Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Aktywnego Nauczania Języków Obcych

Metoda Avalon – Metoda Callana

ul. Gdańska 90, 90-508 Łódź
tel. (42) 631-02-02, tel. kom. 601-227-220
www:   http://avalon.lodz.pl
e-mail:   biuro@metodacallana.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2043 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA OFERUJE:

- kursy języka angielskiego metodą Avalon
- kursy języka angielskiego metodą Callana
- kursy języka angielskiego direct methods
- zajęcia indywidualne
- kursy dla instytucji
- kursy online
- kursy dla dzieci
- kursy gimnazjalne
- kursy maturalne


Szkoła Aktywnego Nauczania Języków Obcych
Nasza szkoła powstała z czystego entuzjazmu i absolutnego przekonania do metody CALLANA i tzw. direct methods czyli aktywnego sposobu nauczania. Nie zaprzestaliśmy jednak poszukiwań. Pojawiła się w Londynie nowa metoda: AVALON. Nasi nauczyciele native speakers dokładnie przestudiowali program. BINGO! Kupujemy licencję, mamy wyłączność w Łodzi i aglomeracji na prowadzenie kursów met. AVALON. Metoda ta okazała się bardziej kreatywna niż metoda Callana.

Najstarsza w Polsce szkoła metodą Callana. Pierwsza w Polsce szkoła angielskiego metodą AVALON.

Kursy gimnazjalne to przygotowanie uczniów z bloku humanistycznego oraz matematyczno-przyrodniczego do testów kończących gimnazjum. Polegają na powtórzeniu materiału szkoły gimnazjalnej oraz na ćwiczeniach w umiejętności logicznego powiązania posiadanej wiedzy z poszczególnych przedmiotów lekcyjnych. Umiejętność wykorzystania szczegółowych wiadomości i zastosowania ich w zagadnieniach ogólnych, zgodnie z wymaganiami testów, jest przedmiotem uwagi na kursach dla gimnazjalistów.

Kurs maturalny na poziomie LEKKO (ŚREDNIO) ZAAWANSOWANYM – skierowany do uczniów wymagających powtórzenia zagadnień gramatycznych, utrwalenia słownictwa i podstawowego materiału j. angielskiego z zakresu szkoły średniej. Kurs ten obejmie 56 godzin z lektorem polskim – anglistą (z możliwością ćwiczeń w mówieniu i rozumieniu ze słuchu prowadzonych przez „native speakers”). Na ZAAWANSOWANYM poziomie – jest skierowany do uczniów reprezentujących w chwili przystąpienia do kursu dobrze przyswojona wiedzę gramatyczną z bogatym słownictwem i pewną swobodą w mówieniu. Kurs ten obejmie 56 godzin z native speakers, którzy będą poszerzać zakres słownictwa i przygotowywać do płynnych, dłuższych wypowiedzi na ustnej części matury. Będą również przeprowadzać ćwiczenia w „listening” czyli rozumieniu ze słuchu. W razie potrzeby rozwinięcia lub utrwalenia problemów gramatycznych, będą również zajęcia z lektorem polskim. Program kursu będzie doprecyzowany po rozpoczęciu i dokładnie dostosowany do potrzeb słuchaczy, którzy do kursu przystąpią.

Zajęcia indywidualne z NATIVE SPEAKEREM na tematy wybrane przez słuchacza prowadzone są od poniedziałku do soboty w dogodnych dla Państwa porach. Dojeżdżamy także do korporacji w obrębie Łodzi. Dla biznesmenów spoza Łodzi oraz osób ceniących swój czas, znakomicie sprawdzają się zajęcia przez internet, przeprowadzane na żywo z anglojęzycznym nauczycielem.

Prowadzimy kursy na zlecenia instytucji w siedzibie firmy zlecającej, bądź w siedzibie naszej szkoły gdzie dysponujemy odpowiednimi warunkami do zajęć dydaktycznych. W metodach aktywnych wskazane są dwa spotkania po dwie lekcje w tygodniu. System taki jest niejako wymuszony przez program: pierwsza godzina (z dwugodzinnych spotkań) jest zawsze godziną powtórzeniową, a druga to wprowadzanie nowego materiału. Przy metodach tzw. „direct” czyli bezpośrednich – praktycznych zajęciach, spotkania przynajmniej dwa razy w tygodniu dają szybkie rezultaty.

Pingu’s English to wyjątkowy oraz skuteczny kurs nauki języka angielskiego skierowany do dzieci w wieku od 3 do ponad 7 lat. Znany na całym świecie i uwielbiany pingwinek Pingu zmienił sposób, w jaki dzieci uczą się podstawowych umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania w j. angielskim.
Kurs został opracowany przez ekspertów w dziedzinie edukacji i przyswajania języka. Program stosuje różne pomysłowe ćwiczenia i pomoce multimedialne, aby wspierać w nauce dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia są dynamiczne, interesujące i zupełnie odmienne niż w większości innych szkół. Począwszy od gier, prac ręcznych, a na opowiadaniach i piosenkach skończywszy. Kurs Pingu’s English składa się z trzech poziomów. Każdy poziom zbudowany jest z 12-u rozdziałów zapewniających przynajmniej 72 godziny nauki.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie