Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Perfect - Szkoła Języka Angielskiego

ul.Ponikwoda 68, 20-135 Lublin
tel. 600-107-691
www:   http://angielski-lublin.com.pl
e-mail:   perfect.english@vp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2946 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- grupy w szkole Perfect liczą do 12 osób
- lekcje trwaja 50 minut
- zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2
lekcje

- kursy od poziomu początkującego do poziomu
egzaminu FCE


Na czym polega Metoda Callana?

Organizacja Metody Callana opracowała metodę, która skraca 4-krotnie czas studiowania języka angielskiego. Jest to metoda odpowiednia dla uczniów wszystkich narodowości,
bez względu na cel studiowania i indywidualne zdolności językowe. Podstawową cechą metody Callana jest to, że uczeń mówi i słucha czterokrotnie więcej w czasie lekcji, niż stosując jakąkolwiek inna formę nauki języka. W związku z tym uczy się on w czterokrotnie krótszym czasie niż jest to możliwe przy innych metodach. Metoda Callana jest obecnie powszechnie stosowana w wielu krajach Europy. Dzięki swej skuteczności zyskała bardzo dobre oceny wśród autorytetów z dziedziny nauczania języka angielskiego, m.in. English Speaking Union.Pokonywanie nieśmiałości w mówieniu

Każdy uczeń jest zmuszony do słuchania i mówienia przez całą lekcję, nie jest możliwe być obecnym w klasie i nie uczyć się. Cała lekcja odbywa się w języku angielskim - nauczyciel przez cały czas zadaje pytania, a uczniowie muszą na nie odpowiadać. Pozwala to uczniom na przełamanie bariery nieśmiałości i pomaga opanować płynność mówienia - każdy mówi równie intensywnie, szybko i łatwo osiągając zdolność do konwersacji w języku angielskim.Metoda Talking Kids

TALKING KIDS jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych. Opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych.

Na kursach stosujących metodę TALKING KIDS dzieci uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie.

Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych.

Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci nagrań oraz podręczników, z których dzieci korzystają w domu dla dodatkowego utrwalenia nabytych na zajęciach umiejętności.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie