Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych NOVA CENTRUM

ul. Kaliska 10, 63-500 Ostrzeszów
tel. (062) 730-11-88
www:   http://www.novacentrum.pl
e-mail:   ostrzeszow@novacentrum.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3823 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE
angielski, niemiecki, francuski, włoski

- dla dzieci
- dla młodzieży
- dla dorosłych
- szkolenia dla firm

O Szkole

Szkoła działa od 1992 i specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego. Placówka oferuje kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na 10 poziomach zaawansowania zgodnych z Europejskim Systemem Kształcenia Językowego opracowanego przez Radę Europy.

Obok wysokiej jakości nauczania Nova Centrum zapewniamy bardzo dobre warunki nauki we własnych siedzibach w Ostrzeszowie, Kępnie oraz Sycowie z odpowiednio wyposażonymi salami lekcyjnym oraz funkcjonalnym zapleczem administracyjnym i dydaktycznym.

Nadrzędnym celem wszystkich kursów w Nova Centrum jest rozwijanie umiejętności skutecznego, swobodnego i poprawnego komunikowania się w języku obcym. Dlatego jedną ze stosowanych przez nas metod jest metoda komunikatywna, która rozwija w słuchaczach umiejętności skutecznego porozumiewania się na wszystkich poziomach znajomości języka. Podczas zajęć wykorzystuje się rozmaite techniki, by wywołać realną potrzebę porozumiewania się w języku obcym.

Szkoła zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy biorą udział w regularnych szkoleniach metodycznych oraz współpracują z Kierownikiem ds. Nauczania.

Spełniając szereg wymogów, szkoła Nova Centrum została wpisana do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych oraz do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu. Ponadto po wnikliwej inspekcji szkoła wyróżniona została prestiżowym Certyfikatem Jakości przyznanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

Staramy się być szkołą dla każdego, bez względu na wiek, zainteresowania czy predyspozycje językowe. Jesteśmy bowiem przekonani, że aby nauczyć się dobrze języka obcego nie trzeba być wybitnym, ale zaangażowanym i otwartym na świat.
Kursy

DLA DZIECI
  • Uczymy zarówno dzieci najmłodsze, które jeszcze nie potrafią pisać ani czytać, jak i dzieci starsze.
  • Jeden rok szkolny obejmuje program 60 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 min.
  • Kursy oparte są na założeniach, iż dzieci najefektywniej uczą się w niedużych grupach, bawiąc się, śpiewając, rozwiązując zagadki, śledząc przygody bohaterów komiksów i obserwując rówieśników z innych krajów.
  • Zajęcia dla dzieci starszych mają charakter bardziej poważnej nauki przy dużej różnorodności technik i ćwiczeń z elementami gier, quizów oraz zabaw, których celem jest urozmaicenie lekcji.
  • Dzieci uczą się w grupach, w których różnica wieku nie jest większa niż 1 rok. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie programu nauczania do etapu rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dziecka.
  • Kursy dla dzieci są częścią wieloletniego programu nauczania, mającego na celu doprowadzenie dziecka do poziomu zaawansowanej znajomości języka obcego w klasach szkoły średniej. Konkretny poziom zależy jednak od punktu startu dziecka w nauce, zarówno jeżeli chodzi o jego wiek, jak i posiadaną przezeń początkową znajomość języka (lub jej brak).
KURSY DLA MŁODZIEŻY
  • Jeden rok szkolny obejmuje 120 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min. Na kursach tych szczególny nacisk kładzie się na swobodę komunikowania, gramatykę oraz płynność mówienia i poprawność językową.
  • Kursy dla młodzieży prowadzone są na wszystkich poziomach znajomości języka. Do szkoły mogą zapisać się więc osoby bardziej zaawansowane jak i całkiem początkujące. Zapraszamy również tych, którzy chcieliby uczestniczyć w kursach przygotowujących do matury z języka obcego lub egzaminów mędzynarodowych.
  • Kursy maturalne w Nova Centrum mają na celu rzetelne przygotowanie naszych uczniów do złożenia nowego egzaminu oraz zapoznanie ich ze skuteczną strategią jego zdawania. W trakcie kursu realizowany jest materiał gramatyczny obowiązujący w szkole średniej oraz rozwijane są wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz rozumienie tekstu czytanego. Zajęcia dla maturzystów rozpoczynają się w połowie września i kończą w kwietniu.

DLA DOROSŁYCH
Jeden rok szkolny obejmuje 120 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się w późnych godzinach popołudniowych dwa razy w tygodniu po 90 min. Celem zajęć jest szybkie opanowanie praktycznej umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życia codziennego takich jak: podróżowanie, spotkania towarzyskie, sprawy zawodowe itp. Osoby z bardziej zaawansowaną znajomością języka obcego, dzięki naszym kursom mogą udoskonalać swoje umiejętności, aż do osiągnięcia poziomu biegłości. Szkoła oferuje również kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych.

SZKOLENIA DLA FIRM
Nova Centrum oferuje ogólne i specjalistyczne szkolenia językowe dla pracowników firm i instytucji według programów uwzględniających specyfikę firmy oraz indywidualne życzenia kierownictwa i uczestników zajęć. Kursy dla firm organizowane są zarówno w formie zajęć indywidualnych dla poszczególnych pracowników, jak i grupowych prowadzonych przed, w trakcie lub po godzinach pracy. Zajęcia mogą odbywać się na terenie instytucji zlecającej, w siedzibie naszej szkoły lub w innym wyznaczonym miejscu. Zainteresowanym firmom przedstawiamy każdorazowo indywidualną ofertę opartą na analizie potrzeb językowych danej firmy. Szkoła organizowała i nadal organizuje szkolenia dla pracowników wielu firm i instytucji.W ofercie także

KSIĘGARNIA JĘZYKOWA
Zapraszamy do naszej księgarni językowej zaopatrzonej w szeroki asortyment podręczników i materiałów uzupełniających do nauki języków obcych. Jako księgarnia patronacka Pearson Eduction oferujemy wszystkie tytuły wydawnictwa Longman oraz Penguin. Prowadzimy również sprzedaż pozycji innych renomowanych wydawnictw takich jak: Oxford University Press, Cambridge University Press, Macmillan, Hueber, PWN. Obsługa księgarni służy zawsze fachową radą i pomoże wybrać odpowiedni podręcznik, książkę do gramatyki czy słownik.

BIURO TŁUMACZEŃ
Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne z języka i na język angielski, niemiecki oraz francuski. Oprócz tłumaczeń ogólnych dokonujemy również przekładów tekstów specjalistycznych takich jak: techniczne, prawnicze, finansowe i inne. Dokonujemy także adiustacji tekstów w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim.
Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie