Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
International House Bydgoszcz

ul. Piotrowskiego 6, 85-098 Bydgoszcz
tel. (52) 322-34-44; tel./fax (52) 322-35-15
www:   http://www.inthouse.pl
e-mail:   bydgoszcz@inthouse.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5011 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- kursy ogólne
- kursy dla dzieci
- kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge
- kursy dla firm i osób indywidualnych
- zagraniczne kursy wyjazdowe

Szkoła języka angielskiego International House Bydgoszcz istnieje od 1992 roku. W ramach szkoły w Bydgoszczy działają również filie w Nakle i Żninie.

O wysokim poziomie nauczania szkoły może świadczyć prawie 10 000 osób, które do dziś uczestniczyły w kursach indywidualnych i kursach dla firm. Doskonałe wyniki osiągane przez słuchaczy szkoły, ciągły napływ nowych uczniów i stale powiększające się grono osób kontynuujących naukę, świadczy o wysokiej skuteczności nauczania.

Słuchacze zachęcani są również do uczestnictwa w różnych, bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych. Są to kluby konwersacyjne, quizy, sobotnie kluby dziecięce, gdzie w nieformalnej atmosferze wspólnie z nauczycielami International House można doskonalić znajomość języka.

Jako część międzynarodowej organizacji szkoła podlega regularnym inspekcjom i wizytacjom. Jedynie pozytywna opinia wizytatorów z Londynu daje możliwość pozostania w międzynarodowej sieci IH, czerpania z doświadczeń sztabu najlepszych specjalistów i prawo do posługiwania się nazwą International House.

Od 2003 roku szkoła International House Bydgoszcz ma siedzibę w pięknej kamienicy w centrum miasta, specjalnie dostosowanej, aby stworzyć komfortowe warunki do nauki. Do dyspozycji słuchaczy pozostaje 14 wygodnych i przestronnych sal lekcyjnych, nowoczesne centrum komputerowe umożliwiające uczniom bezpłatny, nieograniczony dostęp do Internetu i atrakcyjnych programów multimedialnych, wspomagających naukę języka angielskiego zarówno w czasie zajęć, jak i w pracy indywidualnej. Ponadto, w szkole znajduje się sala konferencyjna, klub i biblioteka z literaturą anglojęzyczną.

International House Bydgoszcz podejmuje również szereg działań dla społeczeństwa: organizacja ogólnopolskiego konkursu English Dictation - O Złote Pióro International House Fundacji Polsko-Brytyjskiej, stworzenie klubu kultury anglojęzycznej Bydgoszcz wspólnie z Urzędem Miasta Bydgoszczy i Akademią Bydgoską to najbardziej spektakularne wydarzenia.

Centrum Kształcenia Nauczycieli - Teacher Training Centre
IH Bydgoszcz prowadzi również kursy metodyczne dla nauczycieli. W ten sposób aktywnie działamy na rzecz podnoszenia standardów w nauczaniu języka angielskiego. Centrum oferuje kursy specjalistyczne i tematyczne warsztaty metodyczne, dające możliwość zdobycia międzynarodowych kwalifikacji. Uczestnikami kursów mogą być zarówno "native-speakers", jak i osoby, dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Prowadzimy kursy przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają karierę pedagogiczną i potrzebują solidnego przygotowania metodycznego, a także dla doświadczonych nauczycieli, którzy pragną podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

ODDZIAŁY

 • oddział w Nakle - LO im. Bolesława Krzywoustego, ul. Gimnazjalna 3
 • oddział w Żninie - Gimnazjum nr 1, ul. 1 Stycznia 17


 • Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie