Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PLATON - Towarzystwo Edukacyjne

ul. Moniuszki 31, 05-420 Józefów
tel. (022) 789-24-87
www:   http://www.platon.edu.pl
e-mail:   platon@platon.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3894 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- kursy językowe
- szkolenia dla firm
- kursy zawodowe


O FIRMIE
Towarzystwo Edukacyjne Platon jest prywatną placówką oświatową, zlokalizowaną w Józefowie koło Otwocka, specjalizującą się w nauczaniu języków obcych. Naszym założeniem programowym jest zapewnienie najwyższego poziomu nauczania, dlatego bardzo starannie rekrutujemy naszych lektorów, na bieżąco monitorujemy ich pracę i przeprowadzamy ankiety badające poziom zadowolenia słuchaczy z kursów.

KURSY JĘZYKOWE
Prowadzimy naukę języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania jak również przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, CPE, do nowej matury i do egzaminów na studia. Na terenie naszej szkoły przeprowadzamy egzaminy City&Guilds Pitman Qualifications. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły, w przestronnym, nowocześnie wyposażonym budynku. Do dyspozycji naszych słuchaczy mamy przytulne i wygodne sale lekcyjne, bibliotekę oraz bezpłatną kawiarenkę internetową. Nasi lektorzy to oddani swojej pracy fachowcy o doskonałych kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu. Każdy lektor pracuje w oparciu o uznane podręczniki renomowanych wydawnictw oraz według stworzonego przez siebie programu autorskiego, co umożliwia maksymalne przystosowanie zajęć do poziomu i oczekiwań słuchaczy.

KURSY DLA FIRM
Organizujemy kursy językowe dla firm. Nasi lektorzy mogą udzielić Państwu lekcji w budynku Towarzystwa lub w siedzibie Waszej firmy. Organizujemy także kursy obsługi komputerów i inne kursy szkoleniowe zależnie od Państwa potrzeb. Zachęcamy także do skorzystania z oferowanych nowych zajęć specjalistycznych jak: język angielski w biznesie i język medyczny dla lekarzy i pielęgniarek. W najbliższej przyszłości planujemy również kursy języka angielskiego dla sekretarek i księgowych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie