Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Świętokrzyska Szkoła Językowa

ul. Sienkiewicza 13, 27-500 Opatów
tel. (015) 868-45-05
www:   http://www.szekspir.edu.pl
e-mail:   sekretariat@szekspir.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3531 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE
dla wszystkich ( dzieci, młodzieży, dorosłych)


Głównym celem Szkoły jest prowadzenie kursów językowych, pomagających słuchaczom opanować język obcy.
Nasze kursy zapewniają uczestnikom umiejętność porozumiewania się, rozwijanie umiejętności czytania, pisania oraz słuchania.
Dbamy o równomierne opanowanie wiedzy w zakresie struktur gramatycznych oraz praktycznego zastosowania języka.
Dysponujemy wyposażonymi pracowniami językowymi w których kameralna atmosfera sprzyja poznawaniu języka obcego.
Wszyscy słuchacze szkoły mogą bezpłatnie korzystać z naszej pracowni komputerowej.
Funkcjonalna sieć komputerowa wyposażona jest w stałe łącze internetowe. W razie problemów nasi pracownicy zawsze chętnie służą pomocą.

Nasza oferta

Charakterystyka kursów językowych

Świętokrzyska Szkoła Językowa zaprasza dorosłych, młodzież i dzieci do nauki języków obcych. Jeżeli dopiero rozważacie czy zacząć się uczyć, to ufamy że przedstawiona oferta przekona was do nauki w naszej Szkole.
U nas przekazuje się nie tylko wiedzę o języku, ale przede wszystkim umiejętność sprawnego wykorzystania go w kontaktach międzyludzkich.
Nasza kadra dydaktyczna posługuje się sprawdzonymi i skutecznymi metodami nauczania co daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.
Słuchacze naszej Szkoły Językowej to osoby zdecydowane i ambitne.
Znajomość języków obcych jest dla nich niezbędnym elementem osobistego i zawodowego rozwoju.
W obecnych czasach gdy zacierają się granice pomiędzy narodami, umiejętność posługiwania się językiem obcym jest konieczna dla każdego z nas.
Umiejętność swobodnego i biegłego porozumiewania się w wybranym języku obcym jest głównym celem nauczania. Skuteczność, swoboda, życzliwość, ale i egzekwowanie wiedzy – to styl Szkoły.
Zaletą Szkoły Językowej są małe grupy liczące od 6 do 9 osób. Stawiamy na komfort psychiczny oraz partnerską współpracę z lektorem. Słuchacze wzajemnie się motywują i wspierają. Kontakt z lektorem jest naturalny i bezpośredni.
Kursy trwają przez cały rok szkolny, podzielony na trzy trymestry. Każdy trymestr kończy się egzaminem, a rok szkolny otrzymaniem odpowiedniego zaświadczenia ukończenia kursu. W kolejnym roku szkolnym słuchacze mogą przystąpić do dalszej nauki na wyższym poziomie zaawansowania znajomości języka obcego.
Słuchacze otrzymują bezpłatnie na okres nauki wszelkie materiały dydaktyczne (m. in. podręczniki, ćwiczenia, itp.) Najlepsze osoby w grupach otrzymują po każdym egzaminie trymestralnym stypendia naukowe czyli zwolnienia nawet z połowy opłat za naukę.
Wszyscy mogą bezpłatnie korzystać z pracowni komputerowej, poszerzając wiedzę przy pomocy programów językowych oraz Internetu.

Kursy dla przedszkolaków

Nauka języka dla najmłodszych (5 i 6 lat). Zajęcia 30 minutowe, 2 razy w tygodniu. Zajęcia polegają na nauce poprzez zabawę. Dużo ćwiczeń językowych i piosenek, przedstawionych w formie zabawy które szybko docierają do najmłodszych słuchaczy. Dzieci osłuchują się języka, uczą wielu wyrazów i ich prawidłowej wymowy. Opłata tylko 20 zł miesięcznie.

Kursy dla uczniów szkoły podstawowej

Przy organizacji zajęć dla dzieci w wieku szkolnym główny nacisk położono na elementy komunikacji językowej z podstawami gramatyki. Unika się w ten sposób niepotrzebnego stresowania naszych uczniów i zniechęcania ich do nauki. Program nauczania wzbogacany jest sukcesywnie tak, aby nie przytłoczyć dziecka nadmiarem materiału i aby skutecznie zachęcić go do samodzielnej pracy nad językiem. Dla klas I-III zajęcia 45 minutowe, dla klas IV-VI zajęcia 60 min. W klasach IV-VI możliwość uzyskania stypendium. Grupy dzielone pod względem wieku i poziomu zaawansowania znajomości języka.

Kursy dla młodzieży gimnazjalnej

Kursy na tym poziomie uwzględniają założenia programowe zmian w szkolnictwie publicznym i adresowane są do uczniów gimnazjum. Program dostosowany do wieku i poziomu zaawansowania młodzieży. Zajęcia 2 razy po 60 minut tygodniowo. Po każdym trymestrze możliwość uzyskania stypendium.

Kurs dla młodzieży licealnej i szkół zawodowych

Kursy te stanowią etapowe przygotowanie uczniów do poziomu egzaminu dojrzałości czyli tzw. "nowej matury". Kierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy stoją przed perspektywą zdawania matury z języka obcego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia 2 razy po 60 minut w tygodniu. Po każdym trymestrze możliwość uzyskania stypendium.

Kursy dla dorosłych (ogólne)

Kursy skierowane do osób dorosłych i prowadzone na wszystkich poziomach znajomości języka. Lektor na podstawie wywiadu przeprowadzonego z grupą ustala metodę dydaktyczną która zaspokoi oczekiwania uczestników grupy co do zakresu przyswajanej wiedzy (np. większy nacisk na język komunikacyjny dla osób chcących wyjechać do pracy w innym kraju lub metoda przygotowania osób które planują zdać egzamin międzynarodowy z wybranego języka). Zajęcia 2 razy po 60 minut w tygodniu z możliwością wariantu rozszerzonego (dla grup intensywnych, do ustalenia z organizatorem kursu). Po każdym trymestrze możliwość uzyskania stypendium.

Kursy dla firm i osób dorosłych (specjalistyczne)

Kursy skierowane do osób dorosłych (grup zawodowych) i firm chcących szkolić swoich pracowników. Prowadzone od poziomu średniozaawansowanej znajomości języka. W zależności od grupy zawodowej słuchacze przyswajają sobie słownictwo związane z ich profesją (np. medyczne, ekonomiczne, budowlane, samorządu terytorialnego itp.). Ilość godzin tygodniowo i długość trwania kursu ustalana jest ze słuchaczami według ich potrzeb. Szkoła zapewnia podręczniki do nauki i inne pomoce związane z daną grupą zawodową.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Egzaminy na uzyskanie certyfikatu międzynarodowego stawiają precyzyjne wymagania co do poziomu znajomości języka. Dlatego jeżeli nie jesteście Państwo pewni czy spełniacie wymagania egzaminacyjne, skorzystajcie z bezpłatnej porady lektorów, którzy pomogą w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Uczestniczący w kursie przygotowującym słuchacze mają większą pewność na pomyślne zdanie egzaminu.

Zajęcia indywidualne (jeden na jeden)

Zajęcia z lektorem (jeden na jeden) wedle potrzeb słuchacza. Koszt ustalany indywidualnie za 60 minut dla każdego ze słuchaczy w zależności od poziomu i ilości godzin.

Kursy komputerowe

Kursy komputerowe grupowe (grupa max. 6 osób) i indywidualne. Od podstawowych do specjalistycznych. Dla osób dorosłych i młodzieży. 35 godzin, terminy i czas trwania do ustalenia z prowadzącym. Na koniec kursu - zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie