Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych "Devon School"

ul. Daleka 28-30, 41-923 Bytom
tel. kom. 608-195-263
www:   http://www.devonschool.ple-mail:   biuro@devonschool.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2553 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oferujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego

- indywidualne
- grupowe
- dla przedszkolaków

- dla dzieci
- dla młodzieży i dorosłych
- poranne
- biznesowe
- egzaminacyjne
- dla firm
- kursy egzaminacyjne

Kursy języka angielskiego i niemieckiego prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy skierowane są zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Naszym celem jest umożliwienie słuchaczom swobodnego funkcjonowania w środowisku obcojęzycznym.
Niebanalne podejście lektorów, innowacyjność w prowadzeniu lekcji to tylko niektóre z naszych atutów. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę w oparciu o podręczniki renomowanych firm.

Stosujemy metodę komunikatywną, której głównym założeniem jest rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Nauka z nami jest komfortowa i przyjemna. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są w tandemach na przemian lektor zagraniczny (native speaker) z lektorem polskim lub wyłącznie przez native speakera. Kurs niemieckiego prowadzony jest przez polskiego lektora.

One to One z językiem angielskim i niemieckim to propozycja dla osób nastawionych na zajęcia indywidualne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów proponujemy różne opcje kursów języka angielskiego i niemieckiego:
  • zajęcia indywidualne z lektorem polskim
  • zajęcia indywidualne z native-speakerem

Kurs egzaminacyjne
Kursy FCE, CAE, ITELS ukierunkowane są na rozwijanie ogólnych umiejętności językowych w kontekście wymogów egzaminacyjnych. Istotne jest zaznajomienie się z technikami rozwiązywania testów gramatycznych, leksykalnych, oraz z wymogami dotyczącymi tekstów pisanych. Postępy w nauce sprawdzane są poprzez testy, które pozwalają uczniom na systematyczną ocenę własnej pracy. Dodatkowe konsultacje z native speakerem wzmacniają pewność siebie naszych kursantów.

Kursy maturalne/gimnazjalne rozwijają wszystkie umiejętności językowe testowane podczas ustnego i pisemnego egzaminu dojrzałości lub egzaminu gimnazjalnego. W trakcie zajęć szczególną uwagę zwracamy na techniki egzaminacyjne, których znajomość jest niezbędna w trakcie podchodzenia do w/w egzaminów. Kursy prowadzone zgodnie z wymogami MEN, dotyczącymi matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminów gimnazjalnych. Nasi kursanci testują swoja wiedzę również z native speakers.

Kursy dla przedszkolaków
Nauka języka angielskiego lub niemieckiego dla dzieci w wieku 4-6 lat .Uczymy metodą bezpośrednią uczącą komunikatywnego języka. Jest to metoda aktywizująca, pobudzająca wszystkie zmysły, dziecko uczy się naturalnie reagować w obcym języku na sytuacje znane mu z życia codziennego. Nauka uzupełniana jest materiałami edukacyjnymi takimi jak kolorowe książeczki, karty obrazkowe, gry, plakaty, płyty z grami multimedialnymi oraz piosenkami. W zajęciach bierze udział pacynka Cookie- pomocnik nauczyciela. Metoda łączy w sobie elementy nauki, zabawy oraz ruchu tak by dzieci mogły się dzięki nim wszechstronnie rozwijać. W ramach zajęć odbywają się warsztaty z doświadczonym w pracy z dziećmi native speakerem z Anglii.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie