Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe TOP

Hanna Bartusek

ul. Joanny 12, 41-703 Ruda Śląska
tel. (032) 340-17-30; 0-660-541-976; 0-668-025-878
www:   http://www.cjtop.pl
e-mail:   cjtop@op.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1891 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO DLA:

- najmłodszych dzieci
- dzieci w wieku szkolnym
- młodzieży i dorosłych
- przygotowanie do matury
- przygotowanie do egzaminów FCE, CAE

O NAS

Kursy językowe organizowane przez CJ TOP nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych tj: pisania, mówienia, słuchania, czytania, ze szczególnym naciskiem na ćwiczenie umiejętności do komunikowania się w języku obcym w różnorodnych sytuacjach codziennych i zawodowych.

Duży nacisk kładziony jest na mówienie, ponieważ w ten właśnie sposób posługujemy się językiem obcym najczęściej i ten aspekt języka sprawia wielu osobom największe trudności. Często bariera w mówieniu spowodowana jest strachem przed popełnieniem błędu.

Zasadą wprowadzania nowego materiału jest przedstawienie go w kontekście, a następnie przyswojenie poprzez aktywne uczestniczenie w różnorodnych ćwiczeniach bazujących na sytuacjach, które są maksymalnie zbliżone do życia codziennego.

LEKTORZY

Naszych lektorów cechuje komunikatywność, kreatywność, zdolność tworzenia pozytywnych relacji międzyludzkich. Lektorzy starają się zawsze uatrakcyjnić naukę wykorzystując oprócz podręcznika bazowego inne ciekawe pomoce naukowe, artykuły prasowe i audiowizualne. Nasi lektorzy posiadają wyższe wykształcenie w kierunkach filologicznych. Są to: Absolwenci Filologii Angielskiej i Germanistyki. Na co dzień mając kontakt z dziećmi oraz młodzieżą wypracowali sobie swoje techniki oraz metody pracy.

INFORMACJE O OFEROWANYCH KURSACH

Zajęcia odbywają się w wygodnych i nowoczesnych salach lekcyjnych wyposażonych w niezbędny sprzęt audiowizualny, w których przebywanie sprzyja nauce i dobrej atmosferze. Nauka prowadzona jest w grupach 6-8 osobowych co pozwala na przełamanie barier językowych. Uczestnicy kursu dobierani są do danej grupy językowej pod względem wiekowym i znajomości języka. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego i niemieckiego - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rok szkolny podzielony jest na dwa semestry - zajęcia rozpoczynają się we wrześniu a kończą w czerwcu.

Centrum nie prowadzi kursów, które trwają jeden semestr. Prowadzimy także kursy przygotowujące do certyfikatów z języka angielskiego jak i języka niemieckiego. Kursy prowadzone są dynamicznie, ciekawie i nowocześnie. Każdy semestr kończy się testem a po zaliczeniu testu końcowego każdy słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu i może kontynuować naukę na wyższym poziomie. Zapewniamy ciepłą atmosferę i uśmiech lektora.

Lekcje dla najmłodszych dzieci w wieku 4-6 lat mają na celu zainteresowanie dziecka językiem obcym poprzez zabawową formę zajęć. Dzieci osłuchują się z językiem za pomocą wierszyków, piosenek, gier i rymowanek. Poznają akcent i przełamują nieśmiałość przed mówieniem nieświadomie podczas zabawy. Zapisy przyjmujemy dla dzieci od 4 roku życia. Zajęcia odbywają się w przygotowanej dla tej grupy wiekowej sali w oparciu o najnowsze materiały dydaktyczne. Wielkość grupy nie przekracza 6 dzieci.

Zajęcia z dziećmi w wieku szkolnym mają na celu rozwinięcie czterech podstawowych sprawności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania. Lekcje obejmują zajęcia ruchowe i elementy dramy, które zwiększają koncentrację i zdolność zapamiętywania u dzieci. Nauka w grupach 6-8 osobowych odbywają się w atmosferze zabawy opartej na podręcznikach zawierających wiele gier i ilustracji stymulujących naturalne przyswajanie języka. Postępy dzieci w nauce ocenia się za pomocą przeprowadzanych testów.

Kursy dla młodzieży i dorosłych charakteryzuje bogactwo różnorodnych zadań językowych oraz tematyka autentycznych materiałów zaadaptowanych do poziomu językowego i dobranego do zainteresowań. Miła atmosfera i małe grupy pozwalają na szybkie przełamanie barier mówienia. Uczniów zachęca się do korzystania z innych źródeł usprawniania języka: telewizji, kaset i CD, czytania prasy i książek.

Kursy egzaminacyjne: FCE, CAE, Matura nastawione są na zebranie, uzupełnienie wiedzy na odpowiednim poziomie oraz na zapoznanie ze strukturą danego egzaminu, jego wymogami, typami pytań. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręczniki oraz testy i autentyczne materiały egzaminacyjne.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie