracowujemy każdy szczegół, dzięki czemu organizowane przez nas imprezy firmowe spełnią Państwa założenia i oczekiwania. Organizację każdej z nich traktujemy indywidualnie i dostosowujemy do Państwa wymagań.

Gwarantujemy:
 • fachową i profesjonalną obsługę Klienta
 • pomoc techniczną podczas spotkań
 • otwartość na wszelkiego rodzaju sugestie, pytania bądź potrzeby Klienta

Do Państwa dyspozycji oddajemy bazę hotelową na 120 miejsc, wyśmienitą kuchnię, sale konferencyjne z wyposażeniem, bazę sprzętu rekreacyjnego i wodnego. Dodatkową atrakcją jest możliwość wykorzystania naszej bazy odnowy biologicznej: groty solnej, sauny fińskiej, mini basenu z masażami jak również zabiegi u naszych specjalistów rehabilitacji. Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie