Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
SITA Salon Sprzedaży i Ośrodek Językowy

ul. Królowej Jadwigi 2/2, 40-036 Katowice
tel. (32) 257-01-57
www:   http://www.dobrekursy.com.pl
e-mail:   sita@dobrekursy.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3793 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język włoski
- język hiszpański
- techniki releksacyjne podczas nauki
- indywidualne podejście do słuchaczy
- nacisk na komunikację

SALON SPRZEDAŻY POLECA

- Urządzenie systemowe SITA
- Pakiety językowe
- Dodatkowe produkty


"Sita"
to niezwykle skuteczna metoda nauki języków obcych. Bez żmudnych ćwiczeń, bez stresu i wysiłku. Zajęcia z lektorem, wykorzystanie technik relaksacyjnych podczas odsłuchów w laboratorium oraz specjalnie opracowany system powtórek sprawią, że nauka języka obcego będzie czystą przyjemnością! Wszystko dzięki temu, że SITA Learning System wykorzystuje naturalne możliwości ludzkiego umysłu. Na kursie nauczysz się prawidłowo komunikować w sytuacjach życiowych. Dzięki naszej szerokiej ofercie wybierzesz taką intensywność i częstotliwość zajęć, jaka Ci odpowiada.

W systemie SITA stosuje się stan relaksu, który bardzo efektywnie wspomaga uczenie się, czyli proces zapamiętywania dowolnych informacji, a także bardzo korzystnie wpływa na zdrowie człowieka informacji.
Na system SITA składa się:
  • urządzenie systemowe SITA , które pomaga człowiekowi osiągać stan relaksu i pozostawać w nim w czasie odsłuchiwania materiału dźwiękowego, który chce zapamiętać
  • starannie przygotowana i sprawdzona w praktyce efektywna procedura uczenia się , która łączy uczenie się w stanie relaksu z uczeniem się w stanie aktywności z zastosowaniem nowoczesnych technik zapamiętywania informacji
  • kursy językowe składające się z podręczników i płyt CD specjalnie przygotowane do indywidualnego uczenia się języków obcych w systemie SITA
  • sposób na intensywny wypoczynek w stanie relaksu, który poprawia samopoczucie i zdrowie człowieka
  • muzyka relaksacyjna na płytach CD, której słuchanie pomaga osiągać stan relaksu i uwolnić się od stresów dnia codziennego
Prowadzimy INTENSYWNE kursy języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Oferujemy naukę na różnych rodzajach kursów:
  • Kurs grupowy - kursant opanowuje około 800 słów i zwrotów; tradycyjną metodą ten wynik osiągamy po 1 roku nauki. Zajęcia odbywają się w formie dialogów. Kurs rozpoczyna się w momencie utworzenia grupy.
  • Kurs indywidualny - na tym kursie jeden poziom zaawansowania możemy osiągnąć znacznie wcześniej niż na kursie grupowym, ponieważ to kursant decyduje o tym jak często się spotykamy na zajęciach. Zajęcia prowadzone są w formie dialogów, jeden poziom zaawansowania czyli około 800 słów i zwrotów opanujemy w 40 godzin; tradycyjną metodą ten wynik osiągamy po 1 roku nauki. W kursie indywidualnym lektor może na życzenie kursanta wprowadzić dodatkowe słownictwo branżowe, które nie jest w programie.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment produktów wchodzących w skład systemu SITA. Chcąc maksymalnie zadowolić Państwa, systematycznie modyfikujemy i modernizujemy oferowane przez nas kursy językowe i urządzenia systemowe SITA oraz pozostałe produkty.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie