Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych YLC

ul. Kościuszki 9, 09-402 Płock
tel. (024) 366-55-55; fax (024) 268-95-60
www:   http://www.ylc.pl
e-mail:   ylc-plock@neostrada.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10399 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język hiszpański
- język niemiecki
- język francuski
- język włoski
- język rosyjski


Nauka języków obcych jest lokatą w przyszłość. Swobodne władanie językami obcymi stanowi jeden z najważniejszych elementów wykształcenia ogólnego, jest niezbędnym składnikiem kompetencji zawodowej, akademickiej i kulturalnej.

YourLanguageCourses, czyli TwojeKursyJęzykowe, są starannie dobrane i służą odbiorcom wszystkich przedziałów wiekowych, ale naszą szczególną troską otaczamy najmłodszych odbiorców, którymi są dzieci, już od 3-go roku życia, z powodzeniem uczące się języka angielskiego w trakcie zabawy.

Nasze priorytety w uczeniu

Zespół dydaktyczny Centrum Języków Obcych YourLanguageCourses tworzą lektorzy, którzy legitymują się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i metodycznym.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o praktyczną komunikację i konwersację w języku obcym. Nie zaniedbujemy jednakże innych istotnych elementów, które świadczą o umiejętnościach językowych, tj. rozumienia tekstu, umiejętności pisania tekstów, jak i znajomości struktur i składni języka. Niemniej, naszym nadrzędnym celem jest w jak najkrótszym czasie nauczyć sprawnego posługiwania się językiem. Centrum Języków Obcych YourLanguageCourses zatrudnia cudzoziemców, dzięki którym uczący się poznają kulturę i obyczaje innych krajów w naturalny sposób.

Oferta

Potrzeba posługiwania się językami obcymi, a zwłaszcza angielskim, jest dziś wymagana wszędzie. TwojeKursyJęzykowe uczą komunikacji i umiejętności użytkowych w języku obcym, dopasowanym do poziomów przyjętych przez Radę Europy, od A1 do C2 (Poziomy umiejętności językowych wg wytycznych Rady Europy).
  kursy standardowe, intensywne, weekendowe
 • dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • zajęcia grupowe i indywidualne
 • kursy językowe dla firm
 • kursy specjalistyczne
 • język angielski poprzez zabawę dla dzieci od trzech lat
 • przygotowanie do egzaminów: PET, FCE, CAE, CPE, BEC
 • Business English
 • przygotowanie do egzaminów certyfikatowych z innych języków obcych
 • przygotowanie do matury
 • tłumaczenia
 • konwersacje z native speaker
 • kursy dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych (dofinansowanie)


Zajęcia prowadzone są w oparciu o praktyczną komunikację i konwersację w języku obcym. Programy nauczania, materiały i pomoce dydaktyczne dostosowane są do indywidualnych potrzeb i zainteresowań naszych odbiorców. Przez cały czas trwania kursu nasi lektorzy czuwają nad indywidualnymi postępami uczących się, udzielają fachowych wskazówek, motywują, zachęcają do nauki. Do stosowanych przez nas metod nauczania języka obcego dołączyliśmy także elementy metody Callana, cieszącej się dużą popularnością wśród wielu naszych klientów.

Oferujemy naukę grupową i indywidualną, jak również kursy specjalne na zmówienie odbiorcy. Dla grup jednorodnych, poza rozwijaniem umiejętności praktycznego stosowania języka obcego w życiu codziennym, uczymy także posługiwania się językiem obcym w rozmaitych sytuacjach zawodowych.

TwojeKursyJęzykowe uwzględniają najmłodszych odbiorców; poprzez zabawę uczymy dzieci od lat 3, które nie potrafią jeszcze pisać ani czytać. Wielu naszych odbiorców to dzieci w wieku szkoły podstawowej, od 6 do 13 lat. Celem tych kursów jest systematyczna nauka języka, kształcenie i rozwijanie umiejętności nieskrępowanego posługiwania się językiem obcym. Program kursów i sposób prowadzenia zajęć uwzględnia specyfikę pracy z dziećmi, łączy naukę z zabawą i grą. Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób. Nauka odbywa się na kilku poziomach zaawansowania.

Centrum Języków Obcych YourLanguageCourses prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów certyfikatowych przeprowadzanych przez uprawnione instytucje w zakresie poszczególnych języków obcych. Udzielamy także dodatkowych informacji dotyczących egzaminów, jak i procedur zapisywania się na poszczególne sesje.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie