Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe "Text"

ul. Kossaka 6/1, 80-249 Gdańsk
tel./fax (58) 341-76-04, kom. 501-066-004
www:   http://www.text.com.pl
e-mail:   biuro@text.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1652 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NASZA OFERTA

- język angielski
- język niemiecki
- język włoski
- język włoski
- język francuski
- w przypadku specjalnych potrzeb również dodatkowa oferta
- kompleksowe usługi tłumaczeń
- weryfikacja i uwierzytelnianie tekstów w ponad 20 językach
- kursy i szkolenia dla firm

O nas
Centrum Językowe TEXT to szkoła języków obcych i biuro tłumaczeń. Naszą misją jest świadczenie usług językowych, począwszy od kursów językowych poprzez organizowanie zagranicznych wyjazdów do szkół, przeprowadzanie testów językowych dla firm, aż do tłumaczeń tekstów i konferencji.

Centrum działa na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego, a w dziedzinie tłumaczeń nie ma dla nas granic - dostarczamy swoje usługi na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Chcemy w miłej atmosferze i w nowoczesnych, dobrze wyposażonych ośrodkach pomagać naszym uczniom pogłębiać umiejętności językowe, odnosić sukcesy na egzaminach by stali się bardziej konkurencyjnymi na rynku pracy w nowych warunkach globalnej gospodarki. Pomagamy też kompletować dokumenty potrzebne do wyjazdów zagranicznych, tłumaczymy je i służymy pomocą w pisaniu cv i listów motywacyjnych. Tłumaczymy rozmowy i konferencje. Prowadzimy kompleksową obsługę językową firm.

Lektorzy

Ludzie pracujący dla Centrum Językowego TEXT są dobierani z uwzględnieniem ich kwalifikacji i fachowości, ale również osobowości i motywacji.

Szkoła zapewnia specjalistów, którzy są najlepsi w swojej dziedzinie. Nasi "native speakers" dobierani są starannie do grona naszej kadry. Ich wykształcenie to studia magisterskie kierunkowe, czyli filologiczne lub kolegium kształcenia nauczycieli, a w przypadku nauczycieli dla dzieci - specjalne studia pedagogiczne. Nauczyciele zagraniczni posiadają, co najmniej tytuł Bachelor of Arts lub Master of Arts.

Tłumacze
Text to współpracująca ze sobą grupa tłumaczy o różnych specjalizacjach, którzy reprezentują ponad dwadzieścia języków i którzy mają uprawnienia tłumaczy przysięgłych. Tłumacze wykonują tłumaczenia, uwierzytelnienia i sprawdzanie tekstów, są niezawodni, dokładni i są profesjonalistami.

Miejsca prowadzenia kursów
Gdańsk Osowa, ul. Diany 32, oraz w Szkole Podstawowej nr 81
Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Otomińska 72, Szkoła Podstawowa nr 84
Tczew, ul. Mickiewicza 17

METODA

Metoda stosowana w nauczaniu dorosłych słuchaczy to metoda komunikatywna nastawiona na równomierny rozwój wszystkich umiejętności językowych ze szczególnym uwzględnieniem sprawności mówienia. Już od pierwszego spotkania zajęcia prowadzone są w języku obcym, a nasi słuchacze zachęcani do aktywnego w nich udziału. Dbamy o to, by nasze lekcje były ciekawe i urozmaicone, dlatego też stosujemy nowoczesne metody z wykorzystaniem materiałów dodatkowych, takich jak filmy wideo/dvd, piosenki, słuchowiska radiowe, programy telewizyjne, programy komputerowe, internet, biblioteka językowa. W ramach opieki metodycznej monitorujemy postępy w nauce naszych słuchaczy, przeprowadzając cykliczne testy sprawdzające. Każdy semestr nauki znajduje swe podsumowanie w raporcie semestralnym przygotowanym i dostępnym dla każdego z naszych słuchaczy. Słuchacze otrzymują certyfikaty ukończenia kursu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie