Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum językowo - edukacyjne "Format"

ul. Bobrecka 25, 43-400 Cieszyn
tel. 512-129-265
www:   http://www.centrumformat.edu.pl
e-mail:   centrumformat@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3208 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOLENIA I KURSY DLA FIRM

 

KURSY JĘZYKOWE
angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, czeski

- forMat Junior
- forMat Gimnazjum
- forMat Matura
- forMat Egzamin
- forMat Standard
- forMat Biznes
- forMat Special

KURSY MATURALNE

- język polski
- matematyka
- języki obce
- pozostałe przedmioty

O Nas
Świadomi wartości wykształcenia i wiedzy we współczesnym świecie, w trosce o przyszłość Twoją i Twoich bliskich, Centrum językowo-edukacyjne forMat wychodzi do Klientów z bardzo szeroką i różnorodną ofertą edukacyjną.

Specjalizujemy się w kursach językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz w kursach przygotowujących młodzież do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów. Nasza oferta obejmuje również różnorodne warsztaty tematyczne oraz propozycje dla firm, które każdorazowo dopasowywane są do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta.

Nasze bogate doświadczenie zawodowe w braży edukacyjnej (czynna praca w państwowych i prywatnych placówkach edukacyjnych) oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji pozwalają nam na pełne zrozumienie zmieniających się potrzeb edukacyjnych i dopasowanie naszej oferty do oczekiwań konkretnego klienta.

Nauka wyłącznie w małych grupach (4-6 osób) zapewnia najlepszą efektywność, a także sprzyja budowaniu przyjaznej atmosfery i personalnemu podejściu do każdego klienta. Dlatego forMat to nie tylko edukacja, to także miejsce, w którym spotkasz ciekawych ludzi, będziesz miał okazję podzielić się swoją pasją i efektywnie spędzić czas.

Zdając sobie sprawę, iż rutyna i uogólniające podejście do kształcenia odbiera motywację, dokładamy wszelkich starań, aby, jak chciał A. Einstein "nauka prowadzona była w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie ciężki obowiązek".

Dlatego nasze zajęcia cechuje nie tylko profesjonalizm, doskonałe przygotowanie merytoryczne i metodyczne nauczycieli, ale także przyjazna, twórcza atmosfera, a przede wszystkim otwartość na indywidualne potrzeby i predyspozycje klienta.

Nie ma prawdziwej nauki bez Mistrza. Dlatego też od samego początku priorytetem dla działań naszej firmy jest staranny dobór wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Nasi nauczyciele i trenerzy to Mistrzowie swoich dziedzin, a ich osiągnięcia w zakresie nauczania przyciągają od lat rzesze uczniów.

Nasza kadrę tworzy STAŁY, DOŚWIADCZONY zespół, dla którego wartościami nadrzędnymi są: rzetelność, profesjonalizm, otwartość. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż kursy maturalne prowadzone są przez nauczycieli-egzaminatorów maturalnych, którzy służą naszym uczniom swoim olbrzymim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie