Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe "Alfa Direct"

ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań
tel. (61) 677-32-27
www:   http://www.alfadirect.pl
e-mail:   biuro@alfadirect.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3151 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKOWE "ALFA DIRECT"

- kursy dla dorosłych
- kursy dla dzieci i młodzieży
- kursy dla firm
- tłumaczenia
- kursy egzaminacyjne
- Polish for foreigners

O Nas
Alfa Direct Centrum Językowe to szkoła językowa oferująca kursy metodą bezpośrednią (Direct Method for English), jak również szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. Wysoką jakość oferowanych przez nas kursów językowych gwarantuje wykwalifikowana i rzetelna kadra lektorska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów metodą Callana oraz metodą Direct. Naszym atutem jest również doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe.

Metoda Bezpośrednia została opracowana w Wlk. Brytanii przez Robina Callana i umożliwia opanowanie języka angielskiego do poziomu FCE w czterokrotnie krótszym czasie niż jakakolwiek inna metoda.

Metoda Bezpośrednia naśladuje naturalny proces nauki języka, czyli taki, w jaki uczą się dzieci języka ojczystego. Najpierw uczymy rozumienia ze słuchu i mówienia, a dopiero potem czytania i pisania, stąd w metodzie dominują konwersacje.

Maksymalne wykorzystanie czasu lekcji i wysokie tempo mówienia lektorów sprawia, że uczeń uczy się więcej i szybciej, a dzięki regularnym powtórkom łatwiej zapamiętuje materiał.
Dlaczego my?

10 powodów, dla których powinieneś rozpocząć naukę w naszej szkole:

1. Cztery razy szybciej

Dzięki regularnym powtórkom oraz pełnemu wykorzystaniu czasu podczas lekcji, metoda bezpośrednia Direct Method pozwala przyswoić materiał do czterech razy szybciej niż metoda tradycyjna.

2. U nas lekcja to 50 minut

W większości szkół językowych jednostka lekcyjna to 45 lub nawet 40 minut. U nas jedna lekcja trwa 50 minut, co oznacza, ze miesięcznie zyskujesz nawet 80 minut lekcji, co rocznie oznacza 16 dodatkowych godzin zajęć.

3. Darmowe lekcje próbne

Zanim zdecydujesz się zostać z nami, gwarantujemy Ci 6 darmowych lekcji próbnych, podczas których możesz bez żadnych zobowiązań sprawdzić nasz kurs i metodę bezpośrednią.

4. Pakiety lekcyjne

U nas nie musisz podpisywać umowy i płacić za cały rok z góry. Możesz wybrać jeden z dogodnych pakietów lekcyjnych i wykupić odpowiednio 20, 40 lub 60 lekcji.

5. Wolność wyboru

Pakiety lekcyjne oznaczają również, że możesz dopasować naukę języka do Twojego stylu i tempa życia. Dzięki podziałowi kursu na 12 etapów możesz w każdej chwili przerwać naukę i wrócić do niej dokładnie w punkcie, w którym przerwałeś nie tracąc ani jednego słowa.

6. Dostęp do dodatkowych materiałów dydaktycznych

Studentom szczególnie spragnionym wiedzy zapewniamy dostęp do platformy internetowej oraz bloga, gdzie każdy słuchacz może utrwalić wiadomości z lekcji, nadrobić zaległości, powtórzyć materiał przed egzaminem oraz uzupełnić wiedzę o ciekawostki językowe.

7. Dodatkowe zajęcia tematyczne

Chcąc zapewnić naszym słuchaczom ciągły kontakt z autentycznym językiem, organizujemy cykliczne zajęcia dodatkowe w oparciu o materiały filmowe, muzyczne oraz kulturalne.

8. Zniżka dla studentów -15% przez cały rok

Dla studentów uczelni wyższych przygotowaliśmy specjalną zniżkę, która nie trwa miesiąc, a cały rok.

9. Doświadczona kadra

Lektorzy pracujący w naszej szkole posiadają wykształcenie filologiczne oraz mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych (w tym metodą bezpośrednią). Ponadto, praca lektorów jest nieustannie monitorowana tak, aby zapewnić naszym słuchaczom najwyższą jakość nauczania.

10. Dogodna lokalizacja

Dzięki lokalizacji na poznańskich Winogradach (w pobliżu przystanku PST Słowiańska) łatwo do nas dotrzesz zarówno z centrum, jak i z północnej części miasta i jego okolic.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie