Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Nauki i Sztuki

ul. Bieszczadzka 24/2, 20-721 Lublin
tel. kom. 601-992-654
www:   http://www.tasel.lublin.pl
e-mail:   biuro@anis.lublin.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1859 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- Prowadzimy naukę języka angielskiego w małych grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przyjęcia do szkoły odbywają się w maju, czerwcu i sierpniu. Rozmowa kalifikacyjna umożliwia umieszczenie ucznia w grupie odpowiedniej dla niego wiekowo oraz poziomem.

O Nas
Akademia dla dzieci i młodzieży ma zaspokoić potrzeby intelektualne tej grupy. Głównym zadaniem Zespołu Akademii jest rzeźbienie i udoskonalanie osobowości młodego człowieka. Nawet przygotowanie do egzaminów nie musi wiązać się ze żmudnym i nudnym obowiązkiem, a może wręcz stanowić przyjemność.

Metoda Harmonic Progression, zakładająca równomierny rozwój osobowości ucznia, w tym jego umiejętności językowych, wzbudza nie odkryte jeszcze zainteresowania słuchaczy.

Harmonic Progression - autorska metoda nauczania języka obcego promująca równomierny rozwój wszystkich umiejętności językowych, a więc czytania, mówienia, słuchania i pisania z wykorzystaniem elementów tańca, dramatu i muzyki przy współudziale dwóch nauczycieli. Najlepiej, aby jeden z nich był profesjonalnym nauczycielem, a drugi władał danym językiem jako ojczystym.

Oferta nauki języka angielskiego:
  • Kids (dzieci 5-7 lat) - język angielski dla najmłodszych to spotkania z kulturą krajów angielskiego obszaru językowego, to ruch, zabawa, śpiew i śmiech, gimnastyka, wspólne posiłki i filmy
  • moduł z języka angielskiego dla dorosłych - słuchacze pracujący mogą wykupić intensywny, 3-miesięczny moduł z języka angielskiego na poziomie Pre-Intermediate, lub Elementary – to kurs dla tych, którzy zmuszeni są poprzez wyjazd zagraniczny, lub wymagania w pracy do szybkiego nabycia umiejętności porozumiewania się w mowie i piśmie
  • egzamin Gimnazjalny
  • egzamin maturalny - kursy z języka angielskiego dla maturzystów prowadzimy na dwóch poziomach: podstawowym oraz rozszerzonym
Naukę języka angielskiego prowadzimy w małych 8 - 10 osobowych grupach na różnych poziomach od Zero Beginner do Advanced. Indywidualnie pomagamy naszym słuchaczom w przygotowaniach do Cambridge FCE i CAE, egzaminów biznesowych oraz egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne, lub też raz w tygodniu dwie godziny zegarowe (są wówczas tańsze).

Osiągnięcia - wyniki z egzaminów językowych

Najlepszymi referencjami w naszym przekonaniu są dotychczasowe dokonania. Statystyki wyników z egzaminów uzyskanych przez naszych studentów w ciągu kilkunastu lat działania szkoły języka angielskiego są najlepszym dowodem jakości procesu dydaktycznego:
  • z egzaminu FCE aż 96% naszych słuchaczy uzyskało pozytywną ocenę
  • z egzaminu CAE aż 93% naszych słuchaczy uzyskało pozytywną ocenę
  • egzamin CPE zakończył się sukcesem dla wszystkich dziewięciu zdających osób
Okresowo średnia ocen dla wszystkich zdających wyniosła ponad B (4)! Tak spektakularnych wyników egzaminacyjnych zazdrościły nam nawet angielskie szkoły językowe.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie