Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
DIALOG Szkoła Języków Obcych

ul. Działowskiego 1, 30-399 Kraków
tel. 604-515-800
www:   http://www.szkoladialog.pl
e-mail:   biuro@szkoladialog.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3140 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

UCZYMY JĘZYKÓW:

- angielskiego
- niemieckiego
- francuskiego
- włoskiego
- hiszpańskiego
- rosyjskiego
- polskiego dla obcokrajowców

SZKOLENIA

- oferujemy szkolenia z umiejętności osobistych, marketingu, sprzedaży, organizacji, zarządzania czy public relations

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

- kursy języka angielskiego lub niemieckiego dla dzieci

Akademia Szkoleń DIALOG, to dbające o satysfakcję swoich Klientów centrum szkoleniowe. Oferujemy usługi szkoleniowe w zakresie języków obcych oraz projekty doradcze w języku obcym. W swej ofercie mamy szkolenia z języka: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców.

Nasza oferta obejmuje także szkolenia z umiejętności osobistych, marketingu, sprzedaży, organizacji, zarządzania czy public relations. Nasze szkolenia zapewniają równolegle rozwój umiejętności interpersonalnych z podnoszeniem kompetencji komunikacyjnych. W ramach oferowanych przez nas szkoleń znajdą Państwo szkolenia, w których nacisk kładziony będzie na szlifowanie języka obcego oraz takie, w których nacisk kładziony jest na trening umiejętności miękkich.

Wszystkie kursy objęte są stałym nadzorem metodycznym. Realizujemy projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków unijnych. Honorujemy prestiżowe karty EURO<26 i ISIC. Nasi Klienci korzystają z wielu atrakcyjnych zniżek, rabatów i gratisów.

Jak szkolimy
Zajęcia w ramach ogólnych szkoleń językowych odbywają się w małych grupach do 12 osób, co umożliwia bardzo efektywne wykorzystanie czasu lekcji i indywidualne podejście do każdego Kursanta. W trakcie zajęć kładziemy nacisk na komunikację językową. Ponadto Słuchacze mogą korzystać z bezpłatnego pakietu zajęć. Do dyspozycji Kursantów pozostaje biblioteka, prasa obcojęzyczna oraz materiały audiowizualne.

Podczas szkoleń specjalistycznych stosowane są metody aktywnej pracy z grupą i wytyczne nauczania polisensorycznego: case studies, role plays, powtórki, gry edukacyjne, gry symulacyjne, warsztaty, wymiana doświadczeń, autotesty, burza mózgów. Dzięki takiemu połączeniu różnych sposobów nauki, każdy uczestnik szkolenia, niezależnie czy jest wzrokowcem, słuchowcem czy kinestetykiem bierze aktywny udział w zajęciach, a wykorzystane narzędzia i techniki szkoleniowe ułatwiają wprowadzenie zdobytej wiedzy w codzienną praktykę.

DIALOG KIDS

Kursy języka angielskiego lub niemieckiego dla dzieci oferowane przez naszą Szkołę są specjalnie dostosowane do potrzeb najmłodszych Słuchaczy. Program nauczania sprawia, że nauka języka obcego staje się również doskonałą zabawą. Wprowadzamy na zajęciach interaktywne i ciekawe ćwiczenia rozwijające nowe umiejętności językowe. Zabawa w nauce języka małego dziecka jest niezwykle ważnym elementem. Nasi najmłodsi Kursanci na zajęciach uczą się poprzez gry, zabawy, piosenki i konkursy. Podczas zajęć uczniowie poznają zasady wymowy, słówka, litery alfabetu, czy rymowanki. Elementy plastyczne, muzyczne i ruchowe pomagają budować umiejętność porozumiewania się w języku obcym podczas zabawy. W nauce języka oprócz sytuacji z życia codziennego, wykorzystujemy materiały dydaktyczne stymulujące pracę dziecka, które nie tylko uczą, ale pozwalają rozwinąć tak ważną dla dzieci wyobraźnię.

Dzieci uczą się w oparciu o nowoczesne podręczniki i pomoce naukowe przystosowane do ich grupy wiekowej. Podczas trwania kursu dzieci są pod stałą opieką dydaktyczną wysoko wykwalifikowanej kadry lektorskiej.

W ramach zajęć dzieci przygotowują prace, przedstawienia, które prezentowane są podczas imprez organizowanych w Szkole dla Rodziców lub opiekunów, tzw. Open days.

Szkoła współpracuje na bieżąco z Rodzicami, m.in. informuje regularnie o nieobecnościach uczniów, organizuje dyżury z lektorami w celu nadrobienia zaległości, w listopadzie i w lutym zaprasza Rodziców na spotkanie organizacyjne i wywiadówkę.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie