Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego i Niemieckiego sp. z o.o.

ul. Krakowska 17 A, 61-889 Poznań
tel./fax (61) 855-21-71
www:   http://www.sjain.pl
e-mail:   szkola@sjain.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1918 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język rosyjski
- język polski dla obocokrajowców

O nas

Przez lata zdobywaliśmy bagaż cennych doświadczeń, dzięki któremu wiemy, jak skutecznie nauczać języka. Czerpiemy ze swojej długoletniej praktyki, równocześnie aktywnie reagujemy na zmieniające się wymagania rynku szkoleń językowych i na bieżąco udoskonalamy świadczone przez nas usługi.

Naszym najwyższym celem jest zadowolenie klienta. W związku z tym kadrę Szkoły tworzy fachowy zespół administracyjno - biurowy zapewniający kompleksową i profesjonalną obsługę naszych Słuchaczy oraz serce Szkoły - doświadczeni, wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy.

Atuty naszej szkoły
  • indywidualne i przyjazne podejście do Słuchaczy
  • nie narzucamy sztywnych reguł i zasad, jesteśmy w stanie z każdym negocjować warunki współpracy tak, aby wszystkie zainteresowane strony były usatysfakcjonowane
  • przyjazna, otwarta atmosfera panująca podczas załatwiania formalności związanych z nauką oraz trwająca w czasie zajęć powoduje, że wielu Słuchaczy do nas wraca, co jest dla Szkoły niewątpliwie największym sukcesem!
  • oferujemy szkolenia językowe zarówno grupowe jaki i indywidualne dla firm i osób prywatnych
  • prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego, a także kursy języka polskiego dla obcokrajowców

Szkoła przygotowuje oraz przeprowadza egzaminy TOEIC oraz BULATS. Egzaminy te, zostały stworzone w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka obcego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku.

TOEIC oraz BULATS cieszą się coraz większą popularnością wśród firm i innych wielkich grup międzynarodowych, które stosują je jako formę weryfikacji znajomości języka w celach rekrutacyjnych i szkoleniowych.


Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, swoją ofertę wzbogaciliśmy o kursy przedmiotowe z języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, WOSu. Propozycję kierujemy do gimnazjalistów oraz licealistów.

Kolejną nowością są kursy językowe w postaci kursów e-learning. W odróżnieniu od tradycyjnych kursów prowadzonych w sali lekcyjnej, kursów korespondencyjnych z użyciem kaset lub płyt CD, kursy te wykorzystują pełnię możliwości Internetu. Szczególnie polecamy młodym osobom dla których Internet jest narzędziem pracy i przyjemności.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie