Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Mission Języki Obce

ul. Armii Krajowej 95, 30-150 Kraków
tel. (12) 626-60-99, (12) 622-72-65
www:   http://www.mission.com.pl
e-mail:   szkola@mission.eu


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3801 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i szwedzkiego w Twojej Firmie
- w naszej szkole uczą się dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy również do egzaminów: FCE, CAE, PROFICIENCY, LCCI oraz egzaminu maturalnego.


Szkoła Języków Obcych Mission - koncentrujemy się na szkoleniach i tłumaczeniach z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i szwedzkiego dla firm i osób prywatnych.
Dostosowujemy czas i intensywność kursów, tematykę zajęć do potrzeb i wymagań klienta. Oferujemy naukę komunikacyjnej znajomości języka jak również szkolenia z zagadnień specjalistycznych takich jak Business English, słownictwo z obszaru energetyki, informatyki, medycyny Od początku swego istnienia naszą misją było efektywne nauczanie języków obcych na szkoleniach organizowanych w firmach i instytucjach

Wieloletnie doświadczenie, znajomość polskiego rynku oraz znakomita kadra wykładowców pozwala nam gwarantować efektywne kursy językowe i szkolenia językowe oraz wymierne korzyści przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Poprzez odpowiedni system rekrutacji, szkoleń i kontroli wewnętrznej stale dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

W szkoleniach i kursach językowych wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania oraz szeroką gamę pomocy naukowych. W pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Na życzenie zajęcia odbywają się u klienta, opracowujemy specjalne programy nauczania oraz ustalamy dogodny harmonogram zajęć.

Doświadczenie
Przez szereg lat działalności Centrum Językowe MISSION bazując na wiedzy i doświadczeniu wypracowało sprawdzone i efektywne metody rekrutacji, szkoleń i kontroli wewnętrznej.

Centrum Językowe MISSION przeprowadziło już kilka tysięcy kursów językowych, nasze biuro tłumaczeń obsługiwało tłumaczenia na kilkudziesięciu konferencjach a liczba stron przetłumaczonego tekstu jest niezliczona. Efektem naszej pracy są zadowoleni klienci, którzy mają w zwyczaju polecać Centrum Językowe MISSION. Z ich postępów w nauce, zdanych egzaminów oraz otrzymanych certyfikatów jesteśmy bardzo dumni!

Biuro tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń przy Centrum Językowym Mission oferuje swoje usługi już od roku 1991. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu żadna tematyka nie ma dla nas sekretów!
Biorąc pod uwagę wysoki poziom naszych tłumaczeń i zdobyte doświadczenie, sądzimy, że nasze tłumaczenia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Proponujemy Państwu bardzo korzystne warunki, m.in. rabaty przy stałej współpracy. Warto dodać, że zostaliśmy uhonorowani wpisem na listę biur tłumaczeń Unii Europejskiej.

Nasza oferta obejmuje:

  • tłumaczenia pisemne
  • tłumaczenia ustne
  • tłumaczenia online
  • profesjonalną obsługę językową konferencji i spotkań.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie