Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa Live

ul. Morgowa 4, 91-223 Łódź
tel. kom. 
530-061-766, 506-170-540
www:   http://www.englishlive.edu.ple-mail:   sekretariat@live.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3377 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy dla dzieci
- kursy ogólne
- certyfikaty
- kursy maturalne
- kursy gimnazjalne
- wszystkie poziomy zaawansowania

O Nas
Szukasz kursu angielskiego w Łodzi? Dobrze trafiłeś! Live! jest szkołą językową prowadzącą kursy języka angielskiego i innych na Teofilowie już od 9 lat.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania dla wszystkich grup wiekowych. Uczymy nawet przedszkolaki. Przygotujemy Cię do wszystkich egzaminów, poczynając od egzaminu gimnazjalnego, poprzez maturę aż do egzaminów międzynarodowych. A to wszystko w miłej, nieskrępowanej atmosferze i pod opieką profesjonalnych i wykształconych lektorów.

Od 2009 jako jedyna szkoła w Łodzi jesteśmy oficjalnym partnerem edukacyjnym Cambridge University Press.

Nauczanie języków posunęło się bardzo do przodu w ostatnich latach. W tej chwili do dyspozycji nauczycieli są nie tylko książki i materiały audio, płyty DVD i CD-ROMy czy też e-learning a ostatnio również tablice interaktywne zwiększające zainteresowanie słuchacza a co za tym idzie efektywność nauki. W Live dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym (w tym tablicami mimio) tak więc nasi słuchacze mogą w pełni wykorzystać zakupione dla nich materiały.

Live to nie tylko nowoczesne środki, ale również metody dydaktyczne. Nasz zespół lektorów regularnie bierze udział w konferencjach i szkoleniach metodycznych by zaznajomić się z najnowszymi trendami w nauczaniu języka angielskiego. Lektor Live ma obowiązek się rozwijać!

Do dyspozycji uczniów jest również doskonale wyposażona biblioteka, w której znajdziesz książki w oryginale, również w wersji uproszczonej (readers). Posiadamy również bogaty wybór książek audio (audiobooks) a także gazet, czasopism czy innych materiałów wspomagających naukę.

Na ogół przyjmuje się, że aby nauka w szkole była efektywna, liczebność grup nie powinna przekraczać 15 osób. W Live prowadzimy kursy angielskiego w małych grupach (do 10 osób), w których nauka przebiega nie tylko zdecydowanie szybciej ale również w bardziej przyjaznej atmosferze. W Live stawiamy na komunikację i możesz być pewien, że w małej grupie bez skrępowania będziesz miał szansę się wypowiedzieć a także, że lektor poświęci Ci wystarczająco dużo uwagi. W Live naprawdę dbamy o to byś nauczył się jak najwięcej.

Po każdym semestrze otrzymasz raport prezentujący Twoje wyniki w danym semestrze opatrzony komentarzem lektora. Pozwoli Ci to nie tylko określić swoje dobre strony ale również wskaże nad czym powinieneś popracować.

Bardzo często zachęcająco niska cena za kurs oznacza w praktyce duże lub bardzo duże grupy. Mimo, że w Live grupy są tak niewielkie, nasze ceny nie różnią się od innych łódzkich szkół językowych, a w większości przypadków są niższe.

Zajęcia w Live prowadzone są w małych grupach w nieskrępowanej, niemalże domowej atmosferze.

Bardzo zależy nam na tym, by uczniowie w naszej szkole czuli się dobrze. Dlatego też, personel szkoły i nasi lektorzy są pogodni, gotowi służyć pomocą i zawsze otwarci na sugestie słuchaczy. Męczy Cię szkolna atmosfera, zatęchłe pomieszczenia , linoleum na podłodze i pył od kredy w powietrzu? W Live jest inaczej! Spróbuj!

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często satysfakcja z kursu idzie w parze z zadowoleniem z lektora. Dlatego też, naszych lektorów wybieramy szalenie starannie, dbając o to by byli to nauczyciele nie tylko z wykształcenia ale również z powołania. Dobry lektor powinien mieć naturalną chęć tłumaczenia i wyjaśniania a także cechować się wrażliwością, otwartością i komunikatywnością. Tacy właśnie są lektorzy Live!

Aby pracować w Live, lektor musi przejść proces kwalifikacyjny, na który składa się między innymi poprowadzenie lekcji pokazowej przed metodykiem szkoły i słuchaczami. Co najmniej dwa razy w semestrze wszyscy lektorzy są hospitowani a prowadzone przez nich zajęcia są następnie analizowane i szczegółowo omawiane. Ich praca jest również poddawana ocenie przez słuchaczy, którzy co semestr wypełniają ankiety recenzujące lektora.

Do obowiązków lektora Live, oprócz starannego przygotowywania zajęć i prowadzenia dokumentacji szkolnej, należy również kontakt z rodzicami w wypadku nieobecności młodszych uczniów na zajęciach bądź zbyt małego wkładu pracy z ich strony. Każdy lektor Live jest również zobowiązany do uczestnictwa w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach i konferencjach metodycznych dla nauczycieli angielskiego, które są współfinansowane przez szkołę.

Pod koniec maja 2007 zostaliśmy przyjęci do grona członków aspirujących PASE czyli Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych, organizacji zrzeszającej najlepsze szkoły językowe w Polsce.

PASE powstało, aby ułatwić wszystkim, którzy chcą się uczyć języków obcych wybór profesjonalnej szkoły językowej. Instytucjom, które spełniają nowoczesne standardy nauczania języków obcych przyznaje znak jakości. PASE jest członkiem stowarzyszonym EAQUALS (The European Association for Quality Language Services) - europejskiej organizacji zajmującej się promowaniem jakości w nauczaniu języków obcych.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie