Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych Academia Lingua

Szkoła Języka Niemieckiego w Katowicach

ul. Bankowa 14, sala 415, 40-007 Katowice
tel. 508-617-465
www:   http://academialinguakatowice.cba.ple-mail:   academialinguakatowice@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1531 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkoła Języków Obcych Academia Lingua w Katowicach

- kursy indywidualne i grupowe
- kursy na wszystkich poziomach
  zaawansowania

- kurs języka niemieckiego dla
  zawodów medycznych

- język niemiecki dla wyjeżdżających
  do pracy

SJO Academia Lingua działa od listopada 2012 w ramach Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Katowicach. Zajmujemy się głównie przygotowaniem osób dorosłych do wyjazdu do Niemiec. Ściśle współpracujemy z Izbą Rzemieślniczą w Cottbus.

Naszą Oferta skierowana jest do osób, które zaczynają naukę języka niemieckiego, kontynuują naukę, wznawiają naukę po dłuższej przerwie, planują wyjazd za granicę, zmieniają kwalifikacje, dla dorosłych i dla firm, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie. Przygotowujemy do egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalnego,maturalnego. Prowadzimy kursy ogólne, intensywne, w branży biznesowej, marketingowej, turystycznej oraz kosmetycznej.

Co nas wyróżnia spośród innych szkół językowych:
bezpłatny dojazd lektora, konkurencyjne ceny, możliwość odrabiania zadań domowych, możliwość przekładania lekcji i umawiania się na inny termin a także możliwość wyboru ilości i długości godzin.

Zajęcia odbywają się na terenie miast: Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Chorzów.

Efektywna metoda nauczania
Nasze kursy językowe bazują na dającej bardzo szybkie efekty – metodzie komunikatywnej. Jej podstawowym celem jest przełamanie barier w posługiwaniu sie językiem obcym w sytuacjach dla Państwa typowych takich jak zwykłe rozmowy w sytuacjach życia codziennego, kontakty z ludźmi, negocjacje, rozmowa kwalifikacyjna, pisanie CV, korespondencja, prezentacje i inne.

Podstawowy kurs języka niemieckiego dla zawodów medycznych umożliwi Państwu naukę języka z uwzględnieniem terminologii medycznej. Dzięki personalizacji toku nauczania mają Państwo pewność, że osiągną Państwo bardzo szybko dobre efekty w nauce mówienia. Kontakt z językiem podczas zajęć jest ciągły. Kurs prowadzony jest w szybkim tempie, dzięki czemu będą Państwo systematycznie przygotowywani do pracy w środowisku niemieckojęzycznym. Po ukończeniu kursu podstawowego, mogą Państwo kontynuować naukę na wyższych poziomach zaawansowania.

Kurs języka niemieckiego dla zawodów medycznych. Rynek niemiecki otwiera się na wykwalifikowanych absolwentów zawodów medycznych i paramedycznych z Europy. Bardzo mile widziani są pracownicy z Polski (lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i położne, opiekunowie dla osób starszych oraz studenci uniwersytetów medycznych). Wychodzimy naprzeciw tej ogromnej możliwości skierowania Państwa kariery na niezwykle chłonny rynek usług medycznych obszaru niemieckojęzycznego liczący ponad 100 mln potencjalnych pacjentów, co stanowi 1/5 ogólnej populacji Unii Europejskiej. Mając na uwadze wyzwania związane z potencjonalną barierą językową chcielibyśmy zaoferować Państwu kursy języka niemieckiego z uwzględnieniem specjalistycznej terminologii medycznej.

Język niemiecki dla wyjeżdżających do pracy.
Wybierasz się do pracy do Niemiec, Austrii czy Szwajcarii?
Skorzystaj z naszego kursu językowego i ułatw sobie trudny początek w obcym kraju!
Na zajęciach nauczymy Cię przede wszystkim mówić, abyś mógł poradzić sobie w każdej sytuacji codziennej (w sklepie, na dworcu, w urzędzie, w kontaktach prywatnych, w pracy).

Doświadczeni i cierpliwi lektorzy dopasują metody nauczania do Twoich możliwości oraz przygotują zajęcia pod kątem pracy, którą będziesz wykonywać. Z nami przełamiesz barierę językową!

Zajęcia prowadzone są na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Zajęcia odbywają się w samym centrum Katowic, przy ulicy Bankowej.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie