Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Hello Kids Language School

ul. Rayskiego 3, 20-060 Lublin
tel. (81) 741-32-16, tel. kom. 503-160-677
www:   http://www.school.hellokids.ple-mail:   school@hellokids.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1878 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

HELLO KIDS LANGUAGE SCHOOL

- język angielski
- język włoski
- język hiszpański
- język francuski
- język niemiecki
- kursy językowe dla dzieci
- kursy językowe dla młodzieży

Naszym celem jest nauczenie dzieci nie tylko pojedynczych słów w języku obcym, ale przede wszystkim nabycie umiejętności komunikowania się. Uczymy z sukcesem, gdyż:
  • stosujemy nowoczesne, innowacyjne metody nauczania dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci
  • uczymy w małych grupach, co umożliwia wypracowanie indywidualnego podejścia do każdego dziecka
  • łączymy naukę języka obcego z wychowaniem, edukacją muzyczną i plastyczną
  • ściśle współpracujemy z rodzicami
  • stosujemy sprawdzone i skuteczne metody motywowania dzieci do nauki
  • zapewniamy dzieciom optymalne warunki do nauki. zajęcia odbywają się w przestronnych, kolorowych salach. dzieci czują się w nich swobodnie i bezpiecznie

Szkoła językowa Hello Kids to pierwsza szkoła, która powstała z myślą o nauczaniu wyłącznie dzieci. Do szkoły przyjmujemy "słuchaczy" już od 3 roku życia. Kilkuletnie doświadczenie w nauce języków obcych, pozwoliło nam na opracowanie nowoczesnych, innowacyjnych metod nauki dostosowanych zarówno do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym jak i szkolnym.

Naszą misją jest zaszczepianie w dzieciach pasji do nauki języków obcych, którą będą mogły rozwijać w przyszłości. Chcemy, aby kontakt z językiem obcym był dla nich naturalny i nie wywoływał negatywnych emocji. Tylko pozytywne nastawienie i otwarcie na poznawanie czegoś nowego gwarantuje skuteczną naukę.

JAK UCZYMY?

Zasada naturalności procesu nauczania.
W Hello Kids języka obcego nauczamy dzieci w rytmie zgodnym z ich naturalnym cyklem rozwojowym. Naszym zadaniem jest wspieranie dzieci w nauce - nie pośpieszamy, nie przeszkadzamy. My im pomagamy odkryć, że język obcy istnieje i można nim zastępować język ojczysty.

Zasada nieświadomości procesu nauczania.
W Hello Kids młodsze dzieci nie są świadome tego, że się uczą. Przychodząc do Hello Kids Dzieci odbywają mentalną podróż z Polski do obcego kraju. Mają świadomość bycia gościem w zagranicznym przedszkolu, gdzie przychodzą się pobawić i zrelaksować. Naszym zadaniem jest, aby podczas tej podróży jak najwięcej zapamiętały.

Zasada wykorzystania wszystkich zmysłów.
W Hello Kids mali słuchacze poznają język obcy angażując wszystkie swoje zmysły - wzrok, słuch, dotyk, smak i węch. Do nauki języka wykorzystujemy fakt, że dzieci są bardzo ciekawe otaczającego ich świata, czasami tak bardzo, że chcą go wręcz... zjeść.

Zasada naturalnej imitacji dźwięków.
Każde dziecko rodzi się z naturalną umiejętnością imitacji dźwięków. W Hello Kids stale motywujemy dzieci aby jak najwięcej mówiły w języku obcym, nawet jeśli nie rozumieją jeszcze znaczenia wypowiadanych słów czy zdań. Naszym celem jest aby dodatkowy język w naturalny sposób stał się sposobem komunikacji werbalnej już od najmłodszych lat.

Zasada nabywania wiedzy intuicyjnie
Nauka języka obcego niezwykle różni się od nauki matematyki czy też chemii. Nie ma idealnego wzoru czy zasady na porozumiewanie się po włosku czy też po niemiecku. Chcemy aby dzieci wykorzystując swoją intuicję i pod naszym czujnym okiem, same dochodziły do zasad które panują w nauczanym języku.

Zasada maksymalnego wykorzystania czasu koncentracji.
Dzieci mają ograniczony czas koncentracji i szybko się nudzą. W Hello Kids dbamy o to by zajęcia były fascynującą podróżą w świat języka obcego, angażującą ich uwagę i skupienie już od pierwszych minut nauki. W czasie kiedy dzieci osiągają stan maksymalnej koncentracji, my przekazujemy im najważniejsze treści.

Zasada rozwijania wszystkich umiejętności językowych
W Hello Kids stawiamy równoczesny nacisk na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych. Komunikacja, rozumienie ze słuchu oraz pisanie są tak samo ważne w procesie nauczania i żadna z tych umiejętności nie jest przez nas pomijana.

Zasada podziału na grupy wiekowe.
Aby nauka w Hello Kids była jak najbardziej efektywna, dzieci podzielone są na grupy w zależności od ich wieku i wcześniejszych doświadczeń z językiem obcym.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie