Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Interaktywne Studio Językowe Katarzyna Mielcarz

ul. Błażeja 15/1, 61-608 Poznań
tel. kom. 731-22-58-22, 669-98-58-50
www:   http://www.studio-jezykowe.pl
e-mail:   kontakt@studio-jezykowe.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2794 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY

- język angielski
- małe grupy - max. 6 osób
- wysoki poziom
- odpowiednio wykształceni lektorzy
- przygotowuje do egzaminu cambridge
- business english
- piękna okolica szkoły

Interaktywne Studio Językowe...


Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w kursach przygotowujących do egzaminów CAMBRIDGE. Zapraszamy seniorów na kurs języka angielskiego Oferujemy ciekawe materiały i atrakcyjne ceny.


Jesteśmy kameralną szkołą języków obcych usytuowaną w pięknej okolicy przy Rezerwacie Żurawiniec. Tworzymy małe grupy - max.6 osób, tak aby stworzyć optymalne warunki do osiągnięcia sukcesu przez słuchaczy. Zajęcia prowadzimy w języku docelowym np. w języku angielskim dostosowanym do poziomu językowego słuchacza. Uczymy komunikacji w mowie i piśmie. Obok efektywnych i nowatorskich metod nauczania wykorzystujemy tablicę interaktywną. Dzięki nowoczesnej technologii zajęcia stają się bardziej atrakcyjne. Na ścianach umieściliśmy profesjonalne panele akustyczne służące do poprawy akustyki sali.

Nasz kadra to lektorzy z odpowiednim wykształceniem i pasją do nauczania, którzy z zaangażowaniem i rzetelnie poprowadzą kurs, tak aby każda lekcja była ciekawa i dobrze przemyślana. Nasi lektorzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach, tak aby rozwijać i udoskonalać swój warsztat pracy co przekłada się na jakość nauczania. poprawy akustyki sali.

Organizujemy kursy:
  • KURSY EGZAMINACYJNE DLA DZIECI. - przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Państwa dziecko może być jednym z nich zdobywając jednocześnie certyfikat Cambridge, który potwierdza znajomość języka angielskiego. Testy YLE mają trzy stopnie trudności: Starters, Movers, Flayers.
  • KURSY EGZAMINACYJNE DLA MŁODZIEŻY. - są to egzaminy polecane dla młodzieży w wieku 11 - 17 lat. Zagadnienia i ujęcia tematów dopasowane są do zainteresowań tej grupy wiekowej. Egzaminy te dają przewagę w zdobywaniu dobrego wykształcenia - wiele szkół nagradza ich posiadaczy dodatkowymi punktami w czasie rekrutacji.
  • ZAJĘCIA JĘZYKOWE DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
  • KURSY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
  • KURSY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM
  • KURSY DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
  • KURSY DLA DOROSŁYCH
  • KURS BUSINESS ENGLISH. - dla tych, którzy pragną rozwinąć umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego biznesowego.
  • KURS DLA SENIORÓW. - angielski na co dzień i w podróży.
W pracy z uczniem stosujemy eklektyzm, czyli uczymy języka do komunikacji poprzez komunikowanie się na każdych zajęciach w postaci dialogów, odgrywania ról, gier, zabaw, dyskusji w parach i grupach. Aby rozwijanie umiejętności i nabywanie nowych było efektywne stosujemy polisensoryczność, czyli wielozmysłowość angażując wzrok, słuch ,dotyk i ruch. Taki rodzaj pracy daje szansę sukcesu dla wszystkich uczniów, którzy mogą reprezentować różne style uczenia się: wzrokowcy, słuchowcy, kinestetycy. W pracy z uczeniem wykorzystujemy tablicę interaktywną, która w połączeniu z tradycyjnym podręcznikiem staje się ciekawą formą rozwijania umiejętności językowych. Na naszych zajęciach stosujemy również metody aktywizujące, które wzmagają zaangażowanie uczniów, otwierają przed uczniem nowe możliwości poznawcze i uczą pracy zespołowej.

Wiecej informacji na naszej stronie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie