Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Wielkopolski Instytut Zarządzania

ul. Wolsztyńska 4, 60-361 Poznań
tel. (61) 662-51-70, kom. 606-371-117
www:   http://www.instytutwiz.pl
http://www.facebook.com/InstytutWIZ
e-mail:   sekretariat@instytutwiz.pl
instytutwiz@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8476 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

KURSY ZAWODOWE

 

KURSY JĘZYKOWE

Wielkopolski Instytut Zarządzania od 2001 roku organizuje kursy językowe oraz zawodowe. Wszystkie szkolenia Instytutu są prowadzone w oparciu o autorskie programy przygotowane przez naszych specjalistów z długoletnim stażem w danej dziedzinie.

W okresie letnim, w lipcu, organizujemy intensywne kursy letnie językowe oraz zawodowe. Wszystkie kursy kończą się egzaminem, na podstawie którego Absolwenci otrzymują dyplomy lub certyfikaty.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie, doskonale przygotowana kadra doświadczonych wykładowców oraz lektorów o międzynarodowych kwalifikacjach i native speakers, a przede wszystkim zadowolenie naszych Absolwentów, stanowią gwarancję skuteczności organizowanych przez Instytut szkoleń i są ich najlepszą oceną. Instytut jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu. Nr wpisu: 2.30/00029/2009.

KURSY JĘZYKOWE - NASZE ATUTY

a) Nauka standardowo prowadzona jest w grupach liczących 2-12 osób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut. Kurs Business English trwa 120 min tygodniowo (2 x po 60 minut lub 1 x 120 minut). Kursy prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, które dodatkowo są podzielone na poszczególne semestry nauki. Osobom chcącym zapisać się na kurs językowy proponujemy test kwalifikacyjny, który umożliwi wybranie grupy na najbardziej odpowiadającym poziomie językowym. Test jest bezpłatny.

b) Organizujemy także kursy językowe w grupach zamkniętych, z myślą o osobach, które chciałyby się uczyć języka wyłącznie w gronie znajomych. Grupy takie mogą liczyć dwie, trzy bądź więcej osób. Terminy zajęć są uzgadniane indywidualnie, według preferencji uczestników kursu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takim trybem nauki, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

c) Prowadzimy także naukę języków obcych w trybie indywidualnym. Terminy i częstotliwość zajęć do ustalenia według preferencji Kursanta.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W naszym Instytucie szybko i skutecznie nauczysz się języka angielskiego. Na zajęciach panuje zawsze miła i bezstresowa atmosfera. Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie oraz pasję do nauczania. Na zajęciach wykorzystujemy metodę komunikatywną, która pozwala na aktywne rozwijanie umiejętności poprzez przede wszystkim mówienie. Oferujemy kursy: semestralny, maturalny, Business English.

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Wielkopolski Instytut Zarządzania posiada w swojej ofercie kursy językowe dla firm. Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie firmy lub w Instytucie. Terminy zajęć, ich częstotliwość oraz szczegółowy program dydaktyczny, są opracowywane indywidualnie, w oparciu o wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Kursy językowe dla firm, podobnie jak standardowe kursy językowe, prowadzą wykwalifikowani lektorzy z wieloletnim doświadczeniem lub native speakers.

KURSY ZAWODOWE

Profil szkoleń zawodowych uwzględnia przede wszystkim aspekt praktyczny. Program każdego kursu został opracowany w taki sposób, by uczestnik mógł szybko zdobyć konkretne umiejętności i był przygotowany do ich wykorzystywania w pracy zawodowej.

KURSY WAKACYJNE ZAWODOWE

Program letnich kursów zawodowych i liczba godzin są identyczne jak w przypadku kursów w cyklu jedno i dwu semestralnym. Zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu. Kursy odbywają się w lipcu, trwają jeden miesiąc i kończą się egzaminem, na podstawie którego Absolwenci otrzymują dyplomy.

KURSY WAKACYJNE JĘZYKOWE

Letnie kursy językowe są prowadzone metodą komunikatywną. Są to przede wszystkim konwersacje z elementami podbudowy gramatycznej. Kursy mają na celu przygotowanie Uczestników do aktywnego i swobodnego porozumiewania się w języku obcym.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie