Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych "Ling Square 7"

ul. Stanisława Moniuszki 3/d, 40-005 Katowice
tel. (32) 721-84-64, tel. kom. 607-905-157
www:   http://www.lingsquare7.edu.pl
e-mail:   info@lingsquare7.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2455 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy online dla firm
- tłumaczenia (ustne i pisemne)
- kursy specjalistyczne
- kursy stacjonarne
- przygotowanie do egzaminów językowych
- kursy dla młodzieży oraz dorosłych
- kursy "przy kawie"
- kursy online

O Nas
Ling Square 7 oferuje kreatywne podejście do nauczania języków obcych od najbardziej standardowych po niszowe. Nie tylko wykorzystujemy najnowsze technologie. Staramy się również, aby można o Ling Square 7 powiedzieć, że jest otwarta na sugestie Klientów i dla nich wykazuje się elastycznością zarówno w zakresie godzinowym zajęć, jak i związanym z liczebnością grupy, poziomem nauczania języka i szeroką ofertą.

Nasze kursy językowe są zaprojektowane z myślą o szczególnych potrzebach każdego Słuchacza. To jemu poświęcamy indywidualną uwagę i może on liczyć na możliwość całkowitego dopasowania kursu do swoich potrzeb.

Nasza oferta:
 • Kursy online - Marzy Ci się kurs językowy, w którym możesz wziąć udział siedząc w ulubionych kapciach i szlafroku w dowolnym miejscu na świecie? Nie chcesz rezygnować z systematycznej nauki języka podczas wyjazdów służbowych, rodzinnych czy urlopowych? Kursy online proponowane przez Ling Square 7 są stworzone z myślą o ludziach takich, jak Ty.
 • Kursy przy kawie - dedykowane są dla osób kochających dobrą kawę, ciekawą kompozycję herbat oraz relaksacyjną atmosferę kawiarni, restauracji i pubów, w których odbywają się nasze zajęcia.
 • Kursy dla dzieci - istotnym jest, że im wcześniej zaczyna się uczyć języka, tym szybciej osiąga się wysoki poziom zaawansowania. Dlatego ważne jest, aby dzieci które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji językowej miały pozytywne nastawienie do zajęć, a tym samym do języka obcego.
 • Kursy dla młodzieży - kursy językowe dla uczniów gimnazjum, szkół średnich przygotowujące do egzaminów międzynarodowych oraz matury
 • Kursy stacjonarne dla dorosłych - grupowe lub indywidualne kursy języka ogólnego. W kursach tych kładziemy duży nacisk na konwersacje. Podczas zajęć stosujemy metodę blended learning. Pracujemy nad wszystkimi umiejętnościami językowymi, by nasi Słuchacze po ukończeniu kursu potrafili poprawnie posługiwać się językiem.
 • Oferta dla firm - możemy zaprojektować kurs językowy dla całej Państwa Firmy, jak i indywidualnie dla każdego działu czy też pracownika. Zwrócimy przy tym uwagę na specyficzne wymagania w zakresie poziomu znajomości, wykorzystywania języka, praktycznej komunikacji, pożądanej tematyki. Stąd w profilu szkoleń dla firm proponujemy także kursy specjalistyczne, jak np. prawo, bankowość, kursy z języka technicznego, medycyna, ukierunkowane na specyficzne potrzeby klienta.
Obok standardu – przygotowania do państwowych i międzynarodowych egzaminów językowych, proponujemy swego rodzaju novum – pogotowie językowe, które ma być nie tylko odpowiedzią na szybkie tempo życia i potrzeby słuchaczy, ale także urealnieniem siedmiu zasad naszego Centrum Językowego.

Stworzyliśmy usługę, dzięki której tego samego dnia, o umówionej godzinie Państwa wątpliwości i trudności związane z językami zostaną wyjaśnione przez naszych specjalistów. Lektorzy pełnią dyżury według ustalonego grafiku.

Siedem Zasad Ling Square 7:
 1. Rozsądne wykorzystanie cennego czasu Kursantów zarówno w czasie zajęć stacjonarnych, jak i online.
 2. Rozsądne i efektywne wykorzystanie środków finansowych Kursantów w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług.
 3. Stały kontakt z Kursantem (i jego opiekunem) dzięki łatwej dostępności naszej oferty (zajęcia w szkołach, wywiadówki, kursy „przy kawie” dla dorosłych) i dobrej komunikacji z nami (kontakt telefoniczny, e-mail, Skype, GG, Blip, Facebook).
 4. Otwartość na indywidualne potrzeby Słuchaczy. Zdolność dostosowania się do Ich wymagań, elastyczność.
 5. Wykorzystanie najnowszych technologii i stały rozwój zarówno Firmy, jak i jej lektorów.
 6. Wykorzystanie różnorodnych metod i technik nauczania języków obcych.
 7. Utrzymanie wysokich standardów usług nie tylko poprzez pracę w międzynarodowym zespole, ale także stałą kontrolę jakości pracy wszystkich naszych lektorów.
Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie