Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Whiteman English Centre English Language Training

ul. Srebrnych Świerków 13, 05-500 Piaseczno
tel. (022) 702-00-00
www:   http://www.english.waw.pl
e-mail:   info@english.waw.pl%20


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1496 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- Zajęcia grupowe - Są najpopularniejszą formą zajęć w nauce języków obcych. Od poziomu intermediate - średnozaawansowany są one zawsze prowadzone przez naszą firmę w systemie dual-, czyli przez dwóch lektorów -native speaker i polskiego specjalistę od zagadnień gramatycznych.
- Zajęcia indywidualne - Są to kursy przeznaczone głównie dla kadr menedżerskich, ale także i dla wszystkich, którzy preferują bardziej osobisty kontakt z lektorem i uważają, iż ich potrzeby językowe wymagają bardziej indywidualnego podejścia np.; umiejętności dokonywania prezentacji, negocjacji, konferencji międzynarodowych, odczytów, rozmów i korespondencji.


Przez lata Whiteman English Centre zapewnia najwyższej jakości profesjonalną kadrę i metody nauczenia języka angielskiego. Firma została założona w 1997 roku przez brytyjskiego doświadczonego lektora metodyka i od tej pory zajmuje się nauczaniem języka angielskiego na najwyższym światowym poziomie. W kręgu naszego bezpośredniego zainteresowania pozostaje głównie język angielski, co zapewnia ciągły i bardzo intensywny rozwój metod jego nauczania na najwyższym światowym poziomie i przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć światowej metodyki.

NASI LEKTORZY
Dysponujemy w pełni wykwalifikowaną stałą kadrą lektorską, której przewodniczy brytyjski metodyk- londyńczyk z urodzenia, wychowany i wykształcony w Windsorze, a więc posiadający nienaganny brytyjski akcent, oraz znajomość brytyjskiej tradycji i kultury. Wiadomo, bowiem, że znajomość języka to nie tylko znajomość zasad gramatycznych i słownictwa, ale także obycie w kulturze danego języka, a co za tym idzie i kraju, który się nim posługuje. Sprawi to, że oprócz umiejętności mówienia będziemy posiadać tzw. language fluency, czyli " wyczucie języka, co pomoże słuchaczom porozumiewać się w sposób bardziej naturalny i płynny. Lektorzy polscy są absolwentami odpowiednich filologii (głównie angielskiej), zaś lektorzy zagraniczni legitymują się zawsze odpowiednim przygotowaniem metodycznym ( najczęściej B.A) i posiadają nienaganny brytyjski akcent.Wszyscy lektorzy mają za sobą kilkuletnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela, a wiec oprócz wiedzy teoretycznej posiadają olbrzymie doświadczenie praktyczne, które pozwala im na dużą otwartość i elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb słuchaczy. Dzięki stałemu uczestnictwu w konsultacjach metodycznych prowadzonych na terenie naszej placówki i stałemu nadzorowi metodyka nasi nauczyciele nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

METODY NAUCZANIA

Kursy w Whiteman English Centre prowadzone są w oparciu o najnowsze osiągnięcia z dziedziny metodyki. Ze względu na specyfikę placówki główny nacisk kładziemy na rozumienie ze słuchu i konwersacje ze szczególnym naciskiem na poprawność akcentu i wymowy. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby po ukończeniu kursu nasi słuchacze swobodnie porozumiewali się w danym języku i rozumieli jego specyfikę, co sprawi, iż porozumiewając się w nim będą czuli się całkowicie swobodnie. Zapewniamy stały nadzór metodyczny, systematyczną ocenę postępów w nauce. Ocena semestralna każdego słuchacza, wraz z opisowym raportem osiągnięć zaczerpniętym wprost ze standardów edukacji brytyjskiej, oraz całościowy raport dla firmy lub instytucji. Rozpoczęcie zajęć następuje w ciągu najpóźniej tygodnia od ustalenia Częstotliwości i czasu trwania zajęć oraz podpisania umowy. Zajęcia są realizowane zgodnie z wcześniej ustalonym planem, który uwzględnia wszelkie państwa potrzeby i sugestie, a nad przebiegiem kursu czuwają wspólnie nasz metodyk oraz specjalista ds. szkoleń z państwa firmy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie