Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Nauki Języków Obcych "AKCENT"

ul. Chopina 21b, 62-510 Konin
tel. (63) 249-16-51, kom. 785-118-851
www:   http://www.akcent.konin.pl
e-mail:   biuro@akcent.konin.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9233 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH "AKCENT"

- język angielski
- język niemiecki
- w ofercie również języki: rosyjski,
  hiszpański, francuski

- kursy dla dorosłych
- kursy dla dzieci
- kursy przygotowujące do matury
- kursy przygotowujące do egzaminów
  międzynarodowych: FCE, CAE, CPE
  oraz IELTS

- intensywne kursy wakacyjne
- kursy indywidualne
- kursy dla firm

- kursy prowadzone metodami:
  bezpośrednią lub Callana

- kursy specjalistyczne

Ośrodek Nauki Języków Obcych AKCENT działa na rynku konińskim od 1998 roku. Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu nauczania w przyjemnej, przyjaznej dla słuchacza atmosferze. Silną pozycję na rynku zawdzięczamy dzięki trosce o klienta, wysokiemu poziomowi nauczania, wysokim kwalifikacjom lektorów oraz stałemu rozwojowi i poszerzaniu oferty.

Dlaczego Akcent w Koninie to szkoła dla Ciebie ?
  • stawiamy nacisk na jakość - dlatego zatrudniamy najlepszych, doświadczonych lektorów!
  • cena kursu obejmuje dostęp do platformy internetowej z dodatkowymi ćwiczeniami i materiałami do nauki on-line - to ponad 100 dodatkowych godzin nauki gratis!
  • tworzymy małe grupy dostosowane do Waszego poziomu wiedzy i wieku (w przypadku dzieci)
  • panuje u nas miła i bezstresowa atmosfera.
  • większość naszych klientów trafia do nas z polecenia!
  • słuchaczom proponujemy korzystanie ze szkolnej biblioteczki, dodatkowych materiałów poszerzających zakres nauczania oraz możliwość konsultacji z lektorem

Oferujemy naukę w grupach maksymalnie 12-osobowych, jednakże nie zaniedbujemy indywidualnego rozwoju kursantów. Praca w grupie, w przeciwieństwie do sytuacji, kiedy jeden uczeń przypada na jednego nauczyciela (np. korepetycje) przełamuje bariery w mówieniu. Słuchacze konfrontowani są nie tylko z umiejętnościami lektora, ale także z innymi osobami w grupie, co mobilizuje ich do nauki i do podnoszenia sobie poprzeczki.

Umiejętności kursantów i postęp w nauce na bieżąco weryfikowane są przez lektora na podstawie testu kończącego każdy poziom. Lektorzy zobowiązani są do podnoszenia kwalifikacji, a poziom nauczania regularnie sprawdzany. Prowadzimy nieustanny nadzór metodyczno-programowy nad pracą nauczycieli.

Od kilku lat prowadzimy kursy przygotowującego do egzaminów FCE, CAE i CPE, opierając się na podręcznikach kursowych, zestawach testów i materiałach własnych lektorów. W związku z rosnącym zainteresowaniem egzaminem IELTS oferujemy również kursy przygotowującego do tego egzaminu.

W trosce o lepsze efekty nauczania poszerzyliśmy naszą ofertę o dostęp do platformy internetowej, która wspomaga tradycyjne procesy nauczania za pomocą technik komputerowych (nauka angielskiego online). Klienci Szkoły Językowej AKCENT w Koninie korzystają bezpłatnie z platformy internetowej do nauki angielskiego przez Internet. Platforma oferuje naukę słownictwa, gramatyki oraz dyktanda i jest kluczowych dodatkiem do kursów z lektorem. Została stworzona w oparciu o podręczniki DIRECT Method For English. Dzięki niej można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrobić zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Korzystając z platformy internetowej otrzymujecie Państwo nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis.

Szczególnie zainteresowanym słuchaczom proponujemy korzystanie ze szkolnej biblioteczki, dodatkowych materiałów poszerzających zakres nauczania oraz możliwość konsultacji z lektorem. Osoby dołączające do grup na wyższym poziomie mogą skorzystać z zajęć wyrównawczych, aby wyrównać różnice programowe.

Oferujemy zajęcia w małych grupach, indywidualne oraz kursy angielskiego i niemieckiego dla firm. Na lekcje z języka angielskiego i niemieckiego zapraszamy również dzieci już od 8 roku życia.

METODY NAUCZANIA

Przez kilka lat istnienia Szkoły stosowaliśmy Metodę Callana, stale ją udoskonalając i rozbudowując o dodatkowe zajęcia gramatyczne. Dzisiaj nasza oferta obejmuje kursy języka angielskiego prowadzone metodą Direct Method for English oraz kursy języka niemieckiego Direktes Deutsch opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Ta nowoczesna metoda bezpośrednia oferuje aktualne i praktyczne słownictwo, znacznie przystępniej przekazywany i szerszy materiał gramatyczny (dodatkowe ćwiczenia), ciekawe pytania w naturalnej, konwersacyjnej angielszczyźnie czy języku niemieckim.

Metoda bezpośrednia wspomagana jest przez specjalną platformę internetową, gdzie możliwa jest dodatkowa nauka angielskiego online. Biorąc pod uwagę obecne zapotrzebowanie na kontakt z żywym, codziennym językiem, poszerzamy materiał podstawowy o scenki z życia codziennego związane z pracą, podróżami, kontaktami z obcokrajowcami itp. (konwersacje i materiały do słuchania).

Słuchacze zapoznają się również z transkrypcją fonetyczną słownictwa, co umożliwia późniejszą samodzielną naukę i korzystanie ze słowników.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY

Od września do końca kwietnia oferujemy kursy przygotowujące do matury prowadzone w grupach maksymalnie 12-osobowych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w sobotę po 4 godziny lub 2 razy w tygodniu po 2 godziny.

Szkoła AKCENT przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Równolegle rozwijane są wszystkie sprawności językowe – mówienie, rozumienie tekstu słuchanego i czytanego oraz pisanie.

Całości towarzyszy gruntowna i systematyczna powtórka zagadnień gramatycznych przewidzianych w programie szkoły średniej.

Ponadto prezentujemy różne strategie egzaminacyjne, podpowiadamy jak właściwe rozplanować czas na egzaminie i na co zwracają uwagę egzaminatorzy przy ocenianiu wypowiedzi ustnej i pisemnej. Poziom zajęć dostosowany jest do potrzeb konkretnej grupy młodzieży. Pod uwagę brany jest typ egzaminów, do których dany rocznik się przygotowuje i wyjściowy poziom języka, który grupa reprezentuje.

Praca na zajęciach odbywa się w oparciu o podręczniki przeznaczone dla maturzystów. W doborze podręcznika dla danej grupy kierujemy się stopniem zaawansowania kursantów, typem egzaminów, do których się przygotowują, dbamy również o to, aby nie powielać pracy, którą kursanci wykonują na co dzień w szkole, tak aby rozwinęli się językowo możliwie najlepiej i najbardziej wszechstronnie.

Szkoła AKCENT dysponuje bogatą bazą różnorodnych materiałów pomocniczych, które z naszej strony oferujemy maturzystom i systematycznie wykorzystujemy w pracy na zajęciach. Ponadto nieustannie czuwamy nad jakością kształcenia oferowanego w naszej szkole, co w połączeniu z zatrudnianiem wyłącznie wykwalifikowanej kadry jest gwarancją sukcesu na egzaminie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie