Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
MARY ENGLISH Szkoła Języków Obcych

ul. Piekary 6, 61-823 Poznań
tel. (061) 855-20-40
www:  
e-mail:   info@maryenglish.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1344 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
na wszystkich poziomach zaawansowania


Mary English jest firmą specjalizującą się w nauce języków obcych. W Mary English uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Do nauki podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Najważniejszy jest dla nas student i jego potrzeby. Ucząc języka obcego staramy się także zaszczepić w naszych studentach zainteresowanie krajem, z którego dany język pochodzi. Podczas naszych wykładów nie tylko kładziemy nacisk na konwersację i gramatykę, ale przybliżamy kulturę poszczególnych krajów tak by umozliwic studentom jak najlepsze poznanie języka mówionego. Dążymy do tego by język obcy był bliski naszym studentom, a sama nauka była dla nich przyjemnością. Zajęcia prowadzone są w małych grupach co pozwala nauczycielom poznać indywidualne potrzeby każdego ucznia.

LEKTORZY
Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci wydziałów filologicznych wyższych uczelni lub collegów językowych. Obcokrajowcy uczący w naszej szkole to także specjaliści w nauczaniu, których umiejętności potwierdzone są odpowiednimi dyplomami. Wiedza powiązana z pasją i zaangażowaniem w nauczanie - dopiero ta kombinacja daje odpowiedni efekt! Dlatego Mary English zatrudnia tylko i wyłącznie ludzi otwartych, pełnych chęci do pracy i zorientowanych na sukces. Na bieżąco monitorujemy skuteczność naszych nauczycieli. Wszyscy lektorzy poddawani są określonym ocenom. Raz w miesiącu organizowana jest rada lektorska, na której omawiane są sprawy programowe, bieżące oraz plany na przyszłość - dzięki czemu cały czas udoskonalamy metody nauczania w Mary English.

TŁUMACZENIA

Mary English proponuje:

  1. Pisemne tłumaczenia standardowe z języka angielskiego/niemieckiego na język polski lub z języka polskiego na język angielski/niemiecki (szybkość tłumaczenia 3 - 5 stron dziennie, w zależności od tematu tłumaczenia).
  2. Jesteśmy w stanie zapewnić też tłumaczenia z pozostałych języków - stawka do negocjacji.
  3. Tłumaczenia konsekutywne lub symultaniczne stawka zależna od tematu tłumaczenia oraz czasu trwania tłumaczenia. Minimalny blok tłumaczenia 4 godziny. Strona obliczeniowa tłumaczenia zawiera 1 800 znaków (wraz ze spacjami). Aby sprawdzić liczbę znaków w dokumencie Word proszę wejść w Menu "Narzędzia" - "Statystyka wyrazów"
  4. Minimalną jednostką obliczeniową jest jedna strona. Każdą rozpoczętą stronę liczy się za całą.
  5. W trybie normalnym tłumaczymy do 5 stron dziennie, 6 -10 stron dziennie - tryb ekspresowy z dodatkiem 50% do podanych wyżej cen.
  6. Do terminu wykonania zlecenia nie wliczamy dnia przyjęcia i oddania tłumaczenia oraz dni wolnych od pracy.
  7. Za weryfikację tekstu przez innego tłumacza liczymy 50% ceny za tłumaczenie. Możliwa jest również weryfikacja tłumaczenia tekstu dostarczonego przez zleceniodawcę, opłata wtedy wynosi 50% ceny za tłumaczenia.
  8. W przypadku publikacji przetłumaczone teksty należy opracować. Za opracowanie liczymy 50% ceny za tłumaczenie. Rejestracja zlecenia przez ME następuje po otrzymaniu tekstu do tłumaczenia oraz wypełnionego i podpisanego formularza zlecenia.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie