Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego "AngloMan"

ul. Mickiewicza 14, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. kom. 604-497-813
Zajęcia odbywać się będą w Zespole Szkół Nr 1
www:   http://angloman.edu.ple-mail:   kalwaria@angloman.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2038 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ANGLOMAN - SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy języka angielskiego Metodą Callana
- darmowe lekcje próbne
- oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania
- zapraszamy dzieci od 6 lat do nowych grup, młodzież oraz osoby dorosłe
- kursy dla firm i instytucji
- tłumaczenia

AngloMan Szkoła Języka Angielskiego powstała w 2000r. i prowadzi działalność w zakresie usług edukacyjnych. Szkoła wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy rozumieją znajomość języka obcego. ANGLOMAN, stosując metodę Callana skutecznie i 4 x szybciej - umożliwia studentom w krótkim czasie sposobność komunikacji w języku angielskim. Jest to znany i ceniony w świecie sposób szybkiego przyswajania języka angielskiego. Metoda Callana została uznana przez Englisch Speaking Union za najszybszą metodę nauczania angielskiego.

Organizujemy kursy języka angielskiego, specjalizując się w nauczaniu go konkretną, skuteczną Metodą Callana. Dzięki poświęceniu się metodzie, dbamy o wysoki poziom nauczania. Zależy nam na wysokiej jakości wykonywanego fachu. Obecnie prowadzimy w obrębie województwa śląskiego i małopolskiego oraz świadczymy nauczanie w wielu instytucjach państwowych i sektorze prywatnym.

W AngloMan pracują wykwalifikowani i wyselekcjonowani polscy lektorzy oraz native speakers, dla których pasją jest nauczanie j. angielskiego. Wszyscy lektorzy posiadają wyższe wykształcenie filologiczne z przygotowaniem pedagogicznym oraz mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka Metodą Callana.

Misją szkoły jest promowanie i doskonalenie sprawnego porozumiewania się w świecie dzięki najwyższej jakości nauczania j. angielskiego. Poprzez edukację patrzymy na świat z perspektywy innych ludzi, uczymy języka, którym posługują się mieszkańcy prawie całego świata. Teraz jako kraj Unii Europejskiej jesteśmy jeszcze bliżej j. angielskiego.

AngloMan jest Szkołą stworzoną przez profesjonalistów i entuzjastów języka angielskiego. Pragniemy rozwijać mu należną pozycję wśród języków obcych. Przestrzegamy wysokich standardów edukacyjnych, gdyż satysfakcja naszych uczniów stanowi trwały fundament dalszego rozwoju naszej Szkoły.

Nauczyciele
W szkole AngloMan - zajęcia prowadzone są przez starannie wyselekcjonowanych młodych lektorów, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją. Wszyscy lektorzy posiadają wyższe wykształcenie filologiczne z przygotowaniem pedagogicznym oraz doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego Metodą Callana.

Od 2002 roku AngloMan współpracuje z Wyższą Szkołą Handlową w Rudzie Śląskiej, dzięki czemu nadzór metodyczny nad nauczaniem sprawują wybitni profesorowie.

AngloMan Szkoła Języka Angielskiego - 1 miejsce w Rankingu Szkół NEWSWEEK 2004 i 2005 wśród szkół uczących Metodą Callana na Śląsku.

W lutym 2006 r. AngloMan nawiązał współpracę z Europäische Akademie für Führungskräfte w Stuttgarcie w zakresie wymiany doświadczeń z europejskiego programu edukacyjnego Leonardo da Vinci. W lipcu 2006 roku AngloMan zakończył pracę nad własną - autorską metodą nauczania j. angielskiego na platformie e-learningowej.

Darmowe lekcje próbne
Każda osoba zapisująca się na kurs w AngloMan Szkole Języka Angielskiego - otrzymuje pakiet 2 lekcji próbnych, w ramach których może przekonać się o jakości usług oferowanych w Szkole i zdecydować czy Metoda jej odpowiada. W przypadku rezygnacji lekcje próbne są darmowe. Jeżeli jednak słuchacz zamierza kontynuować naukę to, po wyborze odpowiedniego systemu płatności, wnosi opłatę za te lekcje.

Sukcesem naszym są pozytywne wyniki egzaminów Cambridge First Certificate naszych studentów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie