Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PSJA Poznańska Szkoła Języka Angielskiego

ul. Słowackiego 13, 60-822 Poznań
tel. (061) 847-94-79
www:   http://www.psja.pl
e-mail:   biuro@psja.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2547 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy języka angielskiego dla słuchaczy indywidualnych i instytucji z zakresu języka angielskiego ogólnego (General English), specjalistycznego - kursy tematyczne (Special English), oraz kursy językowe dla anglistów.


W zakresie języka angielskiego ogólnego (General English) PSJA prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz specjalne kursy dla czterdziestolatkow i seniorów. W tej ofercie posiadamy kursy General English na wszystkich poziomach zaawansowania, tj. od początkujących, poprzez ponownie początkujących, średnio zaawansowanych (w stopniu niższym i wyższym) i zaawansowanych, aż po kursy prowadzące do biegłości językowej.

Dla młodzieży i dorosłych prowadzimy kursy przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE oraz CPE oraz kursy konwersacyjne. W ofercie dla młodzieży szkolnej i studenckiej przygotowaliśmy kursy przygotowujące do matury, egzaminów wstępnych na studia wyższe oraz krótkie kursy korepetycyjne, przed sprawdzianami, kolokwiami i egzaminami semestralnymi.

Kursy dla słuchaczy indywidualnych oferujemy w systemie grupowym (grupy 8-12 osób) lub w systemie "1 na 1" (mini-grupy od 1 do 3 słuchaczy).

Program General English dla instytucji zawiera kursy języka angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy konwersacyjne. Szczegółowe opracowanie kursów dla instytucji odbywa się w ścisłej współpracy z jednostką zgłaszającą takie zapotrzebowanie.

Kursy tematyczne (Special English) przygotowane są również z myślą zarówno o słuchaczach indywidualnych jak i instytucjonalnych. Oferowane w systemie grup jak i "1 na 1", kursy tematyczne rozpoczynają się 2 tygodnie po skompletowaniu grupy. Oferowane kursy tematyczne adresowane są do:

  • sekretarek i kadry menadżerskiej - Business English,
  • personelu hoteli i restauracji,
  • prezenterów radiowych i telewizyjnych,
  • kierowców taksówek,
  • personelu centrali telefonicznych i telefonicznych służb informacyjnych,
  • personelu medycznego - lekarzy i pielęgniarek.
Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie deklarowanej przez słuchacza znajomości języka angielskiego.

Kursy językowe dla anglistów to oferta specjalna PSJA. Specyfiką tych kursów jest przeorganizowanie wiedzy uczestników kursów tak, by przedstawić dziedziny omawianej wiedzy (np. gramatycznej czy fonetycznej) jako systemy istotnych powiązań. Poznanie i uświadomienie sobie zależności istniejących pomiędzy poszczególnymi elementami systemu to klucz do świadomego użytkowania i nauczania języka obcego. Szkielet tematyczny kursów stanowią podstawowe zagadnienia każdej z dziedzin, całość dopełniona jest dużą liczbą ćwiczeń dobieranych w zależności od potrzeb słuchaczy. Konkretne techniki i ćwiczenia językowe mogą być również transponowane na forum własnych zajęć szkolnych.

Zasadnicze podręczniki do wszystkich kursów uczestnicy kursów otrzymują bezpłatnie. Szczegóły dotyczące praw i obowiązków obu stron (słuchaczy i PSJA) reguluje umowa o nauczanie języka angielskiego.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie