Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Słowiańskie Centrum Językowe

ul. Zygmunta Starego 13, 44-100 Gliwice
tel. (32) 300-90-11
www:   http://www.jezykislowianskie.pl
e-mail:   scj.centrum@poczta.fm


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2519 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SŁOWIAŃSKIE CENTRUM JĘZYKOWE

- język rosyjski
- język ukraiński
- język czeski
- język chorwacki
- język polski dla obcokrajowców

O Nas
SŁOWIAŃSKIE CENTRUM JĘZYKOWE zostało założone w 2004r. i jest pierwszą placówką na Śląsku, która specjalizuje się w nauczaniu języków słowiańskich. Prowadzimy zajęcia dla grup, indywidualne oraz kursy dla firm.

Naszym celem jest przede wszystkim zdobycie przez słuchaczy umiejętności swobodnego posługiwania się językiem obcym. Aby móc w pełni zrealizować nasz cel, stworzyliśmy autorską metodę nauczania, która pozwala szybko i bez stresu pokonywać bariery językowe, kształtuje u słuchaczy umiejętność samodzielnego wysławiania się w obcym języku, prowokuje do dialogu. Biorąc pod uwagę pokrewność języków słowiańskich oraz metodę, stawiamy na krótki okres nauczania.

Szanujemy czas i pieniądze naszych słuchaczy. Nasz program nauczania jest opracowany z myślą o przystąpieniu słuchaczy do Międzynarodowego egzaminu i zdobycia Certyfikatu. Korzystamy z podręczników wydanych w Moskwie, Kijowie, Pradze. Wszystkie niezbędne materiały słuchacze otrzymują bezpłatnie.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani rodowici lektorzy, którzy nie tylko posługują się „żywym językiem”, ale również znają historię, kulturę oraz mentalność swojego kraju. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 7-miu osób. Kameralna, przyjemna atmosfera w trakcie spotkań z językiem dodatkowo ułatwia jego przyswajanie. U nas nie tylko nauczysz się języka, ale i dowiesz się o kraju, znajdziesz przyjaciół, miło spędzisz czas.

Oferujemy Państwu kursy języków słowiańskich dostosowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Organizujemy oparte na autorskim programie nauczania specjalistyczne kursy językowe, zadaniem których jest przygotowanie uczestników zajęć do kontaktów z kontrahentami ( rozmowy telefoniczne, spotkania biznesowe, przygotowywanie ofert, zamówień, kontraktów, negocjacje, prezentacje itp.).

Kursy prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, w grupach o liczebności ustalonej przez Klienta. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani rodowici lektorzy, którzy pomogą nie tylko zgłębić tajniki języka, ale również przekażą wiedzę na temat zwyczajów i mentalności, znajomość których jest kluczem do sukcesu w państwach posługujących się danym językiem.

Zajęcia mogą odbywać się w dogodnym dla Państwa czasie, w siedzibie Słowiańskiego Centrum Językowego bądź w siedzibie Klienta.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie