Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA

ul. Rajska 2, 80-850 Gdańsk
tel. (58) 321-72-50, tel. (58) 321-72-51
www:   http://www.profi-lingua.pl
e-mail:   gdansk@profi-lingua.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2220 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

OFERTA JĘZYKOWA

- język angielski
- język niemiecki
- język włoski
- język francuski
- język hiszpański
- język rosyjski
- język szwedzki
- język czeski

 

NASZE KURSY

- egzaminy: TELC, LCCI
- przygotowanie do egzaminów Cambridge ESOL (FCE, CAE, CPE)
- przygotowanie do egzaminów Instytutu Goethego (ZD, ZMP, ZOP)
- przygotowanie do egzaminów Instytutu Włoskiego, Alliance Française, Instytutu Cervantesa
- kursy dla osób dorosłych, dzieci, gimnazjalistów i maturzystów
- kursy dla firm - przygotowywanie szkoleń zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem każdego Klienta


BIURO TŁUMACZEŃ

Nasza Szkoła
Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Mamy ponad 17-letnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1991 roku. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały, oraz poszerzając swoją ofertę o kolejne języki.

Dbamy o Ciebie
W trosce o dobro naszych kursantów i dbałość o zachowanie jakości stworzyliśmy specjalny system jakości - Profi-Lingua Quality Control. Przygotowaliśmy i wprowadziliśmy zestaw zasad i procedur, które stanowią gwarancję, że organizowane przez nas kursy są najwyższej jakości i spełniają wszystkie wymagania naszych kursantów.

Dbamy o długofalowy rozwój naszych kursantów. Wszystkim kursantom zapewniamy możliwość kontynuowania nauki na kolejnych poziomach zaawansowania, przygotowując ścieżki edukacji od poziomu podstawowego aż do najwyższych poziomów, jednocześnie zapewniając możliwość zdawania egzaminów językowych o różnych stopniach trudności.

Doceniają nas...
Od wielu lat zajmujemy czołowe miejsca w rankingu szkół językowych w Polsce, organizowanym przez tygodnik "Newsweek". W latach 2005, 2006, 2007 i 2008 otrzymaliśmy Złoty Laur Klienta, przyznawany przez Przegląd Gospodarczy., a tym samym jesteśmy Laureatem Grand Prix 2008. Nasz profesjonalizm dostrzegają także państwowe instytucje edukacyjne. Otrzymaliśmy akredytację Kuratorium Oświaty.

Metody nauczania
W nauczaniu języków obcych posługujemy się metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw: Oxford University Press, Hueber, Cambridge University Press, Pearson Longman.

Nasze atuty
Szybkie postępy naszych słuchaczy, ilość osób zdobywających certyfikaty Cambridge ESOL, TELC i LCCI, wysokie wymagania stawiane lektorom, pakiet bezpłatnych zajęć dodatkowych, wieloletnie doświadczenie, oddziały w całej Polsce oraz ugruntowana pozycja na rynku to atuty, które wyróżniają nas i stawiają w ścisłej czołówce szkół językowych w Polsce.

EUROPEJSKIE CERTYFIKATY JĘZYKOWE

Szkoła Języków Obcych "Profi-Lingua" jest Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) oraz TELC (The European Language Certificates). Tym samym zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów TELC i LCCI, które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka angielskiego.

Przygotowujemy również do zdawania egzaminów Cambridge ESOL, Instytutu Goethego, Instytutu Włoskiego, Alliance Française, Instytutu Cervantesa, umożliwiających uzyskanie certyfikatów, potwierdzających stopień znajomości danego języka obcego.

Profi-Lingua proponuje 2-letnie (4-semestralne) etapy nauki. Po każdym etapie można zdać odpowiedni egzamin i zdobyć jeden z międzynarodowych certyfikatów. Dla swoich słuchaczy Szkoła organizuje egzaminy próbne oraz zapisy na egzaminy Cambridge ESOL, Instytutu Goethego, The European Language Certificates, London Chamber of Commerce and Industry. Profi-Lingua, jako ośrodek egzaminacyjny, sama przeprowadza egzaminy TELC i LCCI.

BAZA DYDAKTYCZNA

Nasza Szkoła znajduje się w centrum miasta oraz we Wrzeszczu, co jest dużym ułatwieniem dla kursantów, a dotarcie do niej nie stanowi większego problemu. Zadbaliśmy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo, dlatego oddział w Gdańsku jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych. Szkoła w Gdańsku składa się z sekretariatu, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych, pokoju lektorskiego. Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne.

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, zawierające bogate zbiory książek i kaset audio-wideo oraz DVD w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiające umiejętność rozumienia ze słuchu. Kursanci mają pełen dostęp do biblioteki i mediateki. Na wniosek kadry dydaktycznej, w miarę posiadanych środków, zbiory biblioteki są stale powiększane.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

LEKTORZY PROFI-LINGUA

Zatrudniamy wykwalifikowany i profesjonalny zespół dydaktyczny. Nasi nauczyciele to absolwenci wydziałów filologicznych, legitymujący się znakomitą znajomością języka, odpowiednim przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Nauczyciele posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu grup, biegle posługują się gruntowną wiedzą z zakresu nauczania języka obcego. Oprócz nauczycieli polskich zatrudniamy także wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych native speakerów (obcokrajowcy) z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Australii, RPA, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie