Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych PROGRAM-Bell

ul. Fredry 1, 61-701 Poznań
tel. (61) 851-92-50
www:   http://www.program-bell.edu.pl
e-mail:   office@program-bell.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4289 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy dla dzieci (od lat 5)
- kurs dla gimnazjalistów i licealistów
- kursy maturalne
- kursy FCE, CAE, CPE
- kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge
- kursy dla dorosłych
- kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL
- szkolenia dla firm
- specjalistyczne szkolenia językowe
- obozy językowe dla dzieci i młodzieży
- kurs języka hiszpańskiego
- język polski dla obcokrajowców
- angielski w Anglii


Szkoła Języków Obcych PROGRAM-Bell Poznań to piętnastoletnie doświadczenie w uczeniu języka angielskiego na wszystkich poziomach dla różnych grup wiekowych. PROGRAM-Bell jest szkołą partnerską brytyjskiej fundacji Bell International - jednej z bardziej znanych brytyjskich organizacji edukacyjnych o pięćdziesięcioletniej tradycji. Korzystamy z jej doświadczeń i pomocy na poziomie akademickim.

PROGRAM-Bell jest szkołą rekomendowaną przez PASE (Polish Association for Standards in English). Jest to organizacja, która po przeprowadzeniu skrupulatnej inspekcji, udziela rekomendacji najlepszym szkołom językowym w Polsce. W kraju istnieje kilkadziesiąt szkół rekomendowanych przez PASE. W Poznaniu tylko jedna - PROGRAM-Bell.

Działalność szkoły jest bardzo różnorodna. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci od 6 lat, młodzieży i dorosłych, kursy przygotowujące do angielskich egzaminów Cambridge oraz TOEFL, szkolenia językowe w firmach i korporacjach, tak poznańskich jak i z terenu całej Polski, kursy tematyczne - np. business English.
Co roku Program-BELL organizuje, cieszące się wielkim powodzeniem obozy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, wyjazdowe kursów języka angielskiego dla dorosłych, a także intensywnych kursów języka angielskiego dla firm.

Na letnie obozy języka angielskiego, co roku wyjeżdża około 350 dzieci i młodzieży. Z kursów wyjazdowych dla dorosłych korzysta kilkadziesiąt osób rocznie. PROGRAM-Bell prowadzi również kursy specjalistyczne na zamówienie instytucji. Jednym z takich kursów jest BMATT - kurs dla wojska, przeprowadzany corocznie na zamówienie British Council. Szkoła posiada również odpowiednie zaplecze do obsługi administracyjnej większych kontraktów. Za przykład mogą tu służyć umowy zawarte z takimi firmami jak Jeronimo, Unilever, TPSA czy GlaxoSmithKline.

Zajęcia w PROGRAM-Bell prowadzą lektorzy polscy i zagraniczni (brytyjscy, amerykańscy i australijscy).

Współpraca z Bell International
PROGRAM-Bell jest szkołą stowarzyszoną z brytyjską fundacją edukacyjną Bell International od roku 1995. Nasza szkoła poddaje się corocznym inspekcjom ze strony angielskiej oraz korzysta ze szkoleń w zakresie metodyki i managmentu. Pracownicy PROGRAM-Bell są zapraszani na międzynarodowe konferencje szkół bellowskich, w których biorą czynny udział. Obydwie organizacje współpracują ze sobą również w zakresie tworzenia programów metodycznych oraz szkoleń łączonych w Polsce i Wielkiej Brytanii. PROGRAM-Bell co roku wysyła na szkolenia językowe do szkół Bell International ludzi biznesu, młodzież, dzieci, a także nauczycieli języka angielskiego. Biorą oni udział w profesjonalnych kursach specjalistycznych, z których Bell słynie. Szkoły Bell znajdują się w Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach świata, takich, jak np. Chiny i Tajlandia, a także Hiszpania, Ukraina i Czechy.

OBOZY JĘZYKOWE

  • na obóz językowy PROGRAM-Bell wyjechało już do tej pory ponad pięć i pół tysiąca dzieci i młodzieży,
  • wśród uczestników naszych obozów są osoby z Poznania, Warszawy, Wielunia, Białegostoku, Zakopanego, Świnoujścia i dwustu dziewięćdziesięciu innych miejscowości z całej Polski,
  • na obozy wyjeżdżają z nami także dzieci i młodzież polonijna z Niemiec, Szwecji, Kanady, Francji, Rosji, a nawet z Australii,
  • w gronie naszych uczestników są i tacy, którzy spędzili wakacje z Programem już kilkanaście razy, a jedna z naszych uczestniczek pobiła rekord, wyjeżdżając na czternasty obóz z Programem i to przed ukończeniem czternastego roku życia,
  • na obozach PROGRAM-Bell lektorami było 127 nauczycieli z Anglii, Szkocji, Irlandii, USA, Kanady i Australii,
  • jeden z nich przejechał całą drogę z Anglii do Polski na rowerze (wrócił do domu w ten sam sposób),
  • dzięki obozom PROGRAM-Bell nasi zagraniczni nauczyciele mieli okazję kąpać się w polskim Bałtyku, zwiedzić Mazury, spłynąć Dunajcem, jeździć na nartach w Sudetach, wdrapać się na Święty Krzyż, zobaczyć wydmy w Słowińskim Parku Narodowym i nakręcić film w Zajączkowie,
  • w zamian za to dzielili się z nami swoimi zainteresowaniami z takich dziedzin jak historia, sztuka współczesna, dramat, biologia, genetyka molekularna, choreografia i reżyseria,
  • od roku 2004 zapraszamy was na obozy tematyczne oraz wzbogacone o ciekawe warsztaty z zakresu takich dziedzin jak: fotografia, szermierka, bębny czy capoeira.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie