Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
MAVERICK

ul. Niedziałkowskiego 12, 63-000 Środa Wielkopolska
tel. (61) 285-00-17, 508-287-617, 508-104-500
www:   http://www.maverick.edu.pl
e-mail:   m@maverick.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5403 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Uczymy języków obcych, wykonujemy tłumaczenia, organizujemy
obozy językowe i konkursy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Zajęcia grupowe

Zajęcia prowadzone są w siedzibie szkoły - ul. Niedziałkowskiego 12, w jednej z dwóch sal wykładowych, dwa razy w tygodniu po 45 minut. Grupy językowe liczą od 6 do 9 osób. Programy nauczania wykorzystywane na zajęciach opracowane są przez specjalistów i zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Materiały dydaktyczne w formie kserokopii udostępnia sie uczniom bezpłatnie, a pod koniec roku wszyscy otrzymują certyfikaty ukończenia kursu. Cena jednej lekcji w tym roku wynosi 9 zł a płatności są regulowane pod koniec każdego miesiąca.

W trakcie kursu poznajemy język za pomocą wszelkich dostępnych środków:

 • Najnowszych podręczników akceptowanych przez MEN.
 • Kaset audio - rozwijających rozumienie ze słuchu i poprawna wymowę.
 • Płyt CD - z muzyka pop i tekstami.
 • Zdjęć i map, które motywują do wypowiedzi.
 • Filmów VHS i DVD, które są najlepszym sprawdzianem rozumienia ze słuchu, oraz wzbogacają słownictwo.
 • I tablicy, dzięki której możemy przedstawiać i wyjaśniać wiele spraw.

Tradycja szkoły MAVERICK ELT jest wprowadzanie dodatkowych komponentów poza programem nauczania w okresach szczególnych, takich jak Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Wszystkich Świętych, Walentynki itp. Umożliwiają one lepsze poznanie kultury i spraw życia codziennego krajów, których języka sie uczymy.

Lekcje indywidualne

 • Uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.
 • Polecamy także naukę w bardzo małych grupach 2 - 4 osobowych, które pozwalają połączyć skuteczność nauki z jeszcze mniejsza cena, w szczególności, jeżeli uczy sie rodzeństwo lub osoby zaprzyjaźnione.
 • Nauczyciel dojeżdża do domu ucznia lub innego wskazanego miejsca (w większych grupach zajęcia mogą się odbywać również w szkole MAVERICK). Dojazd na terenie miasta jest w większości przypadków bezpłatny. W miarę możliwości nauczyciel stara sie dopasować termin zajęć do możliwości ucznia. Nauka w domu jest dużo skuteczniejsza i mniej stresująca. W przypadku nauki dzieci rodzice nie muszą wozić dzieci na kursy a dzieci nie wracają wieczorami same do domu. Rodzice cały czas mają kontrolę nad procesem nauczania.
 • Żadne lekcje nie przepadają. Jeżeli uczeń wyjeżdża lub jest chory, wszystkie lekcje może odrobić w ciągu następnego miesiąca. Tylko na kursach indywidualnych płacisz za rzeczywisty czas nauki.
 • Nauczyciel dopasowuje program nauczania do ucznia biorąc pod uwagę jego możliwości, poziom, wiek, czas który może poświecić na naukę. Jeżeli uczeń potrzebuje przygotowania do matury, egzaminów lub potrzebuje języka biznesowego, nauczyciel ustala specjalistyczny program nauki.
 • Wybierając nauczyciela z ogłoszenia, uczeń ryzykuje. Nauczyciele uczący w MAVERICK to wyselekcjonowani pedagodzy. Nie tylko znają bardzo dobrze wykładany język i kulturę danego kraju, ale również posiadają doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Jeżeli jednak nauczyciel nie odpowiada uczniowi możliwa jest zmiana nauczyciela w każdej chwili bez podania przyczyny.
Przedszkolaki

Prowadzimy naukę języka metodą Maverick English.
Nauczanie języka angielskiego metodą Maverick English naśladuje naturalny proces poznawania przez dziecko języka ojczystego. Dzieci słysząc wielokrotnie te same dźwięki w swoim otoczeniu, poznają ich znaczenia z kontekstu. W ten sposób najpierw rozumieją język, a następnie zaczynają mówić.

Małe dziecko to mały geniusz.
Niemowlę, które słyszy od urodzenia dwa języki, będzie wzrastało rozumiejąc je oba. Zdarza się, że niemowlę wzrasta słysząc trzy lub cztery języki wokół siebie i rozumie je wszystkie. Im młodsze dziecko, tym łatwiej i bardziej naturalnie przychodzi mu przyswajanie języka obcego. Z wiekiem coraz trudniej o dobry akcent, poprawność gramatyczną oraz swobodę posługiwania się językiem właściwą jego rodzimym użytkownikom. Zgodnie z badaniami, aby posługiwać się językiem obcym z taką samą poprawnością jak językiem rodzimym naukę należy rozpocząć przed ukończeniem siódmego roku życia.

Polubić angielski dla dzieci
Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa sprawi, że dziecko polubi ten język. Łatwiej też będzie mu odnieść sukces podczas szkolnych lekcji angielskiego. Uczenie się angielskiego metodą Maverick English to wielka przyjemność dla dziecka - przygoda dająca ogromną radość. Radość ta może też stać się udziałem rodziców, którzy obserwują postępy swoich pociech, a ze swymi najmłodszymi latoroślami czynnie uczestniczą w zajęciach!

Lektorzy
Nauczycielami angielskiego metodą Maverick English są osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz właściwym podejściem do dzieci. Podczas szkoleń nauczyciele poznają metodę Maverick English, dzięki czemu wiedzą, jak pracować z dziećmi, by te polubiły język, świetnie się bawiły i osiągały wspaniałe efekty. Poza tym nauka w grupie, z rówieśnikami, sprzyja komunikowaniu się dzieci ze sobą - dzieci dużo korzystają uczestnicząc we wspólnych grach i zabawach, często się naśladują, dzięki czemu przyswajanie języka odbywa się bardziej naturalnie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie