Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskego Dziejma

ul. Lubowska 6a, 60-433 Poznań
tel. kom. 510-269-909, 609-808-014
www:   http://www.dziejma.pl
e-mail:   ewa@dziejma.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1948 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKEGO DZIEJMA
oferuje kursy:

- dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-5 lat
- dla uczniów klas I-VI szkoły podstawowej
- dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej
- dla dorołych w każdym wieku

Nasz szkoła

Szkoła Języka Angielskiego Dziejma to firma rodzinna. Szkoła mieści się w Smochowicach przy ulicy Lubowskiej 6a i kształci uczniów od 1989 roku. Zajęcia odbywają się również na terenie Szkoły Podstawowej nr 22 przy ul. Chojnickiej w Kiekrzu. Siedziba szkoły w Smochowicach to dom z ogrodem, gdzie zajęcia prowadzone są w kameralnych, nowocześnie wyposażonych salach. Dysponujemy biblioteką pełną ciekawych lektur dla uczniów.

W naszej szkole to uczniowie są najważniejsi. Bierzemy pod uwagę ich potrzeby rozwojowe i indywidualne tempo pracy, a równocześnie zapewniamy im wsparcie i akceptację. Wzbudzamy ciekawość, motywujemy i pomagamy budować pozytywne nastawienie do nauki języka. Staramy się, by nasz wspólny wysiłek pozwolił osiągnąć nie tylko dobre stopnie w szkole, sukcesy w konkursach językowych i na egzaminach, ale również radość i satysfakcję z opanowywania sztuki komunikacji w języku angielskim.

Nasza oferta

Dzieci w wieku przedszkolnym 3-5 lat:

Zajęcia dla przedszkolaków odbywają się 2 razy w tygodniu, w jednostkach po 30 minut.

Maksymalna ilość dzieci w grupie przedszkolnej to 6 osób. Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym odbywają się na zasadzie zabawy. Przedszkolaki śpiewają piosenki i tańczą, grają w gry, rysują, układają kolorowe klocki i układanki, słuchają historyjek obrazkowych, bajek opowiadanych przez nauczycielkę, odgrywają scenki. Zajęcia prowadzone są prawie całkowicie w języku angielskim, a koncepcja kursu oparta jest o podejście multisensoryczne.

Uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej:

Zajęcia dla dzieci z klas I-VI odbywają się 2 razy w tygodniu, w jednostkach po 45 minut.

Maksymalna ilość dzieci w grupie to 8 osób. Nauka prowadzona jest w oparciu o nowoczesne podręczniki i środki audiowizualne. Uczniowie poznają transkrypcję fonetyczną, co umożliwia im samodzielne rozwijanie umiejętności językowych poprzez czytanie lektur domowych. Przyjazna atmosfera na zajęciach, indywidualne podejście do problemów i zainteresowań każdego ucznia sprzyjają realizacji głównego celu – umiejętności komunikowania się w języku angielskim.

Młodzież:

Zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej odbywają się 2 razy w tygodniu w jednostkach po 50 minut. Maksymalna ilość uczniów w grupie to 8 osób. W grupach młodzieżowych nauczanie ukierunkowane jest na praktyczne stosowanie gramatyki w swobodnych rozmowach, poszerzanie znajomości słownictwa, rozwijanie umiejętności wypowiadania się na piśmie i prowadzenia dialogów w określonych sytuacjach, rozumienie autentycznych tekstów i wypowiedzi z uwzględnieniem technik egzaminacyjnych nowej matury i egzaminów na certyfikaty Cambridge.

Dorośli w każdym wieku:

Z powodu ogromnego zróżnicowania potrzeb dorosłych uczestników program jest opracowywany dla każdej grupy indywidualnie, ze szczególnym uwzględnieniem celów jakim ma służyć nauka języka i stylów uczenia się. Sposób prowadzenia zajęć służy przełamywaniu barier w mówieniu i pomaga wykorzystać posiadaną już wiedzę i umiejętności językowe.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie