Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
CALLAN Szkoła Języka Angielskiego

ul. Mała 3, 31-109 Kraków
tel. (12) 421-45-58
www:   http://www.callan.krakow.pl
e-mail:   callan@callan.krakow.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5128 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- język angielski - kursy ogólne
- dla dorosłych i młodzieży

- dla dzieci
- dla początkujących
- przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE
- przygotowanie do matury
- dla pracowników firm i instytucji
- Business English
- lekcje indywidualne
- szkolenie w nauczaniu Metodą Callana
- Polish for foreigners (Polski dla obcokrajowców)

PROWADZIMY RÓWNIEŻ KURSY

- języka niemieckiego
- języka rosyjskiego
- języka hiszpańskiego

CAllAN Szkoła Języka Angielskiego w Krakowie została zarejestrowana w Kuratorium Oświaty w grudniu 1994 r. (numer rejestru 58/94), zaś działalność rozpoczęła 1 stycznia 1995 roku. W grudniu 2010 roku szkoła otrzymała akredytację Kuratorium Oświaty jako placówka zapewniająca wysoką jakość kształcenia oraz spełniająca określone standardy.

Nasza szkoła jest jedyną filią londyńskiej Callan School of English, największej szkoły językowej w Wielkiej Brytanii.

CAllAN Szkoła Języka Angielskiego w Krakowie jest jedynym poza granicami Wielkiej Brytanii i autoryzowanym przez Callan Method Organization (CMO) centrum konsultacyjnym oraz szkoleniowym dla nauczycieli pragnących odbyć szkolenie w nauczaniu języka angielskiego Metodą Callana.

Jako słuchacz krakowskiej Szkoły Callana możesz kontynuować naukę w Callan School of English w Londynie.
Metoda Callana
Stosowana w naszej Szkole Metoda Callana to bardzo intensywny system nauki języka angielskiego, oparty na kontrolowanej, programowanej i kierowanej przez nauczyciela konwersacji. Metoda została opracowana w latach 60-tych przez Brytyjczyka, Robina Callana.

Lekcje odbywają się wyłącznie w języku angielskim.

Nauczyciel w CAllAN Szkole Języka Angielskiego uczy studentów mówić po angielsku, a dopiero potem czytać i pisać – zupełnie tak, jak rodzice uczą swoje dzieci języka ojczystego. Już od pierwszej lekcji kwestie gramatyczne są wyjaśniane i ćwiczone praktycznie w zwrotach i całych konstrukcjach zdaniowych. Uczymy wszystkich aspektów języka, ale zaczynamy od nauki poprawnego mówienia, tak jak przy nauce języka ojczystego. Nauczyciele na bieżąco kontrolują studentów podczas lekcji, a także sprawdzają zadania domowe, dyktanda i eseje.

Metoda Callana pozwala opanować język i osiągnąć poziom Cambridge First Certificate in English (zakładający swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i w piśmie) dużo szybciej, niż przy każdej innej metodzie.

Otrzymasz pisemną gwarancję na zdanie egzaminu First Certificate in English (FCE) po odbyciu określonej liczby godzin nauki. Jeżeli nie zdasz za pierwszym razem, otrzymasz darmowe lekcje — jednak ponad 90% osób nauczanych Metodą Callana zdaje!

Organizacja zajęć

Liczebność grup wynosi od 8 do 12 osób. Zajęcia w grupach dla początkujących odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu. Jedna godzina lekcyjna trwa 50 minut.

W przypadku konieczności przerwania zajęć słuchacz po przerwie może kontynuować naukę w innej grupie od poziomu, na którym zakończył naukę. W trakcie trwania kursu istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy lub zmiany godzin zajęć.

Szkoła otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30 oraz w sobotę od 9.00 do 13.30.

Lekcje próbne
Każda osoba może przekonać się o wysokim poziomie prowadzonych u nas kursów, korzystając z dwóch dni próbnych lekcji. Lekcje próbne są darmowe tylko dla tych osób, które po ich odbyciu rezygnują ze Szkoły. Jeżeli po lekcjach próbnych kontynuujemy naukę, to płacimy za minimum cztery tygodnie zajęć z góry (w tym za lekcje próbne).

Kadra
Nauczycielami są Native English speakers, posiadający wysokie kwalifikacje i praktykę w nauczaniu Metodą Callana.

Większość naszych lektorów to nauczyciele oddelegowani ze Szkoły Callana w Londynie lub po praktyce w tej szkole. Są to ludzie młodzi, po studiach, z silną motywacją do pracy i uzyskiwania jak najlepszych rezultatów, a jednocześnie bardzo zainteresowani naszym krajem, jego historią i kulturą.

Nabór na kursy języka angielskiego prowadzimy przez cały rok na wszystkich poziomach zaawansowania. Do naszej Szkoły można zapisać się w dowolnym momencie na minimum cztery tygodnie zajęć. Osoby, które już uczyły się języka angielskiego, zapraszamy na test kwalifikacyjny. Test przeznaczony jest tylko dla osób, które uczyły się już języka angielskiego.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie