Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Linguaton Szkoła Języka Angielskiego

ul. Paśnikowskiego 4A, 20-707 Lublin
tel./fax (81) 527-88-17, tel. (81) 534-08-99
www:   http://www.linguaton.pl
Linguaton na Facebooku
e-mail:   kontakt@linguaton.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 16740 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieZapewniamy ciągłość uczenia od poziomu Beginner do poziomu Proficiency.

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy angielskiego ogólnego dla dzieci,
  młodzieży i dorosłych

- kursy egzaminacyjne: CAE, CPE, TOLES
- kurs maturalny
- kursy dla firm
- kursy modułowe
- kursy wakacyjne
- próbne egzaminy Cambridge: YLF, KET,
  PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC

- Professional English
- Legal English
- Medical English
- Specialised translation
- kursy dla dzieci od 3 roku życia

O Nas

Uczymy już ponad 25 lat i mamy się czym pochwalić. Stawiamy sobie i Tobie wysoką poprzeczkę. Jesteśmy specjalistami, zajmujemy się tylko językiem angielskim, a nasi lektorzy to najlepsi z najlepszych. Dostosujemy naukę do Ciebie i, jeśli tylko pozwolisz, zarazimy Cię naszą pasją do angielskiego.

Nauczymy Cię jak skutecznie komunikować się z ludźmi z całego świata. Po naszych kursach zdasz egzamin, zrobisz wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, poradzisz sobie w pracy, zdobędziesz szanse na awans i poznasz mnóstwo nowych osób. Pomożemy Ci odkryć całkiem nowy świat.

Jesteśmy również autoryzowanym ośrodkiem Egzaminów Cambridge (British Council Addvantade Premium Member).

W trakcie kursu będziesz ćwiczyć wszystkie sprawności takie jak czytanie, słuchanie, pisanie a przede wszystkim mówienie. Na komunikację przeznaczamy ponad 70% czasu zajęć.

Metody nauczania

Metoda Linguatonu to wypracowany przez lata i nieustannie doskonalony system uczenia języka angielskiego. Jesteśmy otwarci i elastyczni. W pracy z kursantami używamy szerokiej gamy materiałów dodatkowych, często pochodzących z kultury i pop-kultury. Traktujemy każdego kursanta indywidualnie, odkrywając jego potencjał i starając się zaspokoić jego potrzeby.

Doskonalenie umiejętności językowych
Mówienie - Mówimy bardzo dużo i na każdym spotkaniu, wykorzystując nowopoznane słownictwo oraz gramatykę. Stosujemy różnego rodzaju konwersacje oraz techniki (np. personalizacja oraz fabularyzacja), które pozwalają na naturalne rozwinięcie interakcji i powtórkę struktur leksykalno-gramatycznych na przestrzeni wielu zajęć.

Słuchanie – Wykorzystujemy zarówno materiały z podręczników, jak i z kultury czy popkultury, tak aby zaciekawić naszych kursantów, zaangażować ich do dalszej interakcji i zainspirować do częstszego kontaktu z językiem.

Pisanie – Zamiast pisania dla samego pisania, ćwiczymy je w taki sposób, aby służyło konkretnym celom i pomagało logicznie i precyzyjnie przedstawiać swoje poglądy, opinie lub argumenty. Pisząc wzmacniamy nowopoznane struktury gramatyczne i leksykalne.

Czytanie – Podobnie jak w przypadku słuchania, czytania jest dużo, a poza podręcznikiem wykorzystujemy inne źródła, ponownie kulturę i popkulturę.

Gramatyka i słownictwo
Pokazujemy, jak funkcjonuje system gramatyczny w logiczny, praktyczny i łatwo przyswajalny sposób. Uczymy gramatyki w konkretnych i typowych sytuacjach rozwijając odpowiednie słownictwo. Po wstępnym przećwiczeniu struktury gramatyczne i leksyka są gotowe do użycia w konwersacjach.

Testowanie
Regularnie dopracowujemy nasze sprawdziany tak, aby były przystępne, wyważone i dawały nam pogląd na faktyczny stan wiedzy i umiejętności naszych kursantów. Staramy się, aby egzaminy nie były paraliżującym doświadczeniem, a sposobnością do popisania się wiedzą.

Lektor
To osoba, która otworzy Cię na angielski. Wytłumaczy Ci, jak funkcjonuje język oraz przećwiczy go z Tobą w taki sposób, że poczujesz, że go potrzebujesz i zaczniesz traktować go nie jako obcy, ale własny. Lektor też nie lubi się nudzić. Dlatego w każdym z omawianych tematów znajdzie coś ciekawego, szokującego lub emocjonującego. Dzięki wiedzy, kreatywności i świetnemu przygotowaniu każdych zajęć zaangażuje wszystkich w dyskusje, a Ty nawet nie zauważysz kiedy minie dziewięćdziesiąt minut.

Baza dydaktyczna

  • Linguaton to jedyna szkoła w Lublinie specjalnie zaprojektowana i wybudowana na potrzeby kursów językowych
  • parking na 60 stanowisk tuż przy szkole
  • szkolny ogród
  • dla dzieci odpowiednio wyposażone sale lekcyjne, a dla rodziców wygodne kanapy w lobby
  • sale wyposażone są w rzutnik i szybki Internet

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie