Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa OKAY

ul. Powstańców Śląskich 2A, 34-300 Żywiec
tel. (33) 861-02-01
www:   http://www.okay.edu.pl
e-mail:   sekretariat@okay.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4607 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

JĘZYKI

- angielski
- francuski
- niemiecki
- hiszpański
- włoski
- rosyjski

Rodzaje kursów:
 • ogólne
 • business
 • egzaminacyjne
 • konwersacyjne
 • indywidualne VIP
 • kursy dla dzieci i młodzieży, dorosłych, dla firm i instytucji

 • Szkoła OKAY to przede wszystkim dobrze przygotowana i zaangażowana kadra lektorska oraz sprawna administracja.

  Stawiamy na ludzi. Dla nas najważniejszą kwestią w procesie nauczania jest dobry nauczyciel.Z ankiet przeprowadzonych wśród naszych studentów wynika, że najmocniejszą stroną szkoły OKAY są bardzo dobrzy lektorzy.

  Są wśród nas native speakers i lektorzy polscy, wykładowcy wyższych uczelni, licencjonowani egzaminatorzy, tłumacz przysięgły, wszyscy posiadają tytuł magistra i przygotowanie metodyczne.

  Uczymy języków obcych, bo lubimy. Jesteśmy wymagający, ale przyjaźnie nastawieni i miewamy poczucie humoru. Stanowimy zgraną drużynę, co wpływa i na atmosferę w szkole i na wyniki studentów. Stosujemy metody nauczania odpowiednio dla grup wiekowych i poziomu biegłości językowej.
  Wiemy, że nauka języka to sprawa indywidualna. Nie ma jednej uniwersalnej drogi, dlatego proponujemy dobór metody w zależności od wieku, przebiegu dotychczasowej nauki i celu.

  Kładziemy nacisk na konwersacje - większość czasu podczas zajęć poświęcana jest na wypowiedzi uczniów - program zakłada stawianie ich w codziennych, praktycznych sytuacjach Uczymy w kameralnych zespołach, takich, w których nauka daje najlepsze rezultaty.

  Kameralne grupy
  Małe grupy stwarzają komfortowe warunki do gruntownego nauczenia się języka dając bardzo dobre rezultaty już w krótkim czasie. W takiej grupie lektor dostosowuje tempo nauki do każdego słuchacza; Mała grupa motywuje do systematycznej pracy - nikt nie lubi pozostawać w tyle.

  Kontrola postępów
  Na bieżąco śledzimy postępy naszych kursantów poprzez testy kontrolne przeprowadzane na kolejnych stopniach nauki. Każdą grupą opiekuje się przydzielony lektor, który jest odpowiedzialny za osiągane przez całą grupę oraz przez każdego indywidualnie wyniki.
  Nad całością czuwa dyrektor metodyczny nadzorując pracę lektorów i postępy uczniów. Na ocenę kursu maja tez wpływ sami kursanci poprzez przeprowadzane regularnie ankiety. MÓWIĄ, ŻE JESTEŚMY OKAY!
  Co roku potwierdzają to nasi słuchacze. Ponad 70% ubiegłorocznych kursantów trafiło do nas z polecenia rodziny lub znajomych (dane z formularzy zgłoszeniowych).

  Wyróżnia nas
  Uczciwość i rzetelność wobec klientów, co pozwala nam na skuteczny rozwój i budowanie marki szkoły. Nie obiecujemy naszym, kursantom, iż nauczą się języka w 2 miesiące, albo że nauczą się go relaksując się we śnie. Każdego traktujemy poważnie, szanujemy naszych uczniów, ich poświęcony czas i pieniądze. Najważniejsza dla nas jest JAKOŚĆ nie ilość.

  Stale się rozwijamy
  Nigdy nie poprzestajemy na tym co już osiągnęliśmy, stale podnosimy jakość naszych usług, śledzimy najnowsze trendy w nauczaniu, wymogi, metody. Poszukujemy coraz to nowych narzędzi i sposobów by nie tylko uczyć ale przede wszystkim SKUTECZNIE NAUCZYĆ!

  Licencjonowany Ośrodek Egzaminacyjny TELC
  Nasza Szkoła jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC – Dzięki temu nasi uczniowie uzyskali możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów TELC, które otwierają drogę do uniwersytetów, pracy i kariery w Unii Europejskiej. Dla naszych słuchaczy udział w egzaminie TELC nie wymaga specjalnego przygotowania, gdyż programy kursów kształtowane są z uwzględnieniem standardów i wymagań egzaminacyjnych TELC. Dodatkowo organizujemy bezpłatne warsztaty tematyczne, część z nich poświęcona jest TELC.

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie