Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ananda House - Instytut Języków Obcych

ul. Odrzycka 7, 60-186 Poznań
tel. kom. 510-374-962
www:   http://www.anandahouse.ple-mail:   instytut@anandahouse.nazwa.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2697 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- przygotowanie do egzaminu KET
- przygotowanie do egzaminu PET
- przygotowanie do matury
- certyfikatów FCE i CAE
- naukę wszystkich języków europejskich

Instytut Ananda House powstał w 2008 roku. W tym czasie mieliśmy i mamy nadal zaszczyt wspierać naszymi usługami działalność wielu znaczących firm: małych, średnich i dużych, o lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim zasięgu działania. Nasz zespół to grupa ponadprzeciętnie kreatywnych osób. Nie tylko z wielką pasją, ale również i wiedzą realizujemy wszelkie działania promocyjne (począwszy od artykułów prasowych, poprzez akcje telemarketingowe i wizerunkowe, a skończywszy na realizacji filmów reklamowo-wizerunkowych). Instytut języków obcych Ananda House oparty jest na metodach nauczania zaczerpniętych z Uniwersytetu w Manchesterze.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w wielu branżach począwszy od transportu i sprzedaży bezpośredniej różnych produktów, a na oprogramowaniu i usługach cateringowych skończywszy.

NAUKA JĘZYKA

Znajomość języków obcych jest niezwykle ważna dla bardzo zróżnicowanych struktur i rozwijających się (w różnym stopniu) branż, gałęzi i sektorów gospodarczych w Unii Europejskiej. W wielu krajach jest rzeczą normalną, że większość jego mieszkańców potrafi porozumiewać się w co najmniej trzech językach. Prawie wszyscy mieszkańcy Luksemburga znają jakiś język obcy na tyle dobrze, żeby się nim swobodnie posługiwać. Ośmiu z dziesięciu Holendrów, Duńczyków i Szwedów – także.

Instytut Ananda House oferuje naukę wszystkich języków europejskich. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach lub indywidualnie.

Działamy według zaleceń Einsteina, iż „nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek”.

Metody nauczania dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i poziomu każdego kursanta. Lekcje językowe nastawione są na rozwijanie wszystkich pięciu sprawności językowych mówienia, pisania, czytania, słuchania oraz praktycznego użycia języka z zachowaniem poprawności gramatycznej, potrzebnych do biegłego posługiwania się językiem zarówno w sytuacjach codziennych jak i zawodowych.

Celem zajęć jest nabycie przez słuchaczy solidnych umiejętności językowych a także przybliżenie im kultury i tradycji krajów poznawanego obszaru językowego. Zajęcia lekcyjne prowadzone są na wielu różnych poziomach zaawansowania językowego od A1 – B2 wyznaczonych wg standardów Rady Europy.

Sylabus zajęć językowych tworzony jest w oparciu o poziom i indywidualne wymagania słuchaczy. Umiejętności językowe zdobyte w trakcie zajęć lekcyjnych mogą być dalej pogłębiane w trakcie kursów specjalistycznych przygotowujących do zdobycia certyfikatów językowych.

Zajęcia prowadzone na każdym poziomie zaawansowania. Na zajęciach szczególny nacisk kładzie się na swobodę komunikowania, oraz płynność mówienia i poprawność językową.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie