Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
SNK Szkolenia Jezykowe i Biznesowe Katarzyna Ludzińska

ul. Słomkowskiego 11/10, 20-492 Lublin
tel. 501-560-504
www:   http://www.szkolanakolach.pl
e-mail:   info@szkolanakolach.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2956 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język francuski
- język włoski
- język rosyjski
- wysoka jakość i efektywność kształcenia
- indywidualne podejście do słuchaczy
- nauka w zabawie dla dzieci

SZKOLENIA DLA BIZNESU

- psychologia sprzedaży
- sztuka negocjacji handlowych
- profesjonalna obsługa klienta
- sztuka autoprezentacji
- coaching
- wykwalifikowana kadra


Szkoła Na Kołach - Szkolenia Językowe i Biznesowe

Szkoła ta to firma specjalizująca się w nauczaniu języków obcych, usługach szkoleniowych dotyczących biznesu oraz w doradztwie zawodowym indywidualnym i grupowym. Wywodzimy się z dwudziestoletniej tradycji w nauczaniu języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych.

Świadczymy usługi w zakresie języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Stawiamy na dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb naszych zleceniodawców. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę. Gwarantujemy różnorodne i nowoczesne formy przekazu, między innymi tablice interaktywne. Dbamy o jakość i efektywność kształcenia w przyjaznej atmosferze.

Zajęcia prowadzimy w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Oferta Szkoły Języków Obcych:
  • Zajęcia indywidualne - to nauka języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego bez wychodzenia z domu/biura. Nasi lektorzy dojeżdżają (za darmo na terenie Lublina i najbliższych okolic) do tych, którzy wolą uczyć się indywidualnie. Kursy indywidualne odbywają się maksymalnie dla 3 osób jednocześnie.
  • Zajęcia grupowe - to całoroczne kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego dostosowane do poziomu i potrzeb słuchaczy. Celem wspólnej nauki jest między innymi zdobycie europejskich certyfikatów.
  • Dla firm - to kursy standardowe i specjalistyczne na wszystkich poziomach. Stopień zaawansowania określamy na podstawie specjalnie przygotowanych testów kwalifikacyjnych.
  • Storytelling - to interaktywne zajęcia przeznaczone wyłącznie dla dzieci do lat 12. Jest to innowacyjna metoda nauczania języków obcych poprzez czytanie bajek i opowiadań. Spotkania prowadzone są przy użyciu tablicy interaktywnej mającej na celu zilustrowanie poszczególnych epizodów i pobudzenie wyobraźni dzieci.
Oferta Szkoleń Biznesowych:
  • Coaching - zyskasz możliwość korzystania z maksimum swojego potencjału. Staniesz się bardziej efektywny. Poznasz i zrozumiesz siebie. Nauczysz się zachowywać równowagę w działaniu.
  • Szkolenia zamknięte - to szkolenia z konkretnym zespołem w firmie, tzw. dedykowane czy ,,szyte na miarę”. Prowadzimy takie szkolenia dla firm, jednostek publicznych lub dowolnych innych organizacji czy grup. Dostajesz rozwiązania możliwe do bezpośredniego zastosowania po szkoleniu w swojej codziennej pracy firmy.
  • Szkolenia otwarte - planowanym rezultatem szkolenia jest zwiększenie świadomości jego uczestników, na co przeznaczają dostępny czas, wykorzystanie go w najbardziej optymalny sposób tj. zgodnie z ich celami oraz zmniejszenie potencjalnych napięć towarzyszących odczuwanej presji czasem.
  • Doradztwo zawodowe - oferujemy pomoc w zaplanowaniu ścieżki kariery, która będzie wytyczona zgodnie z Twoimi celami, oczekiwaniami i potencjałem, jakim dysponujesz.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej

Szkoła na Kołach to mobilna firma specjalizująca się w organizacji szkoleń językowych i biznesowych!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie