Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe EVEREST

ul. Kapelanka 13A, 30-347 Kraków
tel. (12) 260-54-00, tel. kom: 533 335-582
www:   http://www.everest.edu.pl
e-mail:   biuro@everest.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5814 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

BIURO TŁUMACZEŃ

- tłumaczenia pisemne i ustne

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

- kursy standardowe
- bussines english dla firm i instytucji
 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język nimiecki
- język rosyjski
- język francuski
- język hiszpański
- język czeski
- język szwedzki
- język włoski
- język norweski
- język niderlandzki
- język japoński
- język hindi
- język chiński
- wszystkie poziomy zaawansowania
- kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge
- kursy dla dzieci
- kursy maturalne
- język polski dla obcokrajowców

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Centrum Językowym. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Naszym sukcesem są kolejni zadowoleni studenci, którzy z naszą pomocą zrealizowali swoje marzenia i plany.

Edukacja w szkole językowej odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania i obejmuje wszystkie najważniejsze języki europejskie (tj. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, czeski, szwedzki, norweski, niderlandzki), jak również te bardziej egzotyczne (np. japoński, chiński, hindi, arabski, koreański). Naukę języka wzbogacamy o wyjątkową ofertę wydarzeń kulturalno-rozrywkowych przybliżających kulturę i obyczajowość innych krajów.

Firmom proponujemy kompleksową, "szytą na miarę" ofertę szkoleniową. Kształcimy pracowników w zakresie ogólnej i specjalistycznej komunikacji w języku obcym.

Wspieramy również firmy w procesie rekrutacji nowych pracowników przeprowadzając testy sprawdzające ich znajomość języków obcych.

Jesteśmy również prężnie działającym biurem tłumaczeń. Naszymi klientami są osoby prywatne i firmy. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne, zarówno w kraju jak i za granicą.


METODY NAUCZANIA
W nauczaniu języków jest wiele metod, począwszy od bardzo tradycyjnych aż po te niekonwencjonalne, wykorzystujące naszą podświadomość. Nie ma jednak metody doskonałej. Każda z nich ma wady i zalety. Wynika to z tego, że każdy z nas jest inny, inaczej się uczy, ma inne potrzeby. My rozumiemy to bardzo dobrze i dlatego nasi lektorzy prowadząc zajęcia starają się z każdej metody wybrać to co najlepsze biorąc pod uwagę wiek, oczekiwania i predyspozycje słuchaczy.

Celem nauki jest osiągnięcie kompetencji komunikacyjnej rozumianej jako umiejętność efektywnego porozumiewania się w sposób odpowiedni w danej sytuacji. Drogą do wykształcenia kompetencji językowej jest uczestnictwo w możliwie wielu sytuacjach komunikacyjnych maksymalnie zbliżonych do naturalnych sytuacji porozumiewania się w życiu codziennym. W efekcie zajęcia są urozmaicone, a studenci w krótkim czasie osiągają bardzo dobre rezultaty.

LEKTORZY
Lektorzy, stanowiący naszą kadrę to osoby wysoko wykwalifikowane. Studenci cenią ich przede wszystkim za profesjonalizm jak również za ciekawą osobowość oraz osobisty stosunek do osiąganych przez nich sukcesów.

Lektorzy polscy posiadają dyplomy wyższych studiów filologicznych oraz min 3 letnie doświadczenie w pracy. Studenci krakowskich uczelni mogą spotkać wśród nich swoich wykładowców, a stali bywalcy pubów odkryć, że to osoby, z którymi już kiedyś rozmawiali na płaszczyźnie mniej oficjalnej.

Native speakers oprócz kilkuletniej praktyki posiadają odpowiednie kwalifikacje do nauczania swojego języka jako obcego (CELTA). Nasi Native speakerzy pochodzą z całego świata. Głownie są to Brytyjczycy i Amerykanie. W przypadku języków rzadziej wybieranych przez naszych studentów jak hindi, japoński, lingala, staramy się by lektorem był tylko native speaker ze względu na możliwość przedstawienia również elementów kultury danego języka.

RODZAJE KURSÓW

KURSY STANDAROWE

Kursy organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Pozwalają na stopniowe rozwijanie wszystkich sprawności językowych takich jak: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie.
Główny nacisk kładziemy na ćwiczenia umożliwiające wykorzystanie zdobytych wiadomości w konkretnych sytuacjach komunikacyjnych.
Każdy kurs kończy się wewnętrznym egzaminem Centrum Językowego EVEREST.


Nasi studenci otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie kursu z zaznaczeniem poziomu i uzyskaną oceną.

GRUPY: 6 - 10 osób

LICZBA GODZIN: Młodzież i dorośli - 60 godzin lekcyjnych w semestrze (2 x 90 min./ tydzień) Dzieci - 30 godzin lekcyjnych w semestrze (2 x 45 min./ tydzień)

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW CAMBRIDGE
Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby studenci oprócz pogłębiania znajomości języka z łatwością mogli sprostać wymogom egzaminacyjnym na danym poziomie, zapoznać się z formą testów i opanować techniki zdawania egzaminów Cambridge.
W trakcie kursu studenci mają możliwość (kilkakrotnie w ciągu roku) zdawać tzw. MOCK EXAMS, czyli próbne egzaminy Cambridge.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Program nauczania dla grup maturalnych (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym) podzielony jest na dwa semestry. Pierwszy semestr obejmuje 60 godzin lekcyjnych, drugi 40 godzin lekcyjnych (czyli trwa do matury). Zajęcia odbywają się standardowo dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Celem kursu jest zapoznanie się ze strukturą egzaminu maturalnego, typami pytań, strategiami egzaminacyjnymi, jak również doskonalenie wszystkich sprawności językowych (rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie, pisanie) ze szczególnym naciskiem na ćwiczenie wypowiedzi pisemnej oraz rozszerzenie zasobu słownictwa pozwalające na komunikowanie się w różnych sytuacjach z życia codziennego.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, członkowie szkolnych komisji egzaminacyjnych.

KURSY DLA DZIECI Praca z dziećmi stawia przed nami szczególne wymagania. Dlatego zadbaliśmy o to aby wyjątkowo starannie dobrana kadra lektorów towarzyszyła dzieciom w ich pierwszych krokach nauki języka obcego.

Nasi mali studenci uczą się w sposób prosty i zabawny. W nauce języka oprócz sytuacji z życia codziennego, wykorzystujemy materiały dydaktyczne stymulujące pracę dziecka, które nie tylko uczą ale pozwalają rozwinąć tak ważną dla dzieci wyobraźnię. Proponowana przez nas częstotliwość i czas trwania zajęć są optymalne dla skutecznej nauki.

KURSY INDYWIDUALNE
Oferujemy lekcje indywidualne, zarówno w formie pomocy doraźnej, jak i kursów w pełnym wymiarze godzin.

Program nauczania oraz intensywność nauki dostosowane są do indywidualnych potrzeb studenta. Zajęcia mogą być prowadzone przez lektorów polskich lub przez native speakers.

Uwaga!
W ramach lekcji indywidualnych z języka angielskiego w zajęciach może uczestniczyć druga osoba bez dodatkowych opłat.

KONWERSACJE
Prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania:

  • upper-intermediate
  • advanced
  • proficiency

Konwersacje są propozycją dla osób, które mają już opanowane podstawy języka i chcą doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i w sytuacjach mniej oficjalnych.

Kursy konwersacyjne odbywają się w grupach od 3 do 6 osób, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość aktywnego udziału w zajęciach.

Zajęcia trwają 90 minut odbywają się raz w tygodniu o godz. 18.15 lub 20.00.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie