Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Szkoleń - Eurudis

ul. Jagiellońska 66a, 33-340 Nowy Sącz
tel. kom. 665-600-460
www:   http://www.erudis.com.pl
e-mail:   erudis@erudis.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2080 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA

- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- kursy języka hiszpańskiego
- kursy języka włoskiego
- kursy języka francuskiego
- kursy języka rosyjskiego
- kursy branżowe
- kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych
- kursy przygotowujące do egzaminów

Zapraszamy na kursy językowe

Całoroczne kursy ogólnego i biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Zajęcia prowadzimy w grupach 10-12 osobowych lub mniejszych, na wszystkich poziomach zaawansowania w wymiarze 120 godzin rocznie, po 2 godziny lekcyjne 2 razy w tygodniu.

Intensywne kursy języka angielskiego dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, na wszystkich poziomach zaawansowania, w wymiarze 40-60 godzin, po 3 godziny lekcyjne 5 razy w tygodniu. Kursy trwają od 1-3 miesięcy.

Zapraszamy dzieci i młodzież już myślące o teście kompetencji lub egzaminie maturalnym na kursy języka angielskiego i niemieckiego. Kursy dla gimnazjalistów obejmują 65 godzin rocznie i odbywają się raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Kursy dla licealistów obejmują 120 godzin, po 2 godziny lekcyjne 2 razy w tygodniu.

Nasza kadra wie że każdy biznes jest inny i dlatego nasze kursy są elastyczne. Wszyscy nasi nauczyciele ukończyli wyższe studia filologiczne, mają przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z młodzieżą, osobami dorosłymi, zarówno pracującymi jak i bezrobotnymi oraz prowadzili kursy branżowe i specjalistyczne dla firm prywatnych i instytucji państwowych.

Dzięki różnorodnym doświadczeniom zawodowym i adekwatnemu wykształceniu nasi lektorzy posiadają umiejętność motywowania, trafnego diagnozowania potrzeb oraz doradzania przy wyborze kursu, egzaminu oraz dalszej nauki. Nasza kadra to osoby ambitne, dynamiczne, kreatywne i profesjonalne.

Metodyka nauczania
W zakresie nauczania języków metodą przewodnią naszej firmy jest metoda komunikatywna. Stawiamy na rozwinięcie umiejętności komunikacji w oparciu o solidne podstawy językowe oraz zniesienie tak zwanej "bariery językowej". Główny nacisk kładziemy na umiejętności mówienia, słuchania i czytania ze zrozumieniem. Słownictwo i pisanie dostosowujemy do typu kursu w zależności od branży lub egzaminu docelowego.

Ponadto, stałym elementem naszych kursów są ćwiczenia językowe typu "role-play", które odzwierciedlają rzeczywiste sytuacje w pracy i w życiu codziennym. Dbamy również o poprawną wymowę i akcent naszych kursantów oraz zrozumienia różnorodnych rodzajów akcentu, aby ułatwić współpracę z obcokrajowcami

Kursy
Główną ofertą naszej firmy są kursy języka angielskiego. Proponujemy również kursy języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego oraz wielu innych... Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno dla kadr kierowniczych, jak i dla pracowników Zajęcia odbywają się z reguły w siedzibie Zleceniodawcy.

Kursy językowe w naszej firmie są dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta. Organizujemy szkolenia regularne, intensywne, szkolenie kadr, szkolenia w ramach projektów Unii Europejskiej. Program, tematyka, wymiar godzin, intensywność i częstotliwość zajęć oraz cele kursu ustalamy indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb.

W ofercie naszej firmy znajdują się kursy specjalistyczne oraz branżowe służące rzeczywistym potrzebom firmy oraz instytucji. Kursy te koncentrują się na wykształcaniu i rozwijaniu konkretnych umiejętności językowych niezbędnych w danej branży.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie