Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków i Biuro Tłumaczeń SIMPLE

ul. Powstańców Warszawskich 14, 41-902 Bytom
tel. (032) 281-00-62
www:   http://www.simple.edu.pl
e-mail:   simple@simple.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1581 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język rosyjski


Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (poniedziałek i środa, bądź wtorek i czwartek) i trwają 2 godziny lekcyjne po 40 minut. Zapracowanym oferujemy zajęcia sobotnie trwające 4 godziny lekcyjne. W trakcie roku szkolnego odbywa się nie mniej niż 120 godzin lekcyjnych.
Zajęcia odbywają się w bardzo małych grupach (do 10 osób), co sprzyja osiągnięciu luźnej kameralnej atmosfery. Grupy kursowe dobrane są pod względem wieku i poziomu.


PONADTO PROPONUJEMY:

TESTY - wprowadziliśmy je po to abyście w miarodajny sposób mogli sprawdzić swoje postępy w nauce. Oceniane są one procentowo, co daje jeszcze bardziej wymierny obraz umiejętności. Pojawiają się one co najmniej 4 razy w roku. Co więcej, pod koniec roku odbywa się egzamin ustny w który sprawdzana jest przede wszystkim umiejętność komunikacji werbalnej.
SPRAWOZDANIA - otrzymujecie je na koniec każdego semestru. Jest to indywidualna opisowa ocena postępów Słuchacza z wymienieniem jego mocnych i słabych stron oraz zaleceniami do dalszej pracy. Rodzice Słuchaczy dziecięcych otrzymują opinie o postępach swoich pociech średnio co 2 miesiące.
KONSULTACJE - w przypadku braków, zaległości bądź dłuższej nieobecności możliwe są bezpłatne spotkania z lektorami poza godzinami zajęć.
WYKŁADY - Aby móc zwiększyć ilość czasu poświęconego na ćwiczenia komunikacyjne i praktyczne od roku szkolnego 2004/05 wprowadzamy piątkowe wykłady dodatkowe skupiające się na zagadnieniach językowych które mogą być zaprezentowane w formie wykładu. Przygotowany został program nauczania umiejętności pisania dla Słuchaczy powyżej Elementary. Obejmuje on zarówno podstawy, jak na przykład organizacja zdań, jak i tematykę specjalistyczną jak np. listy formalne, eseje argumentatywne itp.
BIBLIOTECZKA JĘZYKOWA - oferujemy możliwość wypożyczenia pozycji ze stale poszerzanego księgozbioru obejmującego przede wszystkim tzw. 'graded readers' - opowiadania i powieści dopasowane do poziomu zaawansowania Słuchacza, lecz także programy multimedialne i materiały audio-video.
STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH - jak sama nazwa wskazuje - uczysz się najlepiej w Szkole, następny semestr masz gratis.

TŁUMACZENIA

SIMPLE świadczy także usługi w zakresie tłumaczeń. Doświadczenie tłumaczy z którymi współpracujemy gwarantuje Państwu największą dokładność i naprawdę krótkie terminy realizacji (sięgające 2-3 dni) W ciągu czterech lat działalności w gronie zadowolonych klientów znalazły się między innymi takie firmy jak: Periba International, Opera Śląska, Zakłady Gumowe Bytom S.A., Ontrack odzyskiwanie danych, Komprex, IL Recycling.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie