Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa "Lango"

ul. Okulickiego 47, 61-413 Poznań
tel. kom. 509-930-003
www:   http://www.lango.edu.pl
e-mail:   lango@lango.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2742 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski


Jesteśmy firmą prowadzącą szeroki zakres usług edukacyjnych. Proponujemy języki obce: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski na wszystkich poziomach zaawansowania. Program i metody nauczania dostosowane są do poszczególnych grup wiekowych.


W przypadku nauczania dzieci kładziemy szczególny nacisk na wydobycie z nich potencjału właściwego poszczególnym etapom ich rozwoju oraz możliwościom percepcyjnym. Lektorzy, którzy prowadzą zajęcia z dziećmi szkół podstawowych posiadają wykształcenie nie tylko filologiczne, ale także pedagogiczne w zakresie nauczania początkowego. Projekty współpracy międzynarodowej, jak również szkolenia wewnętrzne, w których każdy z pracowników zobowiązany jest uczestniczyć, mają na celu wprowadzanie najbardziej odpowiednich i skutecznych metod nauczania.

Praktyka pracy z dziećmi i młodzieżą wskazała na potrzebę tworzenia także innych form i możliwości kształcenia. Dlatego też poszerzyliśmy zakres naszej działalności o zajęcia o charakterze artystycznym, takie jak: warsztaty teatralno-muzyczno-literackie oraz warsztaty plastyczne. Prowadzi je profesjonalny zespół aktorów, polonistów i architektów - ludzi, którzy jednocześnie posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi.

Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję z prowadzonych przez nas zajęć, a co najistotniejsze - z rezultatów, jakie nakładem wspólnej pracy jesteśmy w stanie szybko osiągnąć! Bezpłatne konsultacje językowe i inne przedsięwzięcia przez nas podejmowane mają stworzyć realne możliwości zdobycia wiedzy i konkretnych umiejętności!


Inne profile naszej działalności to usługi tłumaczeniowe oraz szkolenia specjalistyczne. Jest to dział pokrewny opisywanym wyżej przedsięwzięciom edukacyjnym, natomiast z realizacją tu podejmowanych zadań, zwracamy się nieomal wyłącznie do firm i instytucji.

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE obejmują bardzo szeroki zakres tematyczny, co z kolei sprawia, iż docieramy z naszymi propozycjami do równie szerokiego grona odbiorców.
Zespół pedagogów i psychologów zajmuje się opracowywaniem autorskich projektów, które mają na celu kształcenie w zakresie:

  • Prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą (tu: podział ze względu na poszczególne grupy wiekowe)
  • Komunikacji niewerbalnej
  • Sztuki negocjacji

Z ofertą przeprowadzenia szkoleń występujemy do grona nauczycieli wychowawców, opiekunów grup dziecięcych i młodzieżowych, wykładowców, jak również firm i instytucji.

LEKTORZY
  • posiadają wykształcenie nie tylko filologiczne, ale także pedagogiczne w zakresie nauczania początkowego (w przypadku nauczania dzieci)
  • szkolenia wewnętrzne, w których każdy z pracowników zobowiązany jest uczestniczyć, mają na celu wprowadzanie najbardziej odpowiednich i skutecznych metod nauczania.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie