Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Top English School

ul. 12 Lutego 25, 82-300 Elbląg
tel. (055) 611-43-43,662-33-68-68
www:   http://www.topenglish.com.pl
e-mail:   elblag@topenglish.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3328 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oddział w Elblągu isnieje od lipca 2001 roku, mieści się na drugim piętrze Pawilonu Handlowego "Świat Dziecka" w centrum Elbląga. Do dyspozycji Naszych Klientów oddajemy 6 sal wykładowych.

Nasi Lektorzy są doskonale przygotowani
do nauczania zarówno pod względem merytorycznym jak i metodycznym.Osiągnięcia naszych Studentów są najlepszym potwierdzeniem, że prawdziwą wartość i efektywność kursu buduje się nie poprzez kupowanie kolorowych nowości wydawniczych, ale poprzez konsekwentne udoskonalanie sprawdzonego już systemu. Przeanalizowaliśmy zatem słabe punkty Metody Callana i wyszliśmy na przeciw realnym potrzebom Polaków, którzy poza szkołą raczej nie mają okazji rozwijać swoich umiejętności z zakresu języka angielskiego. W ten sposób powstała Metoda Top Direct, będąca źrodłem naszej dumy i zadowolenia naszych Studentów.

Bezpłatne konsultacje
Każdemu może zdarzyć się kryzys w nauce. Aby go przezwyciężyć szkoła oferuje bezpłatne konsultacje na których studenci mogą rozwiać swoje wątpliwości dotyczące realizowanych na zajęciach zagadnień.

Bezpłatne konwersacje
Zajęcia są prowadzone głównie przez native speaker-ów pod hasłem "Master Your English". Konwersacje są starannie przygotowywane i dlatego jeśli chcesz w nich uczestniczyć otrzymasz od nas materiały, które pozwolą Ci się przygotować do udziału w dyskusji po angielsku.

Lekcje próbne
Szkoła oferuje nowym studentom 8 lekcji próbnych w przypadku kursu podstawowego oraz 6 lekcji próbnych na kursy Top Kids, Top Advanced, Top Bussines. Lekcje próbne nie są lekcjami pokazowymi, lecz regularnymi zajęciami, w których nowy student uczestniczy na pełnych prawach.

O KURSACH

KURS PODSTAWOWY

 • Kurs angielskiego prowadzony jest Metodą Top Direct w oparciu o podręczniki Top Direct oraz podręczniki Metody Callana.
 • Kurs przeznaczony jest dla osób od poziomu początkującego do poziomu pozwalającego na uczestnictwo w przygotowaniu do egzaminu FCE.
 • Ze względu na tematykę pytań kurs ten przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia.
 • Szkoła oferuje trzy rodzaje grup kursu podstawowego:
  • grupy standard - od 6 do 12 osób
  • grupy prestiż - od 3 do 5 osób
  • grupy VIP - od 1 do 2 osób
 • Czas trwania jednej lekcji - 50 minut
 • Kurs zakłada naukę czytania, pisowni, wymowy oraz rozumienia ze słuchu do poziomu pozwalającego na uczestnictwo w przygotowaniu do egzaminu FCE
 • Szkoła wydaje pisemną Gwarancję na egzamin FCE
ADVANCED ENGLISH
 • Kurs prowadzony jest Metodą Top Direct w oparciu o podręczniki Top Direct.
 • Kurs przeznaczony dla osób które zdawały egzamin FCE lub pomyślnie napisały test kwalifikacyjny.
 • Zajęcia odbywają się w grupach od 6 do 10 osób.
 • Czas trwania jednej lekcji - 50 minut
 • Kurs zakłada rozwijanie umiejętności czytania, pisania, wymowy oraz słuchania ze zrozumieniem, do poziomu pozwalającego na uczestnictwo w przygotowaniu do egzaminu CAE.
 • Szkoła wydaje pisemną Gwarancję na egzamin CAE.

KURSY DLA DZIECI OD 9 DO 12 ROKU ŻYCIA
Top Kids - kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 9-12 lat. Lekcje trwają po 35 minut, aby utrzymać maksymalną koncentrację dziecka i zgodnie z wyznawanymi przez nas zasadami, efektywnie wykorzystać każdą minutę lekcji. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego.

Cały kurs składa się z sześciu etapów, na których dzieci uczą się mówić, czytać i pisać. Zachęcamy rodziców, aby aktywnie brali udział w edukacji dziecka zadając mu pytania dotyczące zagadnień i słówek, których się nauczyło, lub prosząc o wytłumaczenie czy przedstawienie treści ostatnich zajęć. Dzieci lubią dzielić się swoimi nowymi doświadczeniami i wiedzą, a zainteresowanie i pozytywna zachęta ze strony rodziców mobilizują je do aktywności również podczas zajęć.

Po zakończeniu szóstego etapu, dzieci mogą kontynuować naukę na czwartym lub piątym etapie kursu podstawowego. Obserwując postępy i indywidualne potrzeby każdego z naszych najmłodszych studentów jesteśmy w stanie doradzić najkorzystniejszą opcję kontynuacji kursu. Zajęcia odbywają się w systemie 2 razy w tygodniu po 2 lekcje.

TOP MATURA

 • Oferujemy zajęcia z poziomu podstawowego i rozszerzonego.
 • Kurs przygotowawczy obejmuje 112 pięćdziesięciominutowych lekcji (odpowiednik 124 zwykłych jednostek lekcyjnych) z możliwością zwiększenia liczby godzin w razie potrzeby lub dla chętnych.
 • Dodatkowe ćwiczenia z rozumienia ze słuchu odbywają się przed właściwą lekcją.
 • W cenie kursu studenci otrzymają podręcznik renomowanego wydawnictwa Express Publishing oraz skrypt przygotowany przez Top English School.
 • W trakcie zajęć studenci będą mieli okazję przyswoić ogromną dawkę niezbędnego słownictwa, utrwalonego za pomocą autorskiej metody Top Direct, kładącej duży nacisk na swobodną komunikację w języku angielskim.
 • Zróżnicowane ćwiczenia dostosowane do wymogów maturalnych pomogą doskonale przygotować się do majowego egzaminu, rozwijając umiejętność mówienia, pisania i czytania w języku angielskim.
 • Profesjonalna kadra służy pomocą zarówno słabszym, jak i ambitniejszym uczniom, dostosowując zakres ćwiczeń dodatkowych do indywidualnych potrzeb każdego studenta.
 • Regularne weryfikowanie wiedzy studenta za pomocą testów i zadań domowych motywuje do pracy i pozwala na bieżąco ocenić postępy w nauce!
 • Zajęcia trwają od końca września do kwietnia.
 • Grupy liczą od 6 do 10 osób.

BUSINESS ENGLISH
Kurs Top Business przeznaczony jest dla osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z biznesem, takimi jak promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse (budżet, kontrola wydatków, raporty, procedury), terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje, przejmowanie majątku dłużników, oraz wiele innych.

Zakres tematyki słusznie sugeruje, że nie jest to kurs dla osób początkujących. Ponieważ zajęcia bazują na rozmowach, od uczestników wymagamy znajomości angielskiego przynajmniej na poziomie FCE. Wychodzimy z założenia, że ludzie związani z biznesem i chcący efektywnie uczestniczyć w rozmowach z partnerami zagranicznymi powinni mieć najpierw solidne podstawy języka ogólnego, a dopiero potem szlifować zakres słownictwa specjalistycznego. Tylko w ten sposób będą w stanie właściwie zadbać o interes własnej firmy w negocjacjach z kontrahentem.

METODY

METODA CALLANA
W 1999 roku Metoda Callana wydawała się być odpowiedzią na poszukiwania sposobu na szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Dlatego Top English School rozpoczęła swoją działalność jako największa sieć szkół Metody Callana. Doświadczenia zebrane na przestrzeni pierwszych lat pracy pokazały, że forma zajęć zalecana w Metodzie Callana odnosi najlepsze rezultaty jedynie w kraju, gdzie Student może mieć styczność z językiem poza szkołą i tam stosować słowa oraz struktury w różnych zdaniach i kontekstach.

Niestety, w naszej rzeczywistości nie jest to możliwe, a skazanie Studenta na znajomość jedynie podręcznika nie odnosi wystarczającego skutku. Co więcej, kształt egzaminów certyfikatowych z języka angielskiego uległ radykalnej zmianie w latach osiemdziesiątych, a to z kolei wiązało się z koniecznością niesamowicie intensywnej pracy już po ukończeniu kursu. Ponieważ Top English School tworzy zespół kreatywnie myślących i odpowiedzialnych ludzi, opracowaliśmy autorski program Top Direct udoskonalający i uwspółcześniający Metodę Callana.

METODA TOP DIRECT
Top Direct jest z jednej strony powrotem do korzeni, czyli do metody bezpośredniej jako tej, która w nauce języka przynosi najwięcej satysfakcji i szybkie rezultaty, z drugiej zaś - umożliwia nam stopniowe wprowadzanie wszystkich zagadnień, które Metoda Callana traktuje zbyt pobieżnie. Oczywiście wciąż korzystamy z podręczników Metody Callana, ponieważ stanowią doskonałą bazę, którą uzupełniamy własnymi podręcznikami i zestawami ćwiczeń oraz materiałami audio. W ten sposób budujemy nową jakość nauczania.

Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom opracowaliśmy podręczniki Study Packs, które stosowane równolegle z podręcznikami Metody Callana pozwolą Ci przyswoić sobie zagadnienia gramatyczne, przećwiczyć pisownię oraz poznać prawidłowe znaczenia wszystkich słówek, jakie pojawiają się w trakcie kursu. Dzięki Top Direct możemy efektywnie przygotować Cię do egzaminów certyfikatowych. Tobie zaś, nawet jeśli nie planujesz podchodzić do takich egzaminów, Top Direct zapewnia zupełnie nową jakość nauki, gdzie utrwalanie materiału wcale nie oznacza typowego dla szkół Metody Callana ciągłego powtarzania tych samych słów i zdań, a kreatywność jest zawsze mile widziana. Egzaminy etapowe, podobnie jak test kwalifikacyjny, są właściwe tylko naszej Szkole i odzwierciedlają założenia Metody Top Direct. Nie są więc egzaminami Metody Callana. Dzięki nim jesteśmy w stanie obiektywnie skontrolować Twoje postępy w nauce i doradzić Ci w jaki sposób możesz popracować nad osiągnięciem jeszcze lepszych rezultatów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie