Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Translator Centrum Nauczania Języków Obcych

ul. Warszawska 3, 40-010 Katowice
tel./fax. (32) 206-80-95
www:   http://www.translator.edu.pl
e-mail:   biuro@translator.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3227 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

BIURO TŁUMACZEŃ

- tłumaczenia pisemne oraz ustne: zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe

CENTRUM KULTURY JAPOŃSKIEJ

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język portugalski

- język japoński
- język chiński
- język hindi

- język holenderski
- język szwedzki
- język turecki
- język fiński
- język rosyjski
- język czeski
- język słowacki
- język węgierski
- język arabski

- język grecki
- język norweski
- język polski

Fakty o szkole

Szkoła istnieje na rynku od 1991 roku. Jesteśmy przedstawicielem najstarszych i największych międzynarodowych jednostek certyfikujących tj. Trinity College London (egzamin GESE, ISE) egzaminującego słuchaczy na całym świecie od 1880 roku, Brytyjskiej Izby Handlowo-Przemysłowej LCCIEB, Paryskiej Izby Handlowo-Przemysłowej oraz Centrum Egzaminacyjnego Unii Europejskiej TELC. Przygotowujemy do wszystkich najważniejszych egzaminów przeprowadzanych przez konsulaty danego kraju typu FCE, ECA, CPE, ILETS, ZDAF, TOEFL, ZMP i wielu innych dotyczących każdego wykładanego u nas języka.

W naszej pracy dydaktycznej koncentrujemy się na jakości nauczania poprzez precyzyjny dobór zespołu lektorskiego, poziomów zaawansowania oraz indywidualizację w podejściu do Studenta. Tak więc troskliwie uwzględniamy potrzeby naszych słuchaczy odpowiednio dobierając techniki, pomoce dydaktyczne oraz terminy zajęć. Nasze programy nauczania tworzone przez profesjonalny zespół metodyczny są również wysoce zindywidualizowane i nastawione na zaspokojenie oczekiwań Studentów.

Reprezentujemy Framingham State College - najstarszy Uniwersytet Stanowy USA kształcący pedagogów w programach magisterskich od 1837 roku. W Polsce dostępne są dwa programy: Master of Education (General Education) oraz Teaching as a Second Language. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi centrami edukacyjnymi tak aby nasza oferta spełniała wszelkie oczekiwania współczesnego rynku edukacyjnego. Jesteśmy również członkiem strefy językowej tj. ogólnopolskiego forum szkół skoncentrowanych na jakości nauczania. Nasza współpraca polega na wymianie wiedzy i doświadczeń nabytych w wieloletniej pracy, wspólnej realizacji trudnych zadań oraz rozwiązywaniu problemów. Działania te mają na celu ciągłe podnoszenie jakości naszych usług. Wszystkie szkoły działają według ściśle określonych norm jakości i etyki.

Metody nauczania

Wszystkie nasze szkolenia na każdym poziomie zaawansowania zorganizowane są w formie modułowych treningów językowych zorientowanych na szybki rozwój praktycznej znajomości języka. Po każdym module dydaktycznym następuje egzamin ustny i pisemny, co pozwala na stałą kontrolę postępów nauczania. W razie trudności w opanowaniu materiału nasi lektorzy zobowiązani są do udzielenia dodatkowych, bezpłatnych konsultacji, a słuchacz do ponownego zdania egzaminu.

W ciągu wielu lat doświadczeń edukacyjnych opracowaliśmy własną, wyjątkowo skuteczną metodę kompilacyjną, a wszystkie programy szkoleń mają licencję i akceptację MEN. Metoda kompilacyjna polega na zrównoważonym zastosowaniu technik komunikatywnych, technik szybkiego uczenia, techniki mechanicznej oraz strukturalnej metody gramatycznej, ujmującej zagadnienia gramatyczne bardzo pragmatycznie - w formie gotowych wzorów od razu stosowanych w praktyce (poprzez ćwiczenia werbalne i dialogowe).

Podczas zajęć korzystamy z autentycznych tekstów oraz szeregu innych, ciekawych pomocy dydaktycznych, które uprzyjemniają naukę i wpływają na dużo szybsze przyswajanie informacji.

NASZE ATUTY

Nasi studenci:

 • praktycznie i skutecznie uczą się posługiwać językiem obcym
 • poznają przyjemność nauki w małej grupie dopasowanej wiekiem i poziomem czynnej znajomości języka obcego
 • bezpłatnie otrzymują różnorodny pakiet materiałów pomocniczych
 • korzystają z bezpłatnych warsztatów konwersacyjno-gramatycznych zorganizowanych pod ich potrzeby
 • mają dostęp do internetowej platformy e-learning z ponad 10.000 ćwiczeń sprawdzanych on-line
 • mają dostęp do wszelkich dostępnych w Centrum materiałów
 • nie muszą kupować podręcznika, bowiem mogą go wypożyczyć za zwrotną kaucją
 • na każdym etapie nauki są prowadzeni przez profesjonalnych, znakomicie przygotowanych i energicznych lektorów polskich i zagranicznych, którzy w każdej chwili służą pomocą w formie bezpłatnych konsultacji

Naszym studentom oferujemy:

 • nowoczesne modułowe treningi językowe na dziesięciu poziomach zaawansowania zorientowane na szybki rozwój praktycznej czynnej znajomości języka
 • doborowy międzynarodowy zespół lektorski
 • efektywne techniki nauczania szybko zmierzające do aktywnego posługiwania się językiem obcym
 • nowoczesne wyposażenie Centrum: biblioteka, wypożyczalnia podręczników
 • wysoki poziom nauczania potwierdzony przez przynależność do CAMBRIDGE SCHOOLS ASSOCIATION
 • system "ASSISTANCE", czyli stałą opiekę metodyczną
 • bezpłatne materiały wspomagające nauczanie np: ćwiczenia uzupełniające w formie fotokopii, płyty audio, kasety video, komplet dwujęzykowych fiszek ze słownictwem i zwrotami
 • profesjonalną kwalifikację do grupy zarówno ustną jak i pisemną tak, aby nauka stanowiła prawdziwą przyjemność i satysfakcję
 • możliwość zdania międzynarodowych egzaminów na terenie szkoły, bądź drogą internetową oraz uzyskania certyfikatów uznawanych na całym świecie

Kadra lektorska

Do prowadzenia zajęć dydaktycznych i warsztatowych zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów-nauczycieli z wyższym wykształceniem, o zainteresowaniach związanych z kulturą, polityką, językoznawstwem. Nasi nauczyciele to najlepsi absolwenci neofilologii oraz native speakerzy ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Japonii, Chin, Finlandii, Norwegii, Czech oraz Niemiec. Chcąc zaoferować naszym Studentom bardzo wysoką jakość usług, dbamy o stały rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji przez naszą kadrę.

BIURO TŁUMACZŃ

Zapraszamy do skorzystania z naszego Biura Tłumaczeń. Współpracujemy z gronem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy z Polski i z zagranicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i bogaty dorobek zawodowy. Przy projektach wymagających wiedzy specjalistycznej korzystamy z pomocy specjalistów z określonej dziedziny, co pozwala nam na przyjęcie każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Jesteśmy również przygotowani do tłumaczenia bardzo obszernych tekstów w krótkim czasie i zawsze chętnie służymy pomocą.

Oferujemy:
tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe: tłumaczenia urzędowe, akty urodzeń, dokumenty rejestracyjne pojazdów, dyplomy, świadectwa, certyfikaty, różnorodne zaświadczenia, strony WWW, dokumentacja firmy, programy i prezentacje multimedialne, teksty ogólne, informatyczne, techniczne, handlowe, prawnicze, medyczne, naukowe, literackie, oprogramowanie komputerowe, itp.

tłumaczenia ustne zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe (symultaniczne, kabinowe, szeptane): tłumaczenia w urzędach, tłumaczenia na konferencjach, tłumaczenia rozmów handlowych, tłumaczenia prezentacji multimedialnych, tłumaczenia wyjazdowe.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie